New York

Letenky na Havajské ostrovy z Varšavy - 15.530 Kč.

6 komentářů
2013-09-06T12:55:05+02:00

O akci

Navštivte známý vojenský přístav Pearl Harbor, vyfoťte se u Aloha Tower a zašnorchlujte si na nejznámější pláži Havajských ostrovů - Waikiki Beach. S tarifem nizozemských aerolinek KLM se předchozí věta nemusí zdát utopií. Letenky na ostrov Honolulu zakoupíte v přepočtu již za 15.530 Kč! Dostupné trasování je uvedené níže, stejně tak s možností rezervace v CZK v případě nevýhodných kurzů Vaší banky. Za tip děkujeme uživatel Bear, který se s námi podělil v diskuzi.

  • Rezervuj letenky na klm.de (PLN) cestujlevne.com/letenky (CZK)
  • Cestovní období do 31.března 2014
  • Maximální pobyt 3 měsíce
  • Rezervace do 3.října
Dostupné trasování letenky a cena (rezervace na klm.de):
  • Varšava - Honolulu - Manchester - 2.588 zlotých (cca 15.530 Kč)
  • Varšava - Honolulu a zpět - 2.678 zlotých (cca 16.070 Kč)
Rezervace v českých korunách CZK (cestujlevne.com/letenky): Příkladem může být cesta 7.-21.listopadu, 3-.15.prosince a jiné (Nedaří se nalézt? Zeptejte se v komentáři). Pro vstup na území Havajských ostrovů musíte vlastnit vízum do USA, případně elektronické povolení ke vstupu - ESTA. Letě můžete i na další ostrovy (Kona, Lihue) a na delších letech se můžete proletět největšími letadly světa A380 či Jumbo - B747.

Jak do Varšavy? Autobusem od 6 Kč

Pravidelní čtenáři jistě tuší, že nejjednodušším způsobem, a také nejlevnějším, dopravy do Varšavy jsou linky společnosti Polskibus. Vydat se do Varšavy můžete například nočním spojem z Prahy i Bratislavy a ceny jsou závislé na vyprodané kapacitě. Tzn., že v případě vychytání předprodeje můžete do Varšavy dojet klidně za 6 Kč, obvyklá cena jízdenky je kolem 400 Kč.

Jak z Manchesteru?

Nejen do Prahy můžete letět z Manchesteru. Například s easyJet nebo Jet2 zakoupíte letenky od 980 Kč, v ceně je příruční zavazadlo, které je u easyjetu limitované pouze rozměrem, nikoliv vahou. Přikoupení dalšího zavazadla činí 400 Kč, a to o hmotnosti až 22 kg. Do Katovic či Krakova létá společnost Ryanair za samé peníze. Vystoupit také můžete kdykoliv po cestě a letět do Prahy např. z Amsterdamu nebo Paříže.

Kempy nebo hotely? A co apartmány?

Mnozí nízkorozpočtoví cestovatelé místo klasického hotelu na Havajských ostrovech volí možnost stanování v kempech. K tomuto účelu je však nezbytné míti auto. Vypůjčení automobilu na 10 dní stojí 6.016 Kč! Srovnej ceny na letišti v Honolulu v našem srovnávači autopůjčoven.

Pokud se rozhodnete dát přednost hotelům na jedné z nejznámějších pláží ostrova Ohau Waikiki, podívejte se na nabídku pokojů, které začínají na 1.080 Kč pro 2 - hotely v Honolulu

Výhodným místem k ubytování pro více osob může být soukromý apartmán. Nejznámější portál s nabídkou těchto ubytovacích zařízení je Airbnb.cz, který také nabízí pro první objednávku slevu 495 Kč.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-09-06T12:55:05+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Petrkampan
Petrkampan
před 9 lety

Ahoj,nemáte prosím někdo typy na levný ubytování(kolem 1000 pro dva na noc,né společný pokoje),nebo apartmán pro 4,dvě ložnice. Díky Petr

Avatar uživatele zelaaa
zelaaa
před 9 lety

nie, nenajdes... musis pridat, hawaii je drahy.

Avatar uživatele Offloaded
Offloaded
před 9 lety

5O US$ je na Havaj opravdu nepříliš realistických. Na Oahu, resp. v Honolulu/Waikiki zkus toto http://www.waikikiprince.com kde bývaly ceny někde kolem 60-70 US$/noc. Na ostatních ostrovech musíš přitlačit, počítej od 100 US$ výš. Na druhou stranu zase absolutně nemá cenu letět přes půl zeměkoule a pak zůstávat jen na Oahu, protože skutečná Havaj a přírodní krásy jsou především na ostatních ostrovech.

Avatar uživatele
Bear
před 9 lety

Ubytko za 50 USD pouze pro dva je opravdu malo realne. A jinak misto Oahu bych u techto levnych letenek volil jednoznacne Maui. Oahu je plne hotelu a turistu, celkove je tam toho mene k videni (jak pise spravne Petr). Na Maui bych bral "dorm" zde: http://www.mauihostel.com Proc utracet za hotel, kdyz tam stejne clovek pouze prespi (viz jeste muj prispevek dole).

Avatar uživatele
Bear
před 9 lety

Let se dá navolit i do Kahului (Maui) - tam bych co se týče levného ubytka mohl doporučit hostel "Banana bungalows". Je sice obyčejný (spaní po 4 - 6 lidech na pokoji), ale má PC s wifi ve spol. místnosti, kuchyň, prádelnu, každý den je nějaký tématický výlet za dobrý peníz (já využil Haleakala kráter a stálo to za to - foto zde: http://bear2010.rajce.idnes.cz/Haleakala_Crater_-_Maui_2012 )

Avatar uživatele
Bear
před 9 lety

Ja byl v tom hostelu v Kahului (http://goo.gl/Hi3JZo) za 28 USD (objednano predem), ted jsem koukal, ze to zvedli na 32,70 USD. Levneji to pujde uz sand jen v kempu a nebo prespavat v aute :)

Další akce