Mapa

Letenky do Španělska: Palma de Mallorca - 1.915 Kč.

1 komentář
2013-02-24T16:56:56+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Pro individuální dovolenou v předsezónním období můžete využít levných letenek na jeden ze španělských Baleárských ostrovů - Mallorca. Zpáteční letenky z Bratislavy zakoupíte přes společnost Ryanair, z Prahy pak poletíte s 1 přestupem v Miláně s easyJetem.

Nejlevnější ceny dosáhnete při odletu z Bratislavy a návratem dne 13. nebo 20.dubna. V ostatních termínech jsou letenky nepatrně dražší. Při letu přes Miláno máte možnost si naplánovat i přestávku v této metropoli, nejlepších kombinací dosáhnete při hledání na tomto vyhledávači azair.cz (rezervaci však na easyjet.com).

  • Bratislava - Palma od 75€ / ryanair
  • Praha - Palma od 3.025 Kč / easyjet
Při cestě s easyJetem nebudete váhově limitováni s Vaším příručním zavazadlem, u Ryanairu se musíte vejít do 10kg.

Ostrov Mallorca

Křížem krážem Mallorcou

Pro detailní prozkoumání nejen vnitrozemí, ale nikým neokupovaných pláží Vám pomůže půjčený automobil. Např. půjčení na 5 dní Vás vyjde jen na 2.005 Kč v nejnižší kategorii vozů. Využijte náš srovnávač cen největších dodavatelů Srovnávač autopůjčoven >>

Ubytování na Mallorce

Po celém ostrově naleznete až 980 hotelů! V samotném městě Palma de Mallorca naleznete přibližně desetinu těchto hoteliérů. Ceny v Palmě začínají na 979 Kč za dvoulůžkový pokoj. Rodinné pokoje naopak zakoupíte nejlevněji za 1.477 Kč. Vybírejte z následujících odkazů pro garanci nejnižších cen a zároveň možnosti zrušení rezervace zdarma!

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-02-24T17:56:56+01:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce