Letenky do Sao Paula z Barcelony na podzim - 7.593 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Ačkoliv jsme vás před chvíli informovali o velmi zajímavých cenách do Jižní Ameriky, letenky se za uvedenou cenu nedaly vystavit - cena se vždy ztrojnásobila. Bohužel se oprava konala vždy až po vytvoření rezervace. Našli jsme tedy variantu novou, a to s návratem do Mnichova - tyto letenky jdou za uvedené ceny vystavit:

  • Cestovní období říjen 2015 – 16. leden 2016 (mimo 8.12. - 6.1.)
Před rezervací vždy překontrolujte daný routing, některé varianty mohou zahrnovat změnu letiště, což není nutné. V ceně jsou zahrnuta zavazadla 2x 23 kg na osobu.

Z Prahy do Barcelony

Letenka je sice s odletem z Barcelony, ale to přeci není na škodu, užijte si proto před vaší cestou přes Atlantik pár dní v hlavním městě Katalánska. Nejlevnější jednosměrné letenky z Prahy nabízí španělský Vueling za 60 € / 1.650 Kč vč. administrativního poplatku, ale bez zavazadla k odbavení. Letenku vč. zavazadla zakoupíte opět přes náš rezervační systém za 1.986 Kč.

Levnější alternativou bude odlet z Mnichova, ten využijte tehdy, budete-li se na letiště dopravovat osobním automobilem.

Z Mnichova autobusy

Mnichovské letiště nabízí spojení s přesednutím v centru do Prahy přibližně za 550 Kč, autobusy společností DB, Student Agency či Eurolines odjíždí několikrát denně.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele volnym522

Koupil jsem 2 letenky do Ria na konec listopadu a včera mi přišel aktualizovaný itinerář z důvodu posunutí odletu z Barcelony do Sao Paola o 10 minut. A právě na tento segment se mi objevila jiná cestovní třída než ta původní a sice "First Class Discounted (A)". Počítám s tím že to bude nejspíš asi nějaká chyba anebo mám být na letišti příjemně překvapen z upgradu do vyšší třídy? Co myslíte ?

Je to chyba, jedná se o economy :)

Avatar uživatele volnym522

...no myslel jsem si to, hlavně na tomhle letu ani first class není, jenom business... :-)

Avatar uživatele terezamarusakova

Uz nachazim jen letenky pres 20, takze uz je to pryc?

Avatar uživatele lukas

Terezo, tarify byly pravděpodobně opravené, taktéž vidím jen standardní ceny.

Avatar uživatele dzurech

ahojte nebolo by tam Rio?je divne ze tolko destinacii v brazili a rio som nevedel najst, s navratom vieeden?

Takže se povedly zakoupit 3 ks na termím 20.11. - 9.12.2015 za pěkných 7603 Kč/osoba :) Jsme 3 (dvě holky a já), sháníme ještě někoho do party na tento termín - zatím to tam stále je!

Avatar uživatele kuba-jz

Já bych se možná přidal ještě s kámoškou, kam to máte, do Ria?

1. Cesta: Barcelona - Sao Paulo odlet z BCN: Pá 20.11.2015 v 20:35, přílet do GRU: So 21.11.2015 v 05:30 2. Cesta: Sao Paulo - Mnichov odlet: Út 08.12.2015 v 23:55, přílet do BCN: St 09.12.2015 v 13:35, odlet do MUC: St 09.12.2015 v 15:35

Avatar uživatele radka-bohmova

Letenky jsme zarezervovali, od 23.11. do 21.1. 2016 pro 5 lidí za neskutečnou cenu 36,000. Díky moc

Avatar uživatele jedla

a listopad bude v teple :-)

Nějak se mi nedaří nic kolem cca 28.11. - 22.12.2015 najít :( Hledám BCN - SAO a SAO - MUC.

Příspěvek patřil k výletu z dneška :)

Daří se někomu vůbec něco dohledat na konec listopadu a cca do 20.12. více než na 14 dní? Dávám vyhledávat vždy 3-4 letenky a bohužel nic... :(

Avatar uživatele mr.matthew

Cestovní období říjen 2015 – 16. leden 2016 (mimo 8.12. – 6.1.)

Tak už to jen upřesním - nešlo mi to, protože mi vždy část cesty kolidovala s datem 8.12. (viz příspěvek), nicméně každou cestu delší než 14 dnů již vyhazuje cenu něco přes 15k (hledám vždy 3 letenky). Takže z toho asi bohužel nic nebude.

Avatar uživatele jedla

Uz vim,online to jde jen do 23:30...dneska ten cas ale bezi :-)

Po půlnoci by to mělo jít standardně ;)

Avatar uživatele jedla

Proc mi to nenabizi platbu kartou nebo pres platebni branu ale jen prevodem?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Všude dobře, co doma!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Brazílie  

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie