Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

► TARIF JE JIŽ VYPRODANÝ ◄

 

[alert]Chcete být informováni ihned o aktuálních tipech pro cesty? Přidejte se k nám na Facebooku a nic Vám neuteče![/alert]

Na nadcházející zimní sezonu máte možnost vyrazit za levný peníz do Mexika. Zpáteční letenky z Frankfurtu nad Mohanem zakoupíte za 12.395 Kč vč. všech poplatků a tax. V ceně máte taktéž zavazadlo k odbavení. Pokud si chcete ušetřit jednu cestu autobusem, zvolte odlet z Prahy, avšak návrat do Frankfurtu za cenu 13.451 Kč.

Příkladem nechť je pobyt z 23.února na 9.března 2013. Letenky jsou dostupné během ledna - dubna 2013

Rezervujte letenku Frankfurt - Cancún a zpět / Praha - Cancún - Frankfurt.

Jak do Frankfurtu? Na letiště z Prahy Vás zaveze přímá linka společnosti Student Agency za 950 Kč v jednom směru, případně 1.690 Kč za zpáteční jízdenku. Pro vstup do Mexika není od občanů ČR vyžadováno vízum

Ubytování v Cancúnu můžete zakoupit již za 523 Kč / noc / 2 osoby a to rovnou v 3*hotelu!

[insetleft title="16 dní za 17.989 Kč"]Letenky do Mexika + 14 nocí v 4*hotelu se snídaní[/insetleft]Mega nabídkou je 14 dní ve 4* hotelu za 7.808 Kč pro 2 osoby vč. snídaně ! Rezervujte zde! Pokud připočítám zpáteční letenku právě na data 23.2.-9.3. zaplatíme 12.395 + 1.690 Kč za dopravu do Cancúnu z Prahy. Celkové náklady na 14 nocí v Mexiku vyjdou 2 osoby na 35.978 Kč ! Aktualizace: v ceně za ubytování není zahrnuta daň a městská daň v celkové výši 14%. Při 14 dnech tak činí částka 8.900 Kč.

Další tipy na zajímavé ubytování v této lokalitě:

3* hotel Hacienda de Castilla - 7.585 Kč / 14 dní / 2 os. + snídaně + venkovní bazén

4* hotel Caribe Internacional Cancun - 10.158 Kč + ZDARMA zrušení rezervace + poloha v centru města

3* hotel QBAY Cancun - 13.545 Kč + ZDARMA storno + výhled na zátoku Mujeres + venkovní bazén + snídaně

[alert]Nabídku ALL INCLUSIVE hotelů naleznete zde. Ceny za 14 nocí začínají na 40.078 Kč za 2 osoby ! Doporučuji tento 4* BelleVue Beach Paradise - All Inclusive za 50.658 Kč s polohou přímo na pláži a stornem ZDARMA. Cena je konečná vč. všech tax.[/alert]

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Edinburgh
ušetříš až 75%
Tam chceš!
Jeruzalem
ušetříš až 59%
Honem, dokud jsou místa!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
Tam chceš!
Sicílie
ušetříš až 59%
To budou fotky!
5553 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Mexiko
Mexiko

Země plná kontrastů s příchutí tequilly

Co se vám vybaví, když se řekne Mexiko? Jistě to jsou aztécké pyramidy, kaktusy, sombréra ...  Mnohem méně se Mexiko se pojí s horskými hřbety a vulkány. Kromě toho se zde nachází i nejvyšší hora Pico de Orizaba. Turistickou atrakcí je i nejstarší strom na světě, který sahá do výše 12 metrů. 

V Mexiku existují obrovské sociální rozdíly, korupce, ale i navzdory tomuto faktu můžete cítit v zemi pohodu a radost. Lidé jsou usměvaví, všechno řeší maňánou, tancují, mají rádi hudbu. Mexiko je proslulé svou fiestou. Patří mezi země s nejvyšším počtem festivalů. Tak tradiční, skvěle přátelskou a energickou atmosféru najdete právě zde, možná i proto je vyhledávanou destinací Střední Ameriky. 

Mexiko má co nabídnout i z hlediska uměleckých a kulturních památek. Je vhodnou destinací  pro aktivní turisty i pro lidi hledající odpočinek na písečných plážích. 

Průvodce pro Mexiko