Velká čínská zeď

Letenky do celé severovýchodní Číny za 8.671 Kč.

4 komentáře
2016-12-15T07:59:27+01:00

O akci

Dopravci z aliance Sky Team v čele s KLM a Air France nabízejí zpáteční letenky z Budapešti do celé severovýchodní části Číny za velmi přívětivých 8.671 Kč. Vydejte se za prací, studiem či netradiční cestovatelskou výzvou v podobě pravé Číny, napomohou vám k tomu i multi–city varianty.

Lety jsou možné taktéž z Prahy za 2 tisícový příplatek.

Multi–city varianty seskládáte libovolně, např. Changchun+Harbin.
  • Odlety do 30.6.2017 s maximální délkou pobytu 3 měsíce
  • Platnost do 4.1.2017 nebo vyprodání tarifu L a V
V ceně je vždy zavazadlo do 23 kg a cesta zahrnuje 2 přestupy – jeden v Paříži/Amsterdamu, druhý v Pekingu/Šanghaji.

Do Číny budete potřebovat vízum

Před samotnou cestou do Čínské lidové republiky budete muset zažádat o turistická víza (vízum typu L). Po podání žádosti zaplatíte poplatek 60 € a odevzdáte příslušné dokumenty na Ambasádu ČLR:
  • Vyplněný formulář žádosti o vízum do Číny
  • Barevnou fotografii
  • Kopii pasu
  • Potvrzení o zaměstnání / studiu / výpis z živ. rejstříku
  • Cestovní pojištění do Číny
  • Výpis z bankovního účtu
  • Detailní itinerář včetně letenek, jízdenek a hotelů
Itinerář můžete a nemusíte dodržet. Stačí rezervovat hotel s možností storna zdarma. Podrobné informace o vízech do ČLR na webu ambasády.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-12-15T07:59:27+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Irena Syptakova
Irena Syptakova
před 7 lety

Potvrzuji informaci Tomáše, že přes www.vizadociny.cz je vyřízení víza do Číny asi nejjednodušší, obvzlášť pokud nejste z Prahy. Řešili jsme víza letos na jaře, kdy jsme museli ještě dokládat i potvrzení ze školy, že tam děti chodí (11,9 let) a potvrzení od zaměstnavatele, že nás v rámci dovolené pustí do Číny a na všechny tyto věci nám z vizadociny.cz dohlédli. I co se týče ubytování, museli jsme jmenovitě všechny osoby mít rezervace na celý pobyt (samozřejmě jsme pak některé zrušily a ubytovali se třeba jinde). Nicméně i přes všechny tyto počáteční komplikace cestu do Číny vřele doporučujeme, je to úžasná a levná země.

Avatar uživatele michal.pullman
michal.pullman
před 7 lety

Dobrý den, co se týká víz, potvrzení o zaměstnání a studiu a výpis z bankovního účtu nejsou od 20.06. 2016 potřeba, pokud se nejedná o návštěvu známých či přátel, potvrzuji z vlastní zkušenosti, žádal jsem v říjnu tohoto roku.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Díky, zaktualizuji rovnou i v chystaném průvodci k Číně. ;)

Avatar uživatele thom
thom
před 7 lety

Ahoj, diky moc za supr nabidku ! ja loni i letos (jdu tam prave dneska) resil visum do ciny pres www.vizadociny.cz jenom upresnim, ze pro turisticke vizum do ciny je potreba pouze vyplnena zadost, web ji vygeneruje 1x barevna soucasna pasova fotografie original pasu se 2 volnymi strankami kopie stranky pasu s osobnimi udaji kopie letenky podrobny itinerar cesty (nikdo ho nekontroluje) potvrzeni o ubytovani, musi byt uvedena jmena vsech osob, ktere cestuji cena za toto je 799 Kc + tech 60 EUR hotovo za 4 pracovni dny

Další akce