Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Akce německého Condoru nám v poslední době dělají neustále radost, a proto věříme, že i vám udělá radost cena letenek z Prahy na Kubu, které jsou dostupné v open-jaw verzi za fantastickou cenu. Nejprve přiletíte do vnitrozemského univerzitního města Santa Clara, od něhož to máte na dostřel k souostroví Cayerías del Norte, kde se nacházejí panenské pláže, a jehož příroda je pod ochranou Biosférické rezervace UNESCO. Putováním vnitrozemím ochutnáte tu nejpravější Kubu, cestu pak stylově zakončíte v hlavním městě.

  • Letenku Praha – Santa Clara / Havana – Praha za 420 € / 11.350 Kč rezervujte na www.condor.com
  • Termíny: odlety - 28.11. a 5.12., návraty - 17. a 24.12.
  • Dostupno 9 míst, prodej do 3.10.
Letenky musíte rezervovat v režimu pokročilého vyhledávání "Advanced search", ve kterém zadáte do vyhledávání uvedenou trasu a data. Platba klasickými debetními kartami není zatížena žádným poplatkem. Letenky zahrnují přepravu příručního (6 kg) i odbaveného zavazadla (20 kg) občerstvení během letů.

Před cestou

Než vyrazíte na Kubu, musíte si vyřídit vízum, které má podobu turistické karty, tu pořídíte přímo na ambasádě na počkání nebo v kanceláři kubánských aerolinek Cubana. Kartu obdržíte oproti předložení platného cestovního pasu, zpáteční letenky a poplatku 750 Kč. Víza vám mohou zaslat i domů za 800 Kč. Na cestu na Kubu si směňte eura.

Na Kubě

Mezi velkými a významnými městy a letovisky se na Kubě pohodlně přesunete autobusy společnosti Víazul. Autentické ubytování hledejte u místních, v tzv. casa particulars při cenách okolo 20 CUC / 500 Kč za pokoj.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Liborek

Určitě zůstaňte aspoň den v Santa Clara, tam je obrovský památník/mauzoleum Che Guevary a taky památník bitvy o Santa Clara. Do Cienfuegos/Trinidadu můžete odjet o den později.

před 6 lety
Avatar uživatele podhorsky
podhorsky

Ďakujem za tip. Možno to takto bude najpohodlnejšie zostať po dlhom lete v Sante Clare na 1 noc a ráno sa prepraviť ďalej Víazulom.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele podhorsky
podhorsky

Ďakujem za skvelú ponuku. Letenky kúpené na termín 05.12. z Prahy s návratom z Havany 17.12. Ak by mal niekto rovnaký termín príletu na letisko Santa Clara o 17.30 v pondelok 05.12. a plánoval transfér z letiska do Trinidadu, prípadne Cienfuegos, mohli by sme sa dohodnúť na zdieľaní taxíku, keďže posledný Víazul bus odchádza zo Santa Clara o 17.05. Prípadne ocením nejaké typy od cestovateľov ktorí už boli v oblasti. Ďakujem

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
Tam to bude krásný!
Sicílie
ušetříš až 59%
A už tam budem?
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Honem, dokud jsou místa!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
Tam to bude krásný!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Kuba
Kuba

Karibský ráj plný doutníků, rumu a salsy, který vás vždy dokáže překvapit

Kuba je největší ostrov souostroví Velké Antily nacházející se v srdci Střední Ameriky. Jeden z posledních států světa ovládaný totalitním režimem láká návštěvníky svou pestrou historií, obdivuhodnou přírodou i specifickou kulturou. Jen na Kubě naleznete plně funkční automobily z 50. let jezdící po poloprázdných silnicích, krásné písečné pláže k odpočinutí si při popíjení světoznámých koktejlů či panenskou přírodu v oblastech vnitrozemských tropických parků. Veškeré klady i zápory socialistického systému v kontrastu s otevíráním se zahraničním impulsům činí z Kuby unikátní místo k poznání i vzhledem k rychlému tempu změn v posledních letech.

Průvodce pro Kuba