Jak akci využít?

Před nedávnem jsem Vás informoval o levných letenkách do švýcarské Ženevy z Budapešti za 265 Kč. Letenky však byly z Budapešti a ne všichni byli odhodláni podniknout tuto cestu. V tomto příspěvku však upozorňuji na levné letenky do Basileje za 521 Kč ze sousedního letiště v Drážďanech ! Letenky zakoupíte u společnosti easyJet, která nyní avizuje slevu ve výši 20%. Letenky jsou znovu dostupné na leden a únor 2013. Bohužel jsem nenašel žádný víkendový termín. Letět tedy může např. 4.-6.února.

K ceně letenky připočítejte částku 270 Kč dělenou počtem cestujících. Poletíte-li ve dvou, za 1 letenku zaplatíte 656 Kč.

[notice]Abyste se dostali k této ceně musíte využít tento TIP na letenky ze zahraničí se společností easyJet ![/notice]

Jak do Drážďan? Zpáteční jízdenky z Prahy do Drážďan zakoupíte za 670 Kč například u společnosti Eurolines. Případně využijte vlastní automobil, do Drážďan dorazíte za necelé 2 hodiny – trasa Praha – Drážďany letiště.

[important title="Ubytování"]Ubytování v Basileji začíná na 1.584 Kč v 2* hotelu 10 minut jízdy tramvají o historického centra.[/important]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 74%
To bude jízda!
ušetříš až 25%
Tam jsi vždycky chtěl!
Na slunnou Floridu v zimě z Prahy
9 336 Kč
2019-11-15T11:07:57+01:00 1 komentář
ušetříš až 67%
A už tam budem?
ušetříš až 54%
To bude jízda!
4572 starších akcí
Zavřít boční panel
Švýcarsko

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko