Mapa

Last-minute letenky z Anglie do Karibiku - 4.975 Kč.

14 komentářů
2014-04-17T12:20:52+02:00

O akci

Pokud se řadíte mezi naše čtenáře, kteří sídlí na území Velké Británie, mohou u vás vzbudit zájem tyto super levné letenky z anglických město do Karibiku. Opalovat se na slunných pláží v závěru sezóny však můžete za přijatelnou cenu i s odletem z Ostravy za 8,5 tisíce (viz. níže).

Charterový dopravce Thomson UK právě doprodává poslední místa na svých letech do Karibiku. Kompletní přehled letů zde >>

Dominikánská republika:

Mexiko: O něco málo dražší termíny naleznete i v průběhu května.

Odlety z Ostravy za 8.538 Kč

Ačkoliv je nabídka na poslední chvíli a pro odlety z Anglie, najde se termín, na který se vyplatí vyrazit i z ČR. V nejpozdějším termínu 25.04. - 09.05. najdete lety Londýn - Punta Cana a Londýn - Cancún za výše uvedené ceny. K nim pak přikoupíme v termínu 24.04. - 10.05. přípoj s aerolinií Ryanair za 2.643 Kč (termíny jsou sladěny s přestupy). Při cestě tam, máte noc na přesun mezi letišti a při cestě zpět celý den, který si můžete zkrátit v centru města.
  • 2.333 Kč: letenky Ostrava - Londýn (24.04. - 10.05.) rezervuj >> +
  • 1.230 Kč: transfer mezi letišti (přímý spoj) rezervuj >> +
  • 4.975 Kč: letenky Londýn Punta Cana / Cancún (25.04. - 09.05.) +
  • ubytování na Dominikáně >> (od 7.941 Kč) nebo v Cancúnu >> (od 3.343 Kč / pokoj / 14 nocí se snídaní) +
  • odletové taxy
Obě území jsou pro občany ČR bezvízová. V případě Dominikánské republiky zaplatíte na letišti pouze turistickou kartu za 10$ + odletovou daň 20$. Při odletu z Mexika se platí taxa 65$.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-04-17T13:20:52+02:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele m.bartheldi
m.bartheldi
před 9 lety

ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je reálný sehnat lepší nabídku než tato... chceme letět ve dvou na 14 dní do Karibiku, týden cestování a týden v hotelu all incl. Jsme časově flexibilní a chceme šetřit :) Tady ta Kuba a Dominika vychází cesta na 10 z ČR a na přestupech jsou velký prostoje:( Dík moc za tipy. Marek

Avatar uživatele koudy
koudy
před 9 lety

Sakra a to se zas netýká červenec/srpen co? Cancun by byl super!

Avatar uživatele Veronika055
Veronika055
před 9 lety

Ahoj, koukám na ten odlet z ostravy do punta cana ale uz to asi je zase dražší. Je to tak? Nemám v tomto moc zkušeností tak prosím o radu odborníky:) jinak díky za tu ostravu! Víc takových nabídek:)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Je to tak. Přípoj o cca 400 Kč, letenky pak na 178 liber.

Avatar uživatele Veronika055
Veronika055
před 9 lety

Takže bývají i lepší akce pro ostraváky? nechci se unáhlit:) díky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Naopak, Ostrava byl jediný důvod, proč jsem článek sepsal :) Tady to smysl dávalo. Jen těžko se za méně jak 10k podíváte do Karibiku, většina zajímavých cen bývá z Mnichova / Frankfurtu - což je pro vás komplikovanější jak tato varianta.

Avatar uživatele me_1
me_1
před 9 lety

Na MUC se dá v pohodě dostat IC Busem Deutsche Bahn/Student Agency. Zaváděcí cena byl někde kolem 800 Kč one-way z Prahy. :) Stejně tak se dá jet i vlakem.

Avatar uživatele mrakoslap
mrakoslap
před 9 lety

Zdravím, zkoušel jsem si jeden z těch letů nakliknout pro dvě osoby a účtují tam ještě další taxy k letence čili není to pouze těch 4.975 Kč osoba, ale spíše 6.500 Kč / 1.os. Navíc dostat se (z moravy) na 10 dopoledne do Getwicku k odletu je trochu morda :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj, je dost možné, že cena je na poslední sedačku. S více lidmi se cena zvýší. I když tedy pravda jak koukám na ten let 25., tak tam je spíše neaktuální cena v tom výpisu.. Jinak nabídka byla především pro obyvatele UK. Z ČR tyhle nabídky opravdu nemají moc význam :)

Avatar uživatele m3a
m3a
před 9 lety

To pořád jde, hlavní problém je GB a nutnost leteckého přípoje, pokud byť i low cost vezmu se zavazadly...Ale jako mladý bezdětný bych jásal:) Jinak díky za skvělé a přínosné stránky.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Právě z tohoto důvodu se od těchto nabídek distancuji, ovšem cesta v podání do 10k z Ostravy mi přišla již natolik atraktivní, že jsem prostě článek musel sepsat ;) PS: k moři stačí igelitka s plavkami. :)

Avatar uživatele m3a
m3a
před 9 lety

Hmm, navíc chtějí kromě turistické karty i exit tax 20,- USD z Dominikany.

Avatar uživatele m3a
m3a
před 9 lety

Omyl, v Mexiku se platí při letu s Thomson 900,- pesos taxa, je to tam na jejich stránkách. Navíc s Thomson i zavazadla 20 kg za 75 liber. A je to tedy holzklasse, z vlastní zkušenosti.Škoda, že to není z A nebo D, to by byla bomba, ale i tak to leckoho potěší:)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Díky za podstatné info. 65$ je poměrně přítěž k rozpočtu. Každopádně doplněno do příspěvku.

Další akce