Letenky do vietnamského Ho Či Minova Města - 12.790 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Mezi cestovateli stále více slýchávám o plánech v podobě návštěvy Vietnamu, země zatím nezasažené masovým turismem, ale přesto tolik obdivované. Možná za to může byrokratická povinnost víz, kterou konkurenční země v jihovýchodní Asii nemají. Tak či onak, pokud nechcete nechat nic náhodě a objevit krásy Vietnamu dříve, než se stane tuctovou záležitostí v katalozích cestovních kancelářích, rezervujte si zpáteční letenky z Prahy do Ho Či Minova města za 12.790 Kč.

Lety jsou operovány nejlepším evropským dopravcem Turkish airlines s pohodlnými stopy v Istanbulu, které můžete využít i pro bezplatnou organizovanou prohlídku města. Ceny do Vietnamu se dlouhodobě drží okolo 15 tisíc, výjimku sem tam tvoří ruský Aeroflot či Air France/KLM.

V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo do 30 kg. Jak získat vízum do Vietnamu radí Čech ve Vietnamu.

Ve Vietnamu zapomeňte na rezervaci, jeďte na blind

Cestovatelé se mnohdy nemohou rozhodnout, zda nechat hotely na poslední chvíli či rezervovat předem. Osobně dávám přednost jistotě na prvních pár nocí, aby člověk v klidu překonal jetlag a poté již sháním hotely na blind. K rezervaci hotelů ve Vietnamu využijte hotelscombined.com/saigon.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Dasein

Unor je dost nestastny na cestovani do Vietnamu, protoze je Tet (vietnamsky novy rok). Vsichni jedou domu a ceny uplne vseho byvaji dosti vysoke.

Avatar uživatele lubos.haranza

Dobrý den, snažím se udělat booking a píše mi to: Vámi zvolený let nebyl dopravcem potvrzen. Vyberte prosím jinou nabídku. Zkoušel jesm i +1 den a pořád to stejné. Nevíte čím to je?

Dobrý den, zřejmě znovu nějaká nesourodost dat na straně GDS a aerolinií. Zkuste mrknout přímo na turkish.com a pokud ani zde nebude ona cena (+- 12,9tis.) nebudou pravděpodobně dostupné ani lety zde.

Avatar uživatele lubos.haranza

Nejlevnější tam bohužel byly jen za 551€

Avatar uživatele milan

Ta akce neplatí je to jen klam, zpáteční letenku vám to nikdy nezaregistruje. Už jsem to dřív zkoušel. Zkuste zadat jakékoliv údaje do rezervací a uvidíte.

Avatar uživatele kralud

Končí letové období pro tuto akci září/říjen? Rádi bychom letěli v únoru příští rok, ale to asi bude až v nějaké další akci :) Díky

Ahoj, určitě akce přijdou i na další období, aktuálně opravdu jen tyto termíny.

Avatar uživatele kralud

Dík, budu napjatě sledovat

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Honem, dokud jsou místa!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Honem, dokud jsou místa!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Vietnam  

Stále neobjevená kráska jihovýchodní Asie

Vietnam se nachází v jihovýchodní Asii. Jeho sousedy jsou Kambodža, Laos a Čína. Nabízí jednu z nejlepších asijských kuchyní, fantastické hory, největší jeskyni světa, zajímavé vodopády a nekonečné prázdné pláže díky svým skoro 3.000 kilometrů pobřeží.

Průvodce pro Vietnam