Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nejen pro západočechy je určena tato nabídka levných letenek do chorvatského letoviska Dubrovník během letních měsíců června a července. Místo upocených 13 hodin v autě se pohodlně přesuňte z Mnichova do Dubrovníku za hodinu a půl. K celé cestě je samozřejmě nutné připočíst zhruba 3 hodiny jízdy na letiště (z Plzně) a 1,5 hodiny na letišti.

  • Mnichov - Dubrovník od 81 eur / 2.190 Kč rezervuj na transavia.com
  • Nejlevnější kombinace letů naleznete v červnu a červenci
V ceně je zahrnuto zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a váze 10 kg, další za poplatek.

Před cestou

Parkování v Mnichově

Auto můžete zaparkovat u letiště od 37 eur za týden, přehled parkovacích míst najdete na holidayextras.de.

Nešťastnou mediální masáží jste mohli nabýt, stejně jako my, dojmu nutnosti dálničních známek v Německu. Není tomu tak, dálnice jsou stále bez poplatku pro osobní automobily!

Doprava z letiště

Do Dubrovníku odjíždí každých pár minut autobus společnosti Croatia Airlines. Jízdenka stojí 35 kun, tedy zhruba 130 Kč do centra.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
mikir

Zajimava nabidka na leto ,transavia me uz upoutala svymi nabidkami z Prahy do Eindhovenu a kdyz jsem se dival na jejich stranky netrvalo dlouho a uz se mi vnucovali z rklamou ), ale to delaji dnes vsichni ,jakoby nahodou se objevi reklamy toho ,co treba zrovna clovek hleda ,,no tak jsem se podival, protoze me zaujala docela slusna cena na Kapverdy do Boa Vista,,, Kapverdy se mi zdaji nejlevnejsi ,zatim bud pres Kanary a pak s Binter Canaries nebo jedine pak pres CK ...kdyz budu pocitat ze na Kanary se da dostat nejlevneji kolem 3000 Kc zpatecni a pak dale okolo 5000 Kc zpatecni tak cenova nabidka Boa Visty ( bohuzel zatim jen z Parize za 155 euro jeden let nevypada spatne ,,, zrejme bude dobre tuto spolecnost ,ktera zacina pusobit v Praze dobre sledovat, stejne jako napriklad Norwegian

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Dóžecí palác náměstí
ušetříš až 69%
Hurá za zážitky!
Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
To budou fotky!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To budou fotky!
Ragusa
ušetříš až 60%
Jedem!
5514 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Zlatni Rat
Chorvatsko

Země Čechům zaslíbená

Chorvatsko, oficiálním názvem Chorvatská republika, je evropský stát, který se nachází na pomezí střední a jižní Evropy na východním pobřeží Jadranského moře. Jedná se o jeden z nástupnických států bývalé Jugoslávie a jeho sousedy jsou na severu Slovinsko, na východě Maďarsko a Srbsko, na jihovýchodě Bosna a Hercegovina a na jihu Černá Hora. V Chorvatsku žije asi 4,3 milionů obyvatel.

Chorvatsko zažilo koncem 90. let turistický boom a od té doby je trvale nejoblíbenější turistickou destinací pro české turisty, ročně jich sem míří až 800 tisíc. Navzdory tomu, že v letní sezoně většina turisticky atraktivních míst praská ve švech, je zde stále řada míst s autentickou kulturou, která stojí za to objevit. Chorvatské pobřeží Jadranského moře je téměř 2.000 km dlouhé, a tak si zde každý přijde na své.

Chorvatsko nenabízí ale jen moře a koupání. Chorvatská města jsou plná starobylých památek z římských dob i z časů benátské nadvlády.

Za zmínku stojí také velké přírodní bohatství – více než 1.200 ostrovů a útesů, 8 národních parků a 11 chráněných krajinných území. Mezi nejznámější přírodní památky patří bezpochyby NP Plitvická jezera, kde se kde se natáčel slavný seriál Vinnetou. V neposlední řadě nabízí Chorvatsko vyhlášenou gastronomii, která sází na místní kvalitní suroviny z moře i z pevniny.

Chorvatsko je zkrátka ideální dovolenkovou destinací, která láká svou snadnou dostupností, nesmírným přírodním i kulturním bohatstvím, relativně rozumnými cenami a uvolněnou atmosférou.

Průvodce pro Chorvatsko