Letenky: GUADELOUPE a MARTINIK - 10.698 Kč.

Jak akci využít?

Pro cesty do Karibiku využijte zlevněného tarifu společnosti Air Caraibes. Zpáteční letenky z Paříže do Martiniku nebo Guadeloupe zakoupíte za 10.698 Kč. Za stejnou cenu pak můžete mít i mnohem zajímavější variantu Paříž - Martinik a zpět Guadeloupe -Paříž (též v opačném pořadí). Letenky jsou dostupné v období od 7.května do 25.června 2013.

Letenka z Paříže do Guadeloupe >>

Letenka z Paříže na Martinik >>

Letenky z Paříže do Guadeloupe + Martinik >>

Jak do Paříže? Nejsnadnější cestou jsou přímé lety se společností easyJet (využijte, pokud poletíte pouze s příručním zavazadlem) nebo s tuzemskými aerolinkami SmartWings případně s o něco málo dražšími ČSA. easyJet vyjde na 1.500 Kč ve většině termínů. U SmartWings zaplatíte za letenku 1.990 Kč a v ceně máte zavazadlo do 15kg.

[notice]Z Prahy přiletíte na letiště CDG, musíte však přejet na druhou stranu města na letiště Orly (ORY). Informace o přejezdu se dozvíte u letiště Paříž (CDG).[/notice]

[important title="Ubytování"]Výhodné ubytování v Martiniku, případně na ostrově Guadeloupe. Cena za 2-lůžkový pokoj se pohybují mezi 1.400 - 2.000 Kč - samozřejmě v té levnější kategorii ;)[/important]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

To musíš vidět!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

To bude jízda!

Z Pardubic do Londýna za pětikilo
-48 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce