Letenky z Bruselu na Floridu od října do března 7.703 Kč.

Jak akci využít?

S leteckou společností JetairFly se můžete vydat od října 2014 do března 2015 včetně Vánoc na Floridu. Letenky z Bruselu do Miami nebo Orlanda jsou dostupné již za 280 € / 7.703 Kč. 

Cena letenky zahrnuje jedno zavazadlo o maximální váze 20 kg.

  • Rezervuj letenku Brusel - Miami za 280 € / 7.703 Kč
  • Rezervuj letenku Brusel - Orlando za 280 € / 7.703 Kč
  • Cestovní období: 11. 10. 2014 - 30.03.2015
  • Letenky musí být vystaveny do 12. října 2014
  • Ubytování v  Miami můžete porovnat zde >>
  • Ubytování v Orlandu můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění si v případě zájmu můžete sjednat zde >>

Jak se dopravit do Bruselu?

Do Bruselu se levně dopravíte z Prahy i Bratislavy se společností Ryanair na letiště Charleroi. Zároveň počítejte s nutným přejezdem mezi letišti Charleroi (přílet Ryanairu) a hlavním bruselským letištěm Zaventem. Před odletem na Floridu bude vzhledem k časům odletů potřeba strávit noc v Bruselu. Přímo na Zaventem létá Brussels airlines nebo ČSA.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jar

Ahoj,proč tam není jméno letecké společnosti při za bukování letenky?ani další info doba letu přestupy?cena je super i to že jetam malím písmem napsáno +15eček za zabukování

Ahoj Roberte, jméno je Jetairfly ;)

Avatar uživatele jar

Ahoj,měl jsem na mysli konkrétní leteckou společnost jako KLM atd.. s kterou poletíš,a né servr na kterém si koupím letenku.protože jestli si mám koupit letenku za 400eček,a jedíné ifo.tam je datum odletu a příletu je hodně málo.Přijde mi to jako podvod.Robert

ROberte, jetairfly je letecká společnosti... http://en.wikipedia.org/wiki/Jetairfly

Avatar uživatele jar

O.K. Díky za info

Avatar uživatele frysovaverunka

Máte ještě někdo volné letenky???

Ahoj Veroniko, aktuální cenovou dostupnost najdeš v odkazech (400€).

Avatar uživatele Teruschka

Ahoj, pokud byste si někdo rozmyslel cestu a letenky prodával, koupím:-)

Avatar uživatele stepko

kdyby někdo hledal krásné ubytování,stačí se mrknout zde: http://floriday.cz :)

Avatar uživatele gkouklik

Pokud nekdo nestih, mam 2 za tech 280euro - 10.11.-21.11. Naskytly se komplikace, tak kdyby nekdo chtel, daji se za 70euro prepsat ( s poplatkem napul a s pojistenim storna navic za 9000kc jedna). Kdyby mel nekdo zajem.

Avatar uživatele barasso

Ahoj máš ještě ty letenky?

Avatar uživatele martin.hubeny

Cena je dobra, jednou jsme takto leteli, ale je to tedy reine Holzklasse...

Avatar uživatele AppleToxx

Nemá z Vás někdo zájem o ubytování na 4 noci na Floridě - Indian Shores v tomto luxusním hotelu? http://www.barefootbeachresort.com dominik.geiger57@gmail.com

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Přímé lety z Vídně za teplem Kanárských ostrovů
-49 %

Tam chceš!

Low-cost lety v sezoně z Drážďan/Vídně do kubánského Varadera
-35 %

A už tam budem?

Po Česku za kačku s Flixbusem
-99 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené státy americké  

Země, kterou budete buď milovat, nebo nenávidět

Spojené státy americké (USA) jsou demokratickou federativní prezidentskou republikou, jejíž největší část se táhne kontinentem Severní Ameriky od Atlantského oceánu na východě po Tichý oceán na západě. Na severu hraničí pevninská část Spojených států s Kanadou, na jihu s Mexikem. Exkláva USA, Aljaška se svými ostrovy (Aleutské ostrovy), je z velké části obklopena Severním ledovým oceánem, pevninskou hranicí se stýká s Kanadou. 

Dále Spojeným státům náleží ostrovní území v pacifické oblasti tzv. Havajské ostrovy, známé skvělými podmínkami pro vodní sporty. Ke Spojeným státům řadíme také 14 přidružených území, z čehož 5 je obydlených – Portoriko, Guam, Severní Mariany, Americká Samoa, Americké Panenské ostrovy. Občané těchto přidružených oblastí nejsou automaticky občany USA, ale vztahují se na ně některé části americké ústavy. Celkově Spojené státy se svými přidruženými oblastmi zaujímají rozlohu více než 9 639 000 km2 a jedná se tak o třetí největší zemi světa.

Jak značí samotný název USA, jedná se o zemi, která sestává z 50 států a jednoho federálního území se statutem hlavního města – Washington D. C., v němž se nachází sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia). 

Chystáte-li se do Spojených států poprvé, pravděpodobně míříte buď na západní pobřeží, východní pobřeží, nebo na Havaj. Pokročilí cestovatelé, ti, kteří ve Spojených státech již párkrát byli, vyhledávají oblasti jako Aljaška, jih USA či středozápadní oblast. Ať jedeme kamkoli a třeba podesáté, vždy jsme my, Evropané, zaskočení, jak jsou Spojené státy obrovské, proto své časové možnosti znásobte třemi a pak teprve stihnete vše, co jste si napsali na seznam vašich TOP 10. 

Napsat tento článek nebude nic jednoduchého. Nelze totiž napsat nic, co by dokázalo shrnout, jaké Spojené státy jsou, jací jsou Američané, o Spojených státech nelze říct nic, co by je jednoznačně dokázalo definovat v pár větách. Jedná se o zemi, kterou lze milovat a nenávidět zároveň, kde natrefíte na to nejlepší, a také to nejhorší současného světa, kde pravděpodobně utratíte budget, který měl vystačit i na další cesty, ale vlastně vám to vůbec nebude vadit.

Vztah většiny cestovatelů ke Spojeným státům je rozporuplný, a přesto tam všichni stále dokola s nadšením jezdíme. Mimo stereotypní obrázky, které známe z filmů hollywoodské produkce, můžeme totiž v USA zažít úplně vše – velká města se vším, co nabízí, skvělé treky napříč horami a kempováni v divočině, surfování na vlnách a potápění pod nimi, vyzkoušíte gastronomii celého světa, strávíte hodiny přelety a přejezdy v autech, abyste se pak nemohli vzrušením ani nadechnout, jakmile stojíte a pod vámi leží stovky kilometrů až šest miliónů let starého Grand Canyonu.

Informace, které si můžete přečíst v tomto článku, jsou zejména určeny pro ty, kteří se do USA chystají poprvé. Shrnují základní informace o tom, jak se v USA zorientovat, na co si dát pozor nebo naopak to, co by vám mohlo pomoci.

Průvodce pro Spojené státy americké