Last minute zájezdy do celého Řecka - 5.990 Kč.

Řecko
Před rokem

Jak akci využít?

S příchodem letních prázdnin se nám roztrhl pytel s lákavými nabídkami organizovaných výletů na Řecké ostrovy a do oblasti Chalkidiki. Pokud nemáte tedy v příštích dvou týdnech žádné pracovní povinnosti, využijte některého z prodloužených zájezdů a užijte si třeba 12 dní u moře za 5.990 Kč. Mezi nejlevnějšími zájezdy se vyskytuje i velmi oblíbený ostrov Zakynthos (od 6.450 Kč) a samozřejmostí je Rhodos, Korfu či Thassos.

Zájezdy objednáte na svém oblíbeném portálu Dovolena.cz nebo Invia.cz (doporučuji prohlédnout oba portály - nabídky se nepatrně liší):

  • Řecko na 12 dní bez stravy od 5.990 Kč (filtr: dovolena / invia)
  • Řecko na 8 dní s polopenzí od 6.990 Kč (filtr: dovolena / invia)
  • Řecko na 8 dní s All Inclusive od 7.990 Kč (filtr: dovolena / invia)
  • Odlety: Praha, Brno, Ostrava a Bratislava
Nabídek je v tuto chvíle skutečně dostatek, proto se nezaměřuji na žádný konkrétní hotel ani lokalitu. Pokud upřednostňujete aktivnější dovolenou, vyhněte se nabídkám s All Inclusive a podnikejte celodenní výlety po ostrově, ať již s vypůjčeným autem nebo lokálními autobusy.

Dovolenou v Řecku aktuálně levněji, než přes CK nezakoupíte.

Budete-li chtít debatovat nad tématem uprchlíků na řeckých ostrovech, ve fóru máme pro toto téma vlákno.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

12 komentářů

Avatar uživatele monx

Pokud bude ochoten odpovědět někdo méně sarkastický než Hanka, taky bych se také chtěla zeptat, zda se podobně levné zájezdy, event. samostatné letenky do Řecka dají očekávat i na konci sezóny, v září-říjnu? Teď 3 měsíce předem samozřejmě nic nevyhledám, jde mi o vaši zkušenost. Předem díky!

Moniko, nehledej v tom sarkasmus. Doporučuji přečíst: https://www.cestujlevne.com/uvod/#1 Prostě nelze vědět, jaká bude situace na trhu za 3 měsíce. Ano, pravděpodobnost, že se vyprodá všechna kapacita je nereálné, proto se podobné last-minute akce dají očekávat i poté. Ale tím, že ti to teď řeknu, nemění nic na tom, že je to pouze má domněnka, která s realitou nemá nic společného. Mohu tě potěšit a říct přesně to co potřebuješ - akce budou. Ale jaké, v jaké ceně a na jaké období - to už nikdo neví.

Avatar uživatele monx

Díky Dave, je mi jasné, že předpokládat chování trhu 3 měsíce dopředu je těžké, ale určitě se opakují nějaké podobné vzorce, které mi laici nepostřehneme. Nějaký 20% -30% last minute člověk sežene vždycky, ale téměř 60-ti %, jako byl teď, to asi běžné není.

Avatar uživatele Hanka Kalábová

Last od slova poslední... znamená že na září asi ještě LAST teď v červnu je dost brzy! Počkejte, nebo hledejte sami a kluky z cestujlevne nezatěžujte blbostmi.

Avatar uživatele hifijuebox

Moje řeč! :)

Avatar uživatele kaina

To si tady děláte všichni 4 srandu, nebo co? :D

Avatar uživatele Mail

Zjevne, asi nemaj co na praci

Avatar uživatele z.k.in

ahoj me by zajimali ceny za last minute s all inclusive na konci cervence.Diky

Avatar uživatele Ses

Tohle by zajímalo i mě. Řecko začátkem září, allin. Rhodos, Korfu, zakynthos..

Avatar uživatele standabradac

Ahoj, chtěl bych se zeptat za jaké ceny se tak pohybují zájezdy last minute all inclusive v září? Třeba to Řecko. Jsou ceny podobné? Díky

Avatar uživatele tbu

Ahoj, podívej a budeš to vědět :-)

Avatar uživatele standabradac

Nooo, to takhle v červnu nebude zářijový termín úplně last minute, ne?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko