Vietnam

Letenky do vietnamského Ho Či Minova Města - 12.790 Kč.

9 komentářů
2015-04-27T11:13:14+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Mezi cestovateli stále více slýchávám o plánech v podobě návštěvy Vietnamu, země zatím nezasažené masovým turismem, ale přesto tolik obdivované. Možná za to může byrokratická povinnost víz, kterou konkurenční země v jihovýchodní Asii nemají. Tak či onak, pokud nechcete nechat nic náhodě a objevit krásy Vietnamu dříve, než se stane tuctovou záležitostí v katalozích cestovních kancelářích, rezervujte si zpáteční letenky z Prahy do Ho Či Minova města za 12.790 Kč.

Lety jsou operovány nejlepším evropským dopravcem Turkish airlines s pohodlnými stopy v Istanbulu, které můžete využít i pro bezplatnou organizovanou prohlídku města. Ceny do Vietnamu se dlouhodobě drží okolo 15 tisíc, výjimku sem tam tvoří ruský Aeroflot či Air France/KLM.

V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo do 30 kg. Jak získat vízum do Vietnamu radí Čech ve Vietnamu.

Ve Vietnamu zapomeňte na rezervaci, jeďte na blind

Cestovatelé se mnohdy nemohou rozhodnout, zda nechat hotely na poslední chvíli či rezervovat předem. Osobně dávám přednost jistotě na prvních pár nocí, aby člověk v klidu překonal jetlag a poté již sháním hotely na blind. K rezervaci hotelů ve Vietnamu využijte hotelscombined.com/saigon.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-04-27T12:13:14+02:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce