Letenky do Bergama nejen na lyže do italských Alp - 458 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Nejen na víkendovou lyžovačku do italských Alp vás vyzývá nízkonákladový dopravce Wizzair. Během zimy totiž nabízí zpáteční letenky za 458 Kč, což je mimo jiné nejnižší možná cena, kterou lze u tohoto dopravce získat. A kam že se to letí? Do Bergama, města jen pár kilometrů od zimních středisek či turistického Milána.

  • Praha ⇄ Bergamo za 458 Kč rezervuj na wizzair.com
  • Termíny během zimy 2016
  • Ceny pro členy WDC - co to je?

Lyže se slevou

Letíte-li lyžovat, při vyhledávání uplatněte promo kód GOSKI a získejte 50% slevu na lyžařský vak. Celkem vás tedy bude stát k letence 1 vak 800 Kč.

V ceně je jinak zahrnuto malé příruční zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm. Zavazadlo do 23 kg vás vyjde na 275 Kč za let.

Z letiště

Z letiště do okolí se nejlépe dopravíte italskými vlaky Trenitalia. Regionální jízdenky nestojí více než 5 eur a na nádraží v Bergamu jezdí letištní autobus za 3 eura, případně s celodenní jízdenku po Bergamu za 5 eur.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele sidneyx

A jak si dopravím lyže??? Na super lyžovačku??? Když jen malé příruční zavazadlo je v ceně.

Avatar uživatele lukas

Sportovní vybavení se kupuje jako zavazadlo navíc "Sportovní vybavení", sleva s kódem GOSKI je 50 % http://prntscr.com/99sijn

Avatar uživatele literakl

Mohli byste prosím doporučit oblast / hotel snadno dostupnou vlakem z Bergama? Mám v košíku letenky, ale než potvrdím, zvažuju, kam pojedeme, zda to má smysl. Nejsme lyžaři, ale děti si chtějí užít sníh (bobování, lyžařská školička s CZ instruktorem). Děkuji za tip.

Avatar uživatele petr1ab

Jeste bych se zeptal jak zvistim cas letu? Lze to pred nakupem?

Avatar uživatele sonak

jste slepý?

Avatar uživatele luky7luky7

Nemá někdo nejlépe zkušenost s nějakým resortem, který je dobře dostupný?

Avatar uživatele brichta

Já kupoval 4 letenky do Bergama minulej týden když bylo - 20% a teď by vyšly ještě o 1000,- levnějc...:-/

Avatar uživatele o-jakub

Hmmmm, asi dva týdny zpátky jsem koupil Bergamo za 1400... Stejný termín teď vyjde na 500. To potěší :(

Avatar uživatele petr1ab

Muzu se zeptat ten administrativni poplatek co se mi zobrazuje kdyz nejsem jeste clenem klubu tak pak zustane i po registraci? Koukam ze to celkovou cenu skoro dvojnasobi...

Avatar uživatele koner623

Poplatek je fixních 899 Kč a již při prvním nákupu odečte ze všech letenek minimálně 270 Kč, tj. ze dvou zpátečních pro dvě osoby (celkem 4 letenky, dvě tam a dvě zpět) je celková cena za nákup nižší již o 181 Kč. Jako malý bonus přidávám slevu 275 Kč na uzavření členství "WDCSEP15", snad ještě funguje.

Naopak administrativní poplatek u letenky je v tom soupisu jen rozepsán - letenka pak stojí o těch 220 Kč méně než je v termínech uvedeno :) Prostě konečná cena je ta, kterou vidíš jako první.

Avatar uživatele petr1ab

Ok dekuji

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam to bude krásný!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie