Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vydejte se poznávat krásy španělské Barcelony. Poskládejte si svůj vlastní výlet do tohoto města, v kterém naleznete architektonickým skvosty od Antoni Gaudího. Dohromady za letenku z Bratislavy do Barcelony a ubytování můžete zaplatit pouhých 3.079 Kč za jednu osobu.

1) Letenky z Bratislavy do Barcelony

Letenka z Bratislavy do Barcelony se společností Ryanair vás vyjde na 1.530 Kč v termínu 9. - 13. března 2015. Cena letenky zahrnuje bezplatnou přepravu dvou kusů zavazadel – první kabinové zavazadlo s maximální váhou 10 kg a o rozměrech 55x40x20 cm a druhé menší zavazadlo s rozměry 35x20x20 cm. Další příkladové termíny
  • 2. - 6. února → 73 € / 2.072 Kč
  • 23. - 27. února → 73 € / 2.072 Kč
  • 2. - 6. března →  66 € / 1.873 Kč

2) Ubytování v Barceloně

Nejlevněji se můžete v Braceloně ubytovat v penzionu Casa Romeo vzdáleném pouhých 15 minut chůze od secesního domu Casa Batlló, který byl přestaven Antonim Gáudí a v roce 2005 zapsán na seznam památek UNESCO. Ve společných prostorách penzionu je dostupné wifi připojení zdarma. Cena za 4 noci dvoulůžkovém pokoji se společnou koupelnou vychází již na 1.467 Kč za jednu osobu. Na recepci ještě musíte zaplatit městskou daň ve výši 0,72 € za osobu na noc (4 noci = 82 Kč).

Další variantou ubytování je v penzionu Serenity Drassanes Barcelona, který je situován pouze 2 minuty chůze od bulváru Las Ramblas. V pokojích je k dispozici zdarma wifi připojení. Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji se společnou koupelnou na 4 noci stojí 1.547 Kč za jednu osobu. Městská daň ve výši 0,72 € za osobu na noc se platí až na recepci.

  • Další ubytování v Barceloně můžete porovnat booking.com

3) Přípoj do Bratislavy

Pro cestu z Prahy do Bratislavy můžete využít společnost Eurolines. Další variantou může být zpáteční jízdenka se Student Agency nebo s Českými drahami.

Proč navštívit Barcelonu?

Barcelona je druhým největším městem Španělska a je proslavena architektonickým stavbami Antoni Gaudího.  Za symbol města je považováno právě Gaudího dílo - chrám Sagrada Familia, který stále není dokončen. Muzeum Gaudího se nachází v parku Güell.  V Barceloně se mimo jiné nachází řada gotických památek. Dominantou Gotické čtvrti je katedrála sv. Kříže a sv. Eulálie. Ve městě naleznete nespočet dalších míst, která stojí za vidění jako např. Mořské akvárium či olympijský stadion, kde se konaly letní hry v roce 1992.

[start][prilet]Girona[/prilet][mezikrok][gro][konec]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele vendysteflova
vendysteflova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je nutné kupovat jízdenky na autobus z Girony do Barcelony předem přes internet nebo se dají stihnout koupit po příletu. Přilétáme do Girony v pátek v 17:00 a odjezd autobusu je v 17:30. Děkuji za odpověď Vendula

před 8 lety
Avatar uživatele maf470
maf470

Mohlo by sa to dat stihnut, myslim ze polovica lietadla sa nahrnula na tie listky a pockali vsetkych snad aj pridali autobusy.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bosa
ušetříš až 67%
A už tam budem?
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Všude dobře, co doma!
Borobudur
ušetříš až 59%
Hurá za zážitky!
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
Všude dobře, co doma!
5558 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Španělsko - Valencia
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko