Letenky do všech destinací v Mexiku z Vídně od 12.731 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Veskrze zajímavý akční tarif aliančních partnerů KLM a Aeroméxico dovoluje podniknout cesty v atraktivním období do všech koutů Spojených států mexických. Na své si tedy přijdou cestovatelé prahnoucí po poznávacích cestách za starobylou mayskou kulturou a divokou přírodou, a také ti, jenž chtějí uniknout ze spárů Paní zimy a odpočívat pod horkým karibským sluncem.

Jak už bylo řečeno, tarif umožňuje sestavit letenku z Vídně do jakékoli destinace v Mexiku, do které nalétává společnost Aeroméxico. Pro cesty napříč Mexikem je možné navolit open-jaw letenku. Je na místě zmínit, že do většiny destinací kromě Yucatanu se letenky běžně prodávají za ceny o 5-10 tisíc vyšší.

Letenky:

 • Vídeň – Tijuana za 12.731 Kč rezervuj>>
 • Vídeň – Ciudad del Carmen za 12.811 Kč rezervuj>>
 • Vídeň – Cancún za 12.893 Kč rezervuj>>
 • Vídeň – Oaxaca de Juárez za 12.894 Kč rezervuj>>
 • Vídeň – Mérida za 12.981 Kč rezervuj>>
 • Vídeň – Tuxtla Gutiérrez za 12.952 Kč rezervuj>>
 • Vídeň – Puerto Vallarta za 13.017 Kč rezervuj>>
 • Vídeň – Guadalajara za 13.101 Kč rezervuj>>
 • Vídeň – San José del Cabo za 13.101 Kč rezervuj>>
 • Vídeň – Mexico city za 13.216 Kč rezervuj>>
 • Vídeň – Acapulco za 13.380 Kč rezervuj>>
 • a další...
Open-jaw letenky (libovolně):
 • Vídeň – Cancún / Ciudad del Carmen – Vídeň za 12.811 Kč rezervuj>>
 • Vídeň – Mexico city / Cancún – Vídeň za 12.874 Kč rezervuj>>
 • Vídeň – Tuxtla Gutiérrez / Cancún – Vídeň za 12.893 Kč rezervuj>>
 • a další libovolné kombinace...
Tarifní podmínky RRLBG:
 • Cestovní období platí pro odlety v období: 26. 10. – 16. 12., 25. 12. – 17. 3. 2017, 4. 4. – 22. 5. 2017 s ukončením cesty do 31. 12. 2017
 • Délka pobytu max. 3 měsíce
 • Prodej do vyprodání míst v „R“ třídě nebo 31.12.
Standardem SkyTeam dopravců na transatlantických letech je přeprava jednoho kusu zavazadla do podpalubí do 23 kg. Za lety s Aeroméxico v tarifní třídě R získáváte 100 % mil do věrnostního programu OK Plus, nezapomeňte proto uvést své OK Plus číslo nebo se do OK Plus zaregistrujte. Míle pak můžete využít nákup bonusových letenek, případně za ně pořídíte vouchery pro vstup do VIP salónků na letišti.

Přelety v Mexiku

Pokud se rozhodnete pro jakoukoli open-jaw letenku, budete se jistě shánět po přeletech v rámci Mexika. Nejlevnější letenky hledejte u Volaris, VivaAerobus, případně TAR Aerolineas, které operují i na menších letištích.

Před cestou

Na cestu do Mexika si vystačíte s platným cestovním pasem, který musí platit ještě 6 měsíců po návratu. V Mexiku můžete za turistickým účelem pobývat až 180 dní.

Mexiko je pro cestovatele z Čech či Slovenska cenově velmi příznivé, ceny jsou velmi podobné nebo nižší než v ČR, resp. na Slovensku.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Zuzahero

ahoj, jak nejlépe vyhledat termín s levnými lety? Např. Viden-Cancun 30.10. zpet Oaxaca-Viden 30.1. Dekuju za radu.

Avatar uživatele rouca.d44

Je možné udělat si stopover v Mexico city a pak pokračovat dál?

Avatar uživatele Lucy-rada-cestuje

Ahojte, nedarí sa mi nájsť nič na "duben", smer (ideálne) Yucatan. Už je to vychytané, alebo sa vám niekomu ešte čosi podarilo nájsť..? Prípadne aspoň neskorý "březen" prosím..? vopred vďaka

Avatar uživatele koudy

Nějak mi to nejde, potřeboval bych 2 letenky od 16.12, do cca 7.1. Ideálně nějakou open jaw letenku třeba do Mexico city a návrat z Acapulca. Nebo Los Cabos a navrat zase třeba Acapulco... Je mi to ve finále skoro jedno :-) Dík moc!

Avatar uživatele koudy

Dostávám se na ceny okolo 22k kč...

Avatar uživatele lukas

Pavle, kolem Vánoc jsou letenky beznadějně vyprodané, možný termín 24.12.-15.1.

Avatar uživatele jakubik.mat

DObrý deň, Je možné zakúpiť letenky aj v termíne od 2.1.2017 do 12.1.2017 ?

Avatar uživatele jakubik.mat

Ciel cesty je Cancun.....Prípadne môže byť aj open-jaw letenka VIeden-MexicoCity/Cancun-Vieden .....v termíne 2.1.2017 do 13.1.2017 +/-1 deň ...Ďakujem

Avatar uživatele Karel

Záleží do kterého státu míříte.

Avatar uživatele zamur

Co bezpečnost v MExiku? Máte někdo zkušenosti? Na stránkách MZV píší, že v Mexiku moc bezpečno není.

Avatar uživatele DobesovaMagda

Na turisticky profláklých místech se nemusíš bát, ale samozřejmě být na pozoru ano :)

Avatar uživatele xjoska

Turistický Yucatansky je bez problémů a obecně platí že jižní státy jsou bezpečné. Přesný soupis nebezpečných státu najdeš na stránkách MZV. Spíš co nás varovali, tak při odjezdu do Guatemaly že tam si máme dát pozor že to není bezpečná země jako Mexico ;-)

Já projel celý Yucatan, dolů na Palenque a v pohodě. Vojáci na hlavních silnicích se samopaly tě občas kontrolují, nejezdi v noci. Byl jsem i nahoře, San Luis Potosi a okolí bez problémů. Hůř jsem se cítil v Paříži či Londýně

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

A už tam budem?

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To budou fotky!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Mexiko  

Země plná kontrastů s příchutí tequilly

Co se vám vybaví, když se řekne Mexiko? Jistě to jsou aztécké pyramidy, kaktusy, sombréra ...  Mnohem méně se Mexiko se pojí s horskými hřbety a vulkány. Kromě toho se zde nachází i nejvyšší hora Pico de Orizaba. Turistickou atrakcí je i nejstarší strom na světě, který sahá do výše 12 metrů. 

V Mexiku existují obrovské sociální rozdíly, korupce, ale i navzdory tomuto faktu můžete cítit v zemi pohodu a radost. Lidé jsou usměvaví, všechno řeší maňánou, tancují, mají rádi hudbu. Mexiko je proslulé svou fiestou. Patří mezi země s nejvyšším počtem festivalů. Tak tradiční, skvěle přátelskou a energickou atmosféru najdete právě zde, možná i proto je vyhledávanou destinací Střední Ameriky. 

Mexiko má co nabídnout i z hlediska uměleckých a kulturních památek. Je vhodnou destinací  pro aktivní turisty i pro lidi hledající odpočinek na písečných plážích. 

Průvodce pro Mexiko