New York

Letenky na Floridu z Prahy / Bratislavy - 11.475 Kč.

8 komentářů
2014-03-11T16:46:38+01:00

O akci

Pokud zvažujete jarní návštěvu Floridy a není pro vás problémem oželet dvě menší svačinky, vydejte se na cestu se společností Norwegian. Ta nabízí zpáteční letenky s odletem z Prahy a návratem do Mnichova, Bratislavy či znovu Prahy od 11.475 Kč.

V ceně je bezplatné wifi připojení a příruční zavazadlo max. rozměrů 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti 10 kg.

Rezervuj letenky do Fort Lauderdale:

  • Praha - Fort Lauderdale / Orlando - Mnichov za 11.475 Kč (odlet + návrat)
  • Praha - Florida - Praha za 12.099 Kč (termíny)
  • Praha - Florida - Bratislava za 12.135 Kč (odlet + návrat)
V přiložených odkazech naleznete veškeré termíny za nejnižší ceny. Rezervujte v norských korunách NOK. Jedná se o lety převážně v květnu, v případě zpáteční letenky z Prahy i v březnu / dubnu.

Systém neumožňuje rezervaci multi-city varianty najednou, proto proveďte objednávku 2x (let tam a zpět). Pokud budete potřebovat zavazadlo, je za poplatek 350 NOK / 1.150 Kč v jednom směru. Cenu s klasickým dopravcem naleznete následovně:

Půjčení auta, ubytování na Floridě

K průzkumu floridského pobřeží a vnitrozemí doporučujeme vypůjčit osobní automobil, nejlépe však kabriolet. Automobil v nejnižší kategorii můžete mít již za 532 Kč na den s možností vyzvednutí i vrácení na letišti. Srovnejte nabídky lokálních autopůjčoven.

Díky půjčenému autu se přesuňte například do West Palm BeachFort Lauderdale či Boca Raton, kde naleznete větší klid od cestovního ruchu a tím i levnější hotely.

[start][zeme]USA[/zeme][odlet]Praha[/odlet][prilet]Fort L.[/prilet][mezikrok][usa][prg][fll][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-03-11T16:46:38+01:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele miriamsaba57
miriamsaba57
před 7 lety

Ještě je platná cena letenky na Floridu ?

Avatar uživatele Pety
Pety
před 9 lety

Dobrý den, nevíte o nějaké levné letence na Floridu, koncem června? Díky

Avatar uživatele radka.zidova
radka.zidova
před 9 lety

Ahoj, koukala jsem na letenky na Floridu a v té nejnižší ceně není samozřejmě rezervace místenek v letadle a žádné jídlo. Nemám vůbec zkušenost s takto dlouhými lety bez jídla v ceně, proto bych se chtěla zeptat, jestli nás tam pustí s vlastním jídlem a pitím? Nebo jestli je lepší si to jídlo připlatit - na jednoho je to cca 500 NOK. Na stránkách jednotlivých letišť se mi nepodařilo žádné detailnější info najít. Pokud si nebudeme rezervovat místo, předpokádám, že asi budeme sedět každý jinde, že? Moc děkuji za radu.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dobrý den, sedět budete pospolu, pokud máte letenky v rámci jedné rezervace. Pití, resp. jakákoliv tekutina je možná do max 100ml. Jídlo si vzít samozřejmě můžete.

Avatar uživatele rominho
rominho
před 9 lety

You are permitted to carry one item of hand baggage (max 10kg - 55x40x23cm) in addition to one small personal item onboard the aircraft. Your personal item (e.g. small handbag or laptop case) must fit comfortably under the seat in front of you. ak tomuto dobre rozumiem, tak je povolene 1 zavazadlo tych rozmerov a kg ktore je v clanku + laptop taska? Tj vlastne 2 zavazadlo, z ktoreho jedno moze byt nieco taketo? http://www.boneco-cr.cz/archiv/bacase.php ?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Romane, díky za upřesnění - toto jsem nějak přehlédl. Troufám si tvrdit, že projde i normální batoh, pokud nebude napěchovaný :)

Avatar uživatele machinho
machinho
před 9 lety

super :-) jen stále čekám na new york nevíte o něčem? , též na květen , za tuhle cenu by to byla bomba tak doufejme

Avatar uživatele Kickassone
Kickassone
před 9 lety

Nekde sem myslim videl nakou akci od KLM - Chicago za 10500 z lipska - popros Dava at ti mrkne v Poradne do Matrixu.. Myslim ze to bylo zrovna na kveten.. Lipsko je celkem sympaticke na dopravu (je to o kousek dal nez brno) a parking se tam da poridit za par ecek..

Další akce