New York

Letenky: Honolulu, Havaj - 18.298 Kč.

0 komentářů
2012-09-03T23:53:39+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Máte v plánu cestu na Havajské ostrovy? Poté je tento tip na levné letenky právě pro Vás!

Zpáteční letenky z italských letišť - ano, opravdu nezáleží které, se pohybují v rozmezí od výše uvedené ceny do 19 tisíc. Tarif nabízí najednou několik společností, takže ať už sbíráte míle u jakékoliv aliance, určitě si vybere tu svou. Na výběr jsou letenky od Delty, US Airways či United Airlines.

Nejlevnější letenky jsou dostupné právě z Říma (FCO), o několik desítek korun dražší zakoupíte z Milána (MXP), kam je právě z mnoha letišť levnější doprava a nebo v neposlední řadě letenky např. z Benátek.

Příklad letenek s odletem z Říma na 3.-13.prosince Řím - Honolulu za 18.298 Kč nebo s odletem z Milána Milán - Honolulu za 18.467 Kč

V závislosti na dopravci jsou letenky dostupné až do března 2013 s maximální délkou pobytu 3 měsíců.

Víza na Havajské ostrovy? Postačí Vám klasické elektronické vízum do USA - ESTA. To obdržíte za 14$ na této stránce - https://esta.cbp.dhs.gov/esta/

Jak do Říma / Milána? Nad touto otázkou si není třeba lámat hlavu, ostřílení čtenáři již ví, že nejsnadnější cesta vede přímo z Vašeho nejbližšího letiště. Ať se již jedná o Prahu, Brno, Bratislavu, Budapešť, Vratislav, Krakov, Katovice atd. atd., vždy Vás vyjde zpáteční letenka do 1.000 Kč (vyjma Praha - Řím).

Pokud však budete cestovat se zavazadly, leťte s ČSA. Výsledná cena bude levnější - letenky s ČSA do Milána za 2.174 Kč, s ČSA do Říma za 2.888 Kč.

Ubytování na Havajských ostrovech? Mnozí dávají přednost kempům a autu z autopůjčovny, pokud však budete chtít ubytování v kvalitním hotelu, mrkněte na nabídku hotelů v Honolulu.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-09-04T00:53:39+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce