Zlatni Rat

Letenky do Dubrovníku či Splitu během srpna - 2.870 Kč.

3 komentáře
2015-08-06T18:09:18+02:00

O akci

Jízda do Chorvatska vlastním automobilem je určitě nejlepší možností, jak být na místě flexibilní. Koho by ale bavilo hledat pokaždé místo k zaparkování, jet více než 12 hodin a být po cestě vždy unaven nehledě na možné kolony a tím prodloužení jízdy i o polovinu? Ideální variantou jsou pak letenky z nedalekého Lipska do Splitu či jižněji položeného Dubrovníku. Na výběr je z několika týdenních termínů během měsíce srpna.

Letenky do Chorvatska:

  • Lipsko - Split a zpět od 2.870 Kč rezervuj >>
  • Lipsko - Dubrovník a zpět za 3.570 Kč rezervuj >>
  • Termíny: 17-24, 21-28, 24-31.srpen a 28.8.-4.9.
V ceně letenky je také zavazadlo do 20 kg. Týden parkování na letišti v Lipsku vyjde na 50 € on-line zde.

Ubytování můžete v chorvatských letoviskách shánět i po příletu, ideální je mít připravené auto z půjčovny (ceny za vypůjčení auta). V opačném případě naleznete ubytování i na klasickém portálu jako je Booking.com při ceně do 1.000 Kč za noc a pokoj.

Jak z letiště do centra?

Z letiště ve Splitu jezdí do centra města letištní expres za 30 kun / 110 Kč, případně levněji lokální linka č.37 za 16 kun / 60 Kč. Ve Splitu můžete přesednout na meziměstské autobusy např. do letovisek na Makarské riviéře.

Z Dubrovníku pak jezdí jediná autobusová linka do centra města za 35 kun / 130 Kč.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-08-06T18:09:18+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele zelenka_lukas
zelenka_lukas
před 8 lety

Zdravim, Tem, kteri vyuzili teto nabidky nebo o tom premysleji, bych chtel nabidnout ubytovani v kempu Perna na poloostrově Pelješac. Toto není komerční nabídka, ale nabídka společného ubytování v "mobilních domcích". Domky jsou pěkné, mají kuchyňku, terasu, koupelnu a dvě ložnice. V jedné ložnici bych spal já s přítelkyní, ve druhé jsou dvě volné postele. Kemp je na pěkném místě a tento domek má v jeho rámci dobrou polohu. Stojí 87EUR za noc, pokud by měl někdo zájem se podělit, dejte vědět. Je možnost jet od 14. do 28. 8. (29.), ja tam budu 22. az 29., cili tehdy je mozne sdilet naklady na bydleni. Mel by nekdo zajem? zda se, ze Lipsko - CR se nejlepe zvlada vlakem, ktery jezdi i z letiste.

Avatar uživatele Shurikprazak
Shurikprazak
před 8 lety

Zdravím, Lukáše a Martina. Povedlo se Vám udělat web check in ně webu Tuifly.com ??? Mě to vůbec nejde a všude kde je možné je napsáno že registrace na letiště bude stát 5 eur a navíc na to je omezený čas? Kromě toho let provádí letecká společnost sunekspress.com a tam udělat check in taky nejde. Prosím o pomoc.

Avatar uživatele zifcakova.martina
zifcakova.martina
před 8 lety

Ahojte, čo odporúčate na dostanie sa z Prahy do Lipska? Díkes

Další akce