Letenky na indonéský ostrov Bali v sezóně od 12.450 Kč.

Před 10 měs

Jak akci využít?

Akční nabídku letenek na ikonický indonéský ostrov Bali si připravila čínská letecká společnost Xiamen Airlines. Letenky zaujmou zejména zážitků chtivé cestovatele, neboť vás během cesty vždy čeká delší denní mezipřistání v Sia–menu. Víza obdržíte po příletu zdarma, využijte je k prohlídce této čínské metropole.

Kdo by se nechtěl přesouvat za odlety autobusem na letiště v Německu či ve Vídni, může využít odlet z Amsterdamu, kam jako přípoj poslouží lety z Prahy s easyJet, KLM nebo ČSA při cenách 2.000–3.500 Kč za zpáteční letenku.

  • Cestovní období: duben–červen 2017
  • Příklad termínů: 24.4.–9.5., 8.–16.5., 22.5.–4.6., 7.–18.6. aj.
  • Prodej do aktualizace cen
V ceně je klasické zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

Před cestou

Jak již bylo zmíněno, na blízká letiště v okolí se můžete snadno a levně dopravit autobusy. Přímo na letiště zajíždí Regiojet, o něco levněji pak pojedete do centra měst také s Eurolines a jinými dopravci.

Pobyty na místě je možné zahrnout do 500 Kč na den. Tato částka zahrnuje ubytování (většinou dvojlůžkový pokoj s klimatizací v hotelu s bazénem), jídlo, vodu a půjčení motorky. Netřeba nic zařizovat dopředu, snad až na první noc či dvě pro klid duše – nabídky hotelů na Bali >>.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

20 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele terez.fialkova

Dobry den, prosim o pomoc, letenky na bali od 28.5. Cca na 2 tydny pro 2,diky moc

Avatar uživatele jaropok

DObrý den, máte ještě nějaký tip na levné letenky Bali v květnu min.14-20 dní? je nás 6 - máme letenky kupovat dohromady hraje to nějak roli na místa v letu? nebo můžem 4+2 třeba? nemohu najít do 15000,- :/ díky za rady

Avatar uživatele jaropok

Zdravím, letenky na Bali už zřejmě žádné za 460euro nejsou že? nevidím je, nejlepší je květen max přelom do června...koukala jsem 8.5.-23.5. a 783 euro :( nejméně tam chceme být 13 dní, nejlépe 15-16 dní :/ díky za pomoc jestli najdete termín za 460eur

Avatar uživatele rk22

Letěli jsme stejně s XiamenAirlines v prosinci 2016. Vídeň - Amsterdam - Xiamen - Bali. V Xiamenu, pokud je čekání delší než 6 hodin tak máte nárok zdarma na hotel se snídaní. Využili jsme to při cestě tam i zpět. Pokaždé to byl jiný hotel. Na letišti dostanete voucher na ubytování, taxi z letiště do hotelu a zpět si platíte sami (cca 30 juanů jedna cesta). Je to celkem zážitek, protože hotel není na turisty zvyklý, recepce neumí anglicky, taxikáři taky ne. Navíc taxikář neumí ani číst latinku, musíte mu adresu i jméno hotelu ukázat napsané čínsky (voucher kde je to napsané vám dají na letišti). Snídaně v hotelu taky hrůza, nemají příbory, jen hůlky. Nabídka jídel tragická, jediné co se dá jíst je vejce natvrdo a nudle. Nemají žádné pití, jen několik druhů teplého napěněného mléka a polévky :)

Avatar uživatele milena.vyhlidalova

Zkouším to a hledám letenky pro měsíční pobyt a nic :(

Avatar uživatele pavlina00

Nedaří se mi najít odlet cestovní období cca od 12.6 do 15.6 alespon na 15 dní. Mohu poprosit o radu?

Avatar uživatele ozajic

Vrátil jsem se před měsícem z Bali....vceluku zážitek, ale do 500 Kč/den se stěží vejdete (i když nereálné to asi není, ale šetřit za každou cenu nemá cenu :-D )....hotel s bazénem v mimosezóně cca 500 - 800 Kč (dloulůžkový), skůtr na den cca 120 Kč + benzin cca 15-20/kč litr, (všude se jezní na scooteru), jídlo v turistických oblastech cca 140-200Kč, u stánků na ulici (mimo turistické oblasti) cca 40-70 Kč + pití atd. Spíše bych počítal s částkou alespoň 1000Kč/den. Užijte si to a doporučuji zajet na Lombok - pěknější příroda, případně ostrovy Gily

Avatar uživatele matasova

Zdravim. Nedari se mi najit termin alespon na 3 tydny v dubnu/ max navrat zacatkem kvetna. Nebylo by tam neco? Dekuji!!

Je tam 17.-9.5., ale to je asi pozdě?

Avatar uživatele cmelikovak

Nebyl by tam prosím termín co nejblíž konci května? Moc díky

Avatar uživatele hanavanova

Ráda bych na Bali v termínech 7.-17. duben nebo 13.-23. duben, nenašel někdo letenky kolem 15000 na tenhle termín? Hledám už tak čtyři měsíce a marně :(

Avatar uživatele milena.vyhlidalova

Já hledám už 4 měsíce marně taky, ale na měsíc pobytu a jakékoliv datum :(

Avatar uživatele izobal

Nebyl by nějaký podobný tip na červenec-srpen??

Avatar uživatele aaaburrows

taky hledám červenec..klidně červenec přelom srpen, ale nic:/ nejméně jsem se dostala na 730 euro :/

Jak je napsáno v článku, letenky jsou na období duben až červen. O prázdninách se dobré ceny čekat příliš nedají.

Avatar uživatele zelena.louka

I my chceme letět od druhe poloviny cervence tak na 15 dní...

Avatar uživatele cestaklasce

Dobrý den, rozumím tomu správně, že zvýhodněná cena je pouze pro týdenní pobyt? Zkoušela jsem si zadat zp. let o týden později než je nabídka a cena je úplně jiná. Jak to pořešit, když bych chtěla zástat aspon 14 dní? Přece jen, je to dálka a týden se nevyplatí. děkuji

Dobrý den, je třeba zkoušet, ceny nejsou na všechna data. Ale například 8. - 23. května z Vídně jsou letenky za uvedenou cenu 460 € :)

Avatar uživatele jakubhelis

Asi nejsou letenky i na červenec?

Bohužel...opravdu jen v uvedeném období.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

To bude jízda!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam jsi vždycky chtěl!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Indonésie  

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie