Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Před nedávnem jsem Vás informoval o levných letenkách do švýcarské Ženevy z Budapešti za 265 Kč. Letenky však byly z Budapešti a ne všichni byli odhodláni podniknout tuto cestu. V tomto příspěvku však upozorňuji na levné letenky do Basileje za 521 Kč ze sousedního letiště v Drážďanech ! Letenky zakoupíte u společnosti easyJet, která nyní avizuje slevu ve výši 20%. Letenky jsou znovu dostupné na leden a únor 2013. Bohužel jsem nenašel žádný víkendový termín. Letět tedy může např. 4.-6.února.

K ceně letenky připočítejte částku 270 Kč dělenou počtem cestujících. Poletíte-li ve dvou, za 1 letenku zaplatíte 656 Kč.

[notice]Abyste se dostali k této ceně musíte využít tento TIP na letenky ze zahraničí se společností easyJet ![/notice]

Jak do Drážďan? Zpáteční jízdenky z Prahy do Drážďan zakoupíte za 670 Kč například u společnosti Eurolines. Případně využijte vlastní automobil, do Drážďan dorazíte za necelé 2 hodiny – trasa Praha – Drážďany letiště.

[important title="Ubytování"]Ubytování v Basileji začíná na 1.584 Kč v 2* hotelu 10 minut jízdy tramvají o historického centra.[/important]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Bosa
ušetříš až 67%
Tam jsi ještě nebyl!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Všude dobře, co doma!
Borobudur
ušetříš až 59%
Tam to bude krásný!
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
Jedem!
5558 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Švýcarsko
Švýcarsko

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko