Jak akci využít?

Arrgh! Pro milovníky low-cost cestování je jakákoliv letenka pod 1.000 Kč z Prahy slast! Co teprv když se jedná pouze o 649 Kč za zpáteční letenku do Benátek! Tato cena platí při cestě 2 osob při současném zakoupení členství Discount klubu - celková cena za 2 zpáteční letenky + roční členství = 1.298 Kč!

[alert]Pokud jste však členy Discount klubu již nyní, zaplatíte trapných 274 Kč !!![/alert]

Letenky jsou dostupné na období prosinec - leden 2013 u společnosti Wizzair.

Z letiště dojedete do centra Benátek za 5€ - informace Treviso (TSF).

[important title="Ubytování"]Levnější variantou je město Mestre, kde stojí pokoj pro 2 osoby již 947 Kč, případně pak samotné ubytování v Benátkách za cenu 954 Kč pro 2 osoby a noc.[/important]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 32%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 38%
To bude jízda!
ušetříš až 48%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 29%
Honem, dokud jsou místa!
4423 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie