Pohled na Rio de Janeiro

Letenky do Sao Paula z Mnichova se zastávkou v Lisabonu - 7.495 Kč.

15 komentářů
2016-05-29T21:22:21+02:00

O akci

Máte-li v letošních plánech cestu do Jižní Ameriky, věříme, že vás tato nabídka zaujme stejně jako nás. Cenově výhodné dopravy do brazilského Sao Paula můžete docílit pomocí kombinace letenky v chybovém tarifu a levného přípoje. Avšak i v tomto případě platí, že i samotná cesta je cíl, neboť se během cesty podíváte navíc do hlavního města Portugalska, které si vaše srdce získá stejně jako výsledná cenovka obou letenek.

Budete potřebovat letenky za celkových 277,21 € neboli 7.495 Kč:

  • Mnichov – Lisabon za 49 € / 1.325 Kč na transavia.com
  • Lisabon – Sao Paulo (Viracopos) – Mnichov za 228 € / 6.170 Kč na expedia.de / cestujlevne.com
  • letenku lze podle potřeby ukončit také ve Vídni, Londýně apod.
Tarifní podmínky:
  • Cestovní období platí pro cesty od 22.6. do 30.11 mimo 1.7.-13.8.
  • Rezervace možné do 31.5. nebo opravy tarifu
Hlavní letenku vždy rezervujte u Expedie, vyhněte se levnější variantě s Airline-direct. Letenka s Transavií zahrnuje přepravu standardních příručních zavazadel, zavazadlo k odbavení je za příplatek 18 € při 15 kg, 23 € za 20 kg, resp. 28 € za 25 kg. Platba libovolnou platební kartou je bez poplatku, totéž platí i na Expedii. Druhá letenka s Azul Airlines a TAP umožňuje přepravu 2 ks zavazadel do 46 kg. Přepravu z/na letiště Viracopos do několika cílů v Sao Paulu poskytuje Azul zdarma (jízdní řády).

Jelikož se jedná o chybový tarif, přípoj nekupujte posléze, ale ideálně počkejte pár dní.

Do Mnichova můžete levně dojet v rámci spolujízdy, největší poptávku nejen z ČR najdete na Blablacar.cz.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-05-29T21:22:21+02:00

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele m_5
m_5
před 8 lety

Porto - Sao Paulo: 205 Eur, přes skyscanner.de termín třeba 1.2.17-13.2.17

Avatar uživatele m.blahut
m.blahut
před 8 lety

V srpnu asi nic moc, že? :/ Chtěl bych tak na 3 týdny v srpnu. Díky za případné info. Matěj

Avatar uživatele jstrnad1
jstrnad1
před 8 lety

Kdo by chtěl v SP na vyhlídku na Edificio Altino Arantes, tak je kvůli opravám zavřená. Takže jedině Edificio Italia, nebo jinam.

Avatar uživatele jstrnad1
jstrnad1
před 8 lety

A ZOO v SP se můžete vyhnout. Návštěvu doporučuju jen v případě průjmu. V ZOO se nachází mnoho bohatě dimenzovaných sociálních zařizení. Jinak co se týká zvířat, mnoho třeba šelem mají jen po jednom exempláři, takže místy je to trochu zoufalý pohled. Když už, tak radši botanická v Riu. Za ty prachy super.

Avatar uživatele sova
sova
před 8 lety

Kdyz mi staci male zavazado tak neni asi nevadi koupe na airline-direct.de nebo ? dik za info

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Nejde o zavazadlo, ale úroveň zákaznického servisu a o případné poplatky s ním spojené, na Expedii jsou platba kartou i veškeré operace s letenkou zdarma.

Avatar uživatele sova
sova
před 8 lety

Ok dik moc ja to prave udelal na tom direct.de a prislo mi toto: ehr geehrter Herr Sovadnik, vielen Dank für Ihre Anfrage zur Flugplatzreservierung um 08:25! Ihre Reservierung Lissabon - Campinas, Hinflug: 20.10. 14:25 , Rückflug: 03.11. 19:00 wurde nicht vollständig beendet, sodass wir Ihr Ticket nicht final ausstellen konnten. Um die Buchung bequem und ohne Neueingabe Ihrer Flugdaten abzuschließen, folgen Sie bitte diesem Link: Jetzt meine Buchungsdaten vervollständigen!. Gerne unterstützen wir Sie persönlich bei ihrer Flugbuchung unter der folgenden Telefonnummer: 0341 35575 83770. Achtung! Flugpreise sind sehr dynamisch. Den durch Sie reservierten Tarif von 230,00 € p.P. können wir nicht dauerhaft garantieren. Wir empfehlen Ihnen demnach schnell zu buchen. Wenn Sie bezüglich Ihrer Flugzeiten ± 2 Tage flexibel sind, klicken Sie bei airline-direct.de auf attraktive Alternativangebote. Sollten Sie nach 08:25 Uhr eine Buchung abgeschlossen haben, bleibt diese unberührt. Sie erhalten eine separate Bestätigung per E-Mail. Bitte prüfen sie Ihr Postfach auf den Erhalt dieser E-Mail. Ihre Sarah Richter von airline-direct.de Reise-Expertin Flug Travel Viva GmbH Luitpoldstraße 9 63739 Aschaffenburg Deutschland www.airline-direct.de Handelsregister B Aschaffenburg, HRB 13097 Umsatzsteuer-ID-Nr.: DE 295943296 Geschäftsführer: Oliver Schilling Sie möchten auf den kostenfreien Erinnerungsdienst zu Ihrer genannten Flugplatzreservierung verzichten? Klicken Sie hier. Sie werden damit auf unsere Webseite geleitet und erhalten dort die Bestätigung, dass der Erinnerungsservice eingestellt ist. penize mi jeste nestrhli myslis ze to znamena ze rezervace proste neni hotova pritom jsem tam dal kartu atd . tak nejradeji bych do udelal pres expendii znova ale nerad bych mel dve letenky

Avatar uživatele rudasvine
rudasvine
před 8 lety

obavam se, ze je to podobny pripad, ktery mel kamarad s fluege.de ... neustale mu posilali emaily, ze nebylo mozne strhnout platbu za letenky, volal jim, psal....vysledek? vzdycky si strhli 10 nebo 20 euro poplatek za zmenu karty/opetovnou platbu kartou ale za letenku se jim strhnout penize nikdy nepodarilo. Pak mu napsali, ze za storno i (jeste porad) nevystavene letenky zaplati 100euro poplatek. Odpovedel jim, ze se poradi s pravnikem. Nato fluege.de : nic platit nemusite, ale jiz zaplacene poplatky si nechame. Predpokladam, ze podobny to bude u airline-direct, kissfly atd...nikdy bych s nimi nic nerezervoval! Jedina pouzitelna je expedia.

Avatar uživatele rudasvine
rudasvine
před 8 lety

Kdybyste s nimi mel vetsi problemy (jak jsem popsal v predchozim prispevku), tak je nevahejte udat v kancelari nemecke ochrany spotrebitele.

Avatar uživatele rudasvine
rudasvine
před 8 lety

a jen tak mimochodem GmbH odpovida nasemu s.r.o., coz take nevzbuzuje moc duveryhodnosti

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Tohle je bohužel nekonečný příběh...

Avatar uživatele sova
sova
před 8 lety

cau neni nejaky termin rijen listopad mam jen za 277 u expedie

Avatar uživatele tera
tera
před 8 lety

Zarezervovano 8. Nov. 2016-27. Nov. 2016 s navratem do Vidne, dekuji! Uz dorazil i eticket, s objednavkou letu po Evrope jeste pockam.

Avatar uživatele terry90
terry90
před 8 lety

Dobrý den, našli jste prosím nějaký dostupný termín v této ceně v srpnu nebo září? Nedaří se mi nic dohledat. Moc děkuji.

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Terezo, třeba 2.-15.9. nebo 23.9.-6.10., chce to zkoušet .-)

Další akce