Letenky do Benátek během srpna z Prahy - 458 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Nejlevnějších letenek z Prahy do Benátek využijte k naplánování prodlouženého víkendu nejen v samotných Benátkách, ale třeba v nedalekých letoviscích Bibione, Lignano či Caorle. Zpáteční letenky za 458 Kč jsou k dispozici v jediném termínu 10. - 14.8. a pouze pro členy Wizz Discount klubu (členství na rok za 899 Kč pro 2 osoby). Další termíny naleznete okolo 1.000 Kč.

  • Praha - Benátky od 458 Kč rezervujte na wizzair.com
  • Cesty v průběhu roku, nejlevněji 10.-14.8.
Wizz Air dovoluje k letence přepravit malé příruční zavazadlo s rozměry maximálně 42x32x25 cm.

Jak z letiště?

Po příletu máte možnost se vydat dvěma způsoby do Benátek či Mestre. Přímým autobusem za 22 € / zpáteční cesta nebo zvolit méně pohodlnou, ale o mnoho levnější variantu v podobě kombinace městského autobusu a vlaku. Jízdenky zakoupíte na konci terminálu po pravé straně – autobus stojí 1.30 € a vlakovou jízdenku pořídíte na nádraží za 3.30 €. Před nástupem ji nezapomeňte označit.

Do letovisek Caorle, Bibione a Lignana se dopravíte s přestupem v San Dona di Piave. Expresní autobusy jsou vypravovány i z letiště v Trevisu - jízdní řád.

Kde se ubytovat?

Pokud nemáte na cestování neomezený rozpočet či se jen snažíte cestovat chytře a levně, hledejte hotel v městečku Mestre. Nachází se jen 10 minut od centra Benátek a ubytování je zde v průměru o 20% levnější. Autobusy jezdí co 5 minut a vztahuje se na ně celodenní jízdenka společně s benátskými vaporety. Jednorázový lístek na autobus stojí 1.50 €, celodenní včetně vaporetů 20 eur.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Snowkill

No cena jízdneho je divná byl jsem v benátkach před měsícem a autobus jsem platil za 3.50 eu. Ale ty vodní taxiky stoji opravdu 20 :)

Avatar uživatele jaromir.l

Ceny jsou jiné!tam za 329, zpět za 729!

Avatar uživatele Karel

Ceny se postupně zvyšují, dle zaplněnosti letadla. Za uváděnou cenu je jich vždy jen několik, což ovšem je běžný standart a je s tím nutno počítat.

Avatar uživatele denisa.zemankova

Můžete mi prosím poradit? Jak zjistím, že proběhla platba?

Převodem? Podíváte se na svou rezervace, zda je v pořádku zaplacena.

Avatar uživatele denisa.zemankova

Já si právě tu rezervaci nikam nezapsala:-( jsem nováček amatér:-(

V tom případě musí dorazit na e-mail. Více zde https://www.cestujlevne.com/rezervace-letenek-wizzair/

Avatar uživatele denisa.zemankova

Děkuji Vám za pomoc:)

Avatar uživatele dato.tomaskova

Momentálně je cena s přímým autobusem (ATVO) z letiště 12€ jedna cesta nebo 22€ zpáteční. Bus line 6 za 1,30€ plus vlak za 3,30€ zůstává stejně.

Avatar uživatele Jana Legerská

Dá se to dobře kombinovat i s Voloteou.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Tam jsi ještě nebyl!

Lyon s Ženevou jako víkendové 2v1 z Vídně
-60 %

To budou fotky!

Na druhou stranu Země z Německa: Austrálie, Nový Zéland a ještě dál
-34 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie