Last-minute zájezd na Korfu (8, 12 dní) s All Inclusive - 5.990 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Lákavý last-minute zájezd na týden či 12 dní můžete zakoupit se zítřejším odletem již za 5.990 Kč, delší varianta je dostupná za 6.990 Kč. Ubytovaní budete v poměrně dobře hodnoceném hotelu Golden Sands nacházejícím se na jižní straně ostrova Korfu. Služby zahrnují jak transfer z letiště, tak stravování formou All Inclusive. Doporučuji dovolenou využít na maximum a na pár dní si s půjčeným autem či skútrem projet alespoň část ostrova.

  • Rezervuj zájezd na Korfu za 5.990 Kč na travelportal.cz
  • Odlet zítra 9.6 na 8 nebo 12 dní (6.990 Kč)
  • Hotel Golden Sands *** s All Inclusive
Letovisko Agios Georgios je vzdálené zhruba 30 km od mezinárodního letiště v Korfu a písečná pláž je necelých 100 metrů od hotelu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele mirhy

Uz je to asi vyprodane?

Lasty bývají velmi rychle pryč z důvodu omezeného počtu míst (2 - 10 cca).

Avatar uživatele hotovcovaiveta

Moc vám děkuji za to, že sem přidáváte i dovolené all inclusive :-) je to super :-) Doufám, že něco se vyskytne i třeba na 27. 6. přes svátky. :-)

Avatar uživatele autovylet

Byli jsme zde před 4 roky na dovolené. Kdo by si chtěl přečíst reálnou recenzi, pak jsem to celé popsal zde http://www.autovylet.cz/hotel-golden-sands-na-reckem-ostrove-korfu/

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Hurá za zážitky!

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Tam jsi vždycky chtěl!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko