Letenky do Portugalska: Faro - 1.260 Kč.

Jak akci využít?

Ačkoliv je Portugalsko velmi turisticky žádanou destinací, mnohé odradí k návštěvě této země právě drahá doprava. Nyní však můžete využít velmi zajímavých letenek od společnosti Ryanair ! Zpáteční letenky z Lipska, kam dojedete např. z Prahy za necelé 3 hodiny, zakoupíte za 50€ do letoviska na jihu Portugalska - FARO ! Cena je vč. tax a poplatků a příručního zavazadla o max hmotnosti 10 kg. Cena 25€ za cestu je v těchto dnech:

  • Lipsko → Faro: 2, 5, 9, 16, 23. dubna
  • Faro → Lipsko: 12, 16, 19, 23. dubna

Jak do Lipska

Letiště v Lipsku je velmi blízko města a zároveň zábavního parku Belantis. Proto doporučuji vyrazit na cestu o něco dříve a podívat se i na toto místo. Týden parkování na letišti stojí pouhých 20€ ! Více informací o letišti Lipsko (LEJ) získáte v tomto odkazu.

Do okolí jedině s autem!

Chcete-li načerpat co nejvíce zážitků, nezapomeňte využít nabídek autopůjčoven. Nejnižší kategorie vozu vyjde na 3 dny jen na 1.372 Kč ! Máte ještě nějaký důvod jezdit autobusem? Rezervuj si auto za hubičku >>

Hotely Faro

Levné ubytování nejen ve městě Faro zakoupíte s garancí nejnižší ceny a možností storna objednávky ZDARMA na stránkách našeho partnera. 2-lůžkový pokoj na noc vychází na 505 Kč. Rezervuj hotel v okolí Fara >>

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele complexcargo

asi jo, co doma.

Avatar uživatele complexcargo

Jak ste tam dostali tech 25 EUR, ja tam mam 35 EUR

Ceny se dynamicky mění s aktuálním zájmem / obsazeností letadla. Proto je možné, že na dané datum již neseženete tuto cenu. Mrkněte na jiné data, případně berte tuto za 35€ - je to stále bomba cena za Portugalsko ;)

Avatar uživatele Petros34

Dival jsem se ze na dubnove terminy se z Lipska daji sehnat i letenky do Pisy za 22 eur.... P.

Ano, je tam toho dost :) pro severočechy jasná volba !

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

To musíš vidět!

Na MS v hokeji 2018 do Kodaně proti Rusku

Tam jsi ještě nebyl!

Přímé low-cost lety z Mnichova do Namibie
-40 %

To musíš vidět!

Další akce