Last minute zájezdy do celého Řecka - 5.990 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

S příchodem letních prázdnin se nám roztrhl pytel s lákavými nabídkami organizovaných výletů na Řecké ostrovy a do oblasti Chalkidiki. Pokud nemáte tedy v příštích dvou týdnech žádné pracovní povinnosti, využijte některého z prodloužených zájezdů a užijte si třeba 12 dní u moře za 5.990 Kč. Mezi nejlevnějšími zájezdy se vyskytuje i velmi oblíbený ostrov Zakynthos (od 6.450 Kč) a samozřejmostí je Rhodos, Korfu či Thassos.

Zájezdy objednáte na svém oblíbeném portálu Dovolena.cz nebo Invia.cz (doporučuji prohlédnout oba portály - nabídky se nepatrně liší):

  • Řecko na 12 dní bez stravy od 5.990 Kč (filtr: dovolena / invia)
  • Řecko na 8 dní s polopenzí od 6.990 Kč (filtr: dovolena / invia)
  • Řecko na 8 dní s All Inclusive od 7.990 Kč (filtr: dovolena / invia)
  • Odlety: Praha, Brno, Ostrava a Bratislava
Nabídek je v tuto chvíle skutečně dostatek, proto se nezaměřuji na žádný konkrétní hotel ani lokalitu. Pokud upřednostňujete aktivnější dovolenou, vyhněte se nabídkám s All Inclusive a podnikejte celodenní výlety po ostrově, ať již s vypůjčeným autem nebo lokálními autobusy.

Dovolenou v Řecku aktuálně levněji, než přes CK nezakoupíte.

Budete-li chtít debatovat nad tématem uprchlíků na řeckých ostrovech, ve fóru máme pro toto téma vlákno.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele monx

Pokud bude ochoten odpovědět někdo méně sarkastický než Hanka, taky bych se také chtěla zeptat, zda se podobně levné zájezdy, event. samostatné letenky do Řecka dají očekávat i na konci sezóny, v září-říjnu? Teď 3 měsíce předem samozřejmě nic nevyhledám, jde mi o vaši zkušenost. Předem díky!

Moniko, nehledej v tom sarkasmus. Doporučuji přečíst: https://www.cestujlevne.com/uvod/#1 Prostě nelze vědět, jaká bude situace na trhu za 3 měsíce. Ano, pravděpodobnost, že se vyprodá všechna kapacita je nereálné, proto se podobné last-minute akce dají očekávat i poté. Ale tím, že ti to teď řeknu, nemění nic na tom, že je to pouze má domněnka, která s realitou nemá nic společného. Mohu tě potěšit a říct přesně to co potřebuješ - akce budou. Ale jaké, v jaké ceně a na jaké období - to už nikdo neví.

Avatar uživatele monx

Díky Dave, je mi jasné, že předpokládat chování trhu 3 měsíce dopředu je těžké, ale určitě se opakují nějaké podobné vzorce, které mi laici nepostřehneme. Nějaký 20% -30% last minute člověk sežene vždycky, ale téměř 60-ti %, jako byl teď, to asi běžné není.

Avatar uživatele Hanka Kalábová

Last od slova poslední... znamená že na září asi ještě LAST teď v červnu je dost brzy! Počkejte, nebo hledejte sami a kluky z cestujlevne nezatěžujte blbostmi.

Avatar uživatele hifijuebox

Moje řeč! :)

Avatar uživatele kaina

To si tady děláte všichni 4 srandu, nebo co? :D

Avatar uživatele Mail

Zjevne, asi nemaj co na praci

Avatar uživatele z.k.in

ahoj me by zajimali ceny za last minute s all inclusive na konci cervence.Diky

Avatar uživatele Ses

Tohle by zajímalo i mě. Řecko začátkem září, allin. Rhodos, Korfu, zakynthos..

Avatar uživatele standabradac

Ahoj, chtěl bych se zeptat za jaké ceny se tak pohybují zájezdy last minute all inclusive v září? Třeba to Řecko. Jsou ceny podobné? Díky

Avatar uživatele tbu

Ahoj, podívej a budeš to vědět :-)

Avatar uživatele standabradac

Nooo, to takhle v červnu nebude zářijový termín úplně last minute, ne?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

To budou fotky!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

To bude jízda!

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko