Kuba

Levné letenky z Prahy do kubánské Santa Clary s návratem z Havany za 11.350 Kč.

3 komentáře
2016-09-29T11:09:01+02:00

O akci

Akce německého Condoru nám v poslední době dělají neustále radost, a proto věříme, že i vám udělá radost cena letenek z Prahy na Kubu, které jsou dostupné v open-jaw verzi za fantastickou cenu. Nejprve přiletíte do vnitrozemského univerzitního města Santa Clara, od něhož to máte na dostřel k souostroví Cayerías del Norte, kde se nacházejí panenské pláže, a jehož příroda je pod ochranou Biosférické rezervace UNESCO. Putováním vnitrozemím ochutnáte tu nejpravější Kubu, cestu pak stylově zakončíte v hlavním městě.

  • Letenku Praha – Santa Clara / Havana – Praha za 420 € / 11.350 Kč rezervujte na www.condor.com
  • Termíny: odlety - 28.11. a 5.12., návraty - 17. a 24.12.
  • Dostupno 9 míst, prodej do 3.10.
Letenky musíte rezervovat v režimu pokročilého vyhledávání "Advanced search", ve kterém zadáte do vyhledávání uvedenou trasu a data. Platba klasickými debetními kartami není zatížena žádným poplatkem. Letenky zahrnují přepravu příručního (6 kg) i odbaveného zavazadla (20 kg) občerstvení během letů.

Před cestou

Než vyrazíte na Kubu, musíte si vyřídit vízum, které má podobu turistické karty, tu pořídíte přímo na ambasádě na počkání nebo v kanceláři kubánských aerolinek Cubana. Kartu obdržíte oproti předložení platného cestovního pasu, zpáteční letenky a poplatku 750 Kč. Víza vám mohou zaslat i domů za 800 Kč. Na cestu na Kubu si směňte eura.

Na Kubě

Mezi velkými a významnými městy a letovisky se na Kubě pohodlně přesunete autobusy společnosti Víazul. Autentické ubytování hledejte u místních, v tzv. casa particulars při cenách okolo 20 CUC / 500 Kč za pokoj.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-09-29T11:09:01+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Liborek
před 7 lety

Určitě zůstaňte aspoň den v Santa Clara, tam je obrovský památník/mauzoleum Che Guevary a taky památník bitvy o Santa Clara. Do Cienfuegos/Trinidadu můžete odjet o den později.

Avatar uživatele podhorsky
podhorsky
před 7 lety

Ďakujem za tip. Možno to takto bude najpohodlnejšie zostať po dlhom lete v Sante Clare na 1 noc a ráno sa prepraviť ďalej Víazulom.

Avatar uživatele podhorsky
podhorsky
před 7 lety

Ďakujem za skvelú ponuku. Letenky kúpené na termín 05.12. z Prahy s návratom z Havany 17.12. Ak by mal niekto rovnaký termín príletu na letisko Santa Clara o 17.30 v pondelok 05.12. a plánoval transfér z letiska do Trinidadu, prípadne Cienfuegos, mohli by sme sa dohodnúť na zdieľaní taxíku, keďže posledný Víazul bus odchádza zo Santa Clara o 17.05. Prípadne ocením nejaké typy od cestovateľov ktorí už boli v oblasti. Ďakujem

Další akce