Papuchalk tlustozobý

Letenky: Island z Katowic - 5.088 Kč.

1 komentář
2013-07-25T10:02:35+02:00

O akci

Pro obyvatele Severní Moravy přinášíme zajímavý itinerář, jak se relativně levně dostat na Island. Termíny jsou sice na konec září, kdy je na Islandu oficiálně zimní sezóna, ale nikde není psáno, že se na tento ostrov jezdí jen v hlavní sezóně. Zimní sezóna má své plusy: méně turistů, levnější pronájmy automobilů, levnější ubytování. Pro cestu na ostrov ohně a ledu využijeme trasování Katowice – Londýn/Luton – Keflavík.  Při přestupu na britském letišti Luton nemusíme nocovat, na cestě tam i zpět je přestup v jednom dni, přičemž mezi přestupy je velká časová rezerva.

Pro inzerovanou cenu platí, že kupujeme letenky pro 2 osoby; musíme mít Wizz Discount Club, budeme cestovat pouze s palubním zavazadlem, u WizzAir to znamená dokoupení Velkého kabinového zavazadla. Musí se dodržet hmotnostní limit max. 10 kg.

  • Letenky na trasu Katowice – Londýn/Luton zakoupíme u WizzAir, přidáme k letenkám Velké kabinové zavazadlo. Žádné další služby nejsou potřeba.
  • Letenky na trasu Londýn/Luton zakoupíme u easyJet, přičemž musíte letenky kupovat podle našeho návodu, abyste ušetřili na převodu kurzu GBP/CZK. U easyJet máme klasické kabinové zavazadlo v ceně letenky.
 

Křížem krážem Islandem

Pro cestování po Islandu Vám nejeden cestovatel doporučí půjčit si vlastní automobil. Za tímto účelem můžete využít služeb partnera Rentalcars.com kde probíhá porovnání cen od všech největších dealerů. Na avizované termíny vychází nejlevnější pronájem na 7.555 Kč.

Ubytování

K nalezení levného ubytování na Islandu využijte náš srovnávač nebo využijte aktuálních 50% slev našeho partnera.

Doprava ze Severní Moravy na letiště v Katowicích

Pro dopravu na letiště Katowice/Pyrzowice můžete využít nového dopravce Tigerexpress.eu, který pendluje svými mikrobusy 4x denně mezi Ostravou a okolím a letištěm Pyrzowice, ceny za jednosměrnou jízdenku začínají na 220 korunách.

Pokud se rozhodne pro dopravu na letiště využít vlastní automobil, jistě vás zaujme nabídka parkování před letištním terminálem, kde parkujete s 90% slevou, platí pro auta s českou SPZ. Podmínkou k získání slevy je vyzvednutí slevové karty programu Fly Silesia na informacích na letišti. Při výjezdu z parkoviště se touto kartou prokážete.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2013-07-25T11:02:35+02:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce