Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pokud se řadíte mezi cestovatele, jenž chtějí využít cest na maximum, popřemýšlejte o dnešním tipu na levné letenky do Brazílie. Ty vás na křídlech marocké aerolinky zavedou z Amsterdamu či Bruselu do brazilského Sao Paula s možností krátké návštěvy kosmopolitní Casablancy. Poslední zastávkou je pak německý Frankfurt nebo Berlín. Cena této letenky začíná na 7.880 Kč, přičemž za přípoje nedáte více jak 3 tisíce korun.

Odlety z Evropy jsou plánované pouze v pondělky a čtvrtky, návraty středy a pátky. Pozor však na časový posun v rámci letu.

  • Amsterdam - Sao Paulo - Frankfurt za 7.870 Kč rezervuj >>
  • Amsterdam - Sao Paulo - Berlín za 8.148 Kč rezervuj >>
  • Brusel - Sao Paulo - Frankfurt za 7.933 Kč rezervuj >>
  • Brusel - Sao Paulo - Berlín za 8.211 Kč rezervuj >>
  • Brusel - Casablanca - Sao Paulo - Frankfurt za 7.933 Kč rezervuj >> (23 hodinový stop)
  • Odlet do 30.05., návrat do 10.06.
  • Prodej do aktualizace tarifu
V ceně letenky jsou zahrnuty 2 kusy odbaveného zavazadla, každé do 23 kg. To však neplatí pro přípoje.

Tip: Pokud sbíráte míle, můžete tento tarif od Royal Air Maroc využít v programu Etihad Guest, za třídu U získáte 50% mil do programu.

Jak sestavit přípoje?

Vzhledem k značně omezenému cestovnímu období, které tvoří pouze následující dva měsíce, nelze počítat  s extra levnými přípoji. Teoreticky můžete zakoupit letenky s Ryanairem do Bruselu za 699 Kč, ovšem to by vyžadovalo strávit další dvě noci v tomto městě. Žádný problém to není, ale uvádíme věci na pravou míru.

Příklad přípojů bez nocování, celkem za 10.190 Kč

Do Amsterdamu se dopravíme s easyJetem, který vychází nejlépe na 21.května s příletem v 14:25, což ideálně navazuje na odlet tentýž den v 17:40. Cena v případě cesty 2 osob činí 1.371 Kč, levněji můžete letět o den dříve a strávit den v centru města, kde naleznete více jak 7.000 historických budov.

Do Bruselu vede cesta s Ryanairem, kde není na výběr možnost přípoje v rámci stejného dne, proto počítejte s návštěvou hlavního města Evropské unie. Přílet je na letiště Charleroi, ovšem odlet  z hlavního letiště Zaventem. Ceny s jednodenním nocováním začínají na 899 Kč, termínů je vícero.

Pokud plánujete cestovat  s odbaveným zavazadlem, varianta (Praha - Amsterdam, Frankfurt - Praha) s národním dopravcem za 4,6 tisíce nemusí přijít na zmar. V případě, že jste členem OK Plus, budete mít nárok na zavazadlo do 23 kg.

Zpět z Frankfurtu nezbývá než doporučit autobusy Student Agency v případě, že nechcete navštívit i hlavní frankfurtské náměstí Römerberg. Jízdenky stojí 950 Kč a odjíždí se každý den z letištního terminálu 1 v 22:35. Pokud zůstanete ve Frankfurtu, využijte spojů Meinfernbus, jezdícího 3x denně za 28€.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Edinburgh
ušetříš až 75%
Tam to bude krásný!
Jeruzalem
ušetříš až 59%
Tam jsi ještě nebyl!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
Tam to bude krásný!
Sicílie
ušetříš až 59%
Tam jsi vždycky chtěl!
5553 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Pohled na Rio de Janeiro
Brazílie

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie