Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pro individuální dovolenou v předsezónním období můžete využít levných letenek na jeden ze španělských Baleárských ostrovů - Mallorca. Zpáteční letenky z Bratislavy zakoupíte přes společnost Ryanair, z Prahy pak poletíte s 1 přestupem v Miláně s easyJetem.

Nejlevnější ceny dosáhnete při odletu z Bratislavy a návratem dne 13. nebo 20.dubna. V ostatních termínech jsou letenky nepatrně dražší. Při letu přes Miláno máte možnost si naplánovat i přestávku v této metropoli, nejlepších kombinací dosáhnete při hledání na tomto vyhledávači azair.cz (rezervaci však na easyjet.com).

  • Bratislava - Palma od 75€ / ryanair
  • Praha - Palma od 3.025 Kč / easyjet
Při cestě s easyJetem nebudete váhově limitováni s Vaším příručním zavazadlem, u Ryanairu se musíte vejít do 10kg.

Ostrov Mallorca

Křížem krážem Mallorcou

Pro detailní prozkoumání nejen vnitrozemí, ale nikým neokupovaných pláží Vám pomůže půjčený automobil. Např. půjčení na 5 dní Vás vyjde jen na 2.005 Kč v nejnižší kategorii vozů. Využijte náš srovnávač cen největších dodavatelů Srovnávač autopůjčoven >>

Ubytování na Mallorce

Po celém ostrově naleznete až 980 hotelů! V samotném městě Palma de Mallorca naleznete přibližně desetinu těchto hoteliérů. Ceny v Palmě začínají na 979 Kč za dvoulůžkový pokoj. Rodinné pokoje naopak zakoupíte nejlevněji za 1.477 Kč. Vybírejte z následujících odkazů pro garanci nejnižších cen a zároveň možnosti zrušení rezervace zdarma!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kaola
kaola

Rád bych začátkem května (konkrétně so 11.5 -> ne 19.5) vyrazil na Malorku, tam plánuju zapůjčení auta a chci víceméně na divoko celý ostrov projet. Možná se zastavit nějaký den v penzionu. Letenka se dá v tom termínu sehnat za luxusní 3 tisíce, auto za 500 na den, takže je to low-cost. Zatím jsem sám, jelikož nikdo z mého okolí pro něco podobného nesdílí nadšení (nebo nemají peníze). Já 24 letý kluk, pohodář. Chce se někdo přidat? Nechte mi tu na sebe email, pokud máte zájem :).

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

ušetříš až 33%
Hurá za zážitky!
Molo na pláži v Cancunu
ušetříš až 43%
A už tam budem?
Royal Garden Balčik
ušetříš až 40%
Tam chceš!
Riga
ušetříš až 79%
Hurá za zážitky!
4959 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?