Letenky k Bajkalu přes letní prázdniny z Pardubic - 8.295 Kč.

Jak akci využít?

Prožijte nezapomenutelnou dovolenou u Bajkalu, jezera mnoha nej. Strávit týden či dva kempováním a trekováním podél pobřeží nejhlubšího jezera světa je jistě snem nejednoho cestovatele, jenž má slabost pro nedotčenou sibiřskou přírodu. Svou výpravu započnete na mezinárodním letišti v Pardubicích, odkud nyní zakoupíte velmi výhodné zpáteční letenky do města Irkutsk, ležícího 70 km od břehů Bajkalu. Po cestě bude i nebude nutné strávit pár hodin a nocí prohlídkou Petrohradu a Moskvy.

Čtěte: Celá letenka vyžaduje trochu složitější přístup. Nelze ji nalézt klasickým hledáním, nýbrž zkombinovat na 6 samostatných letů. Co to pro vás znamená? V případě neúspěchu hledání mi napište předpokládaný termín do diskuze a já vám pošlu konkrétní letenku. V rámci stopů v Moskvě je požadována změna letiště mezi Domodědovo a Vnukovo (čas je).

  • Pardubice - Irkutsk za 8.295 Kč rezervuj >>
  • Odlety pouze v sobotu
  • Tarif bez bližších omezení / do vyprodání
  • Před nákupem letenky si 2x překontrolujte jednotlivé lety a časy!
Letenky lze nalézt i za cenu 7,8tis., ale v průběhu září - října, což vzhledem k počasí nemá příliš význam.

Tip: dle dostupných informací jsou lety Petrohrad - Moskva - Irkutsk operovány v třídě Premium Economy. Kdo by moc chtěl, lze zakomponovat i město Bratsk, kam doplujete lodí za 600 Kč z Irkutsku po 12 hodinách.

Vízum do Ruské federace za 990 Kč

Před svou cestou nezapomeňte na vízovou povinnost do Ruska. Mimo poplatku za vízum je potřeba sehnat i zvací dopis. Jak na to se dozvíte např. zde.

K této letence se vám bude také hodit

Na základě délky vašeho pobytu a ranních odletů můžete uvítat ubytování v ruských městech, stejně tak jako odpočinek v Irkutsku. Podél pobřeží jistě využijete vlastní přístřešek v podobě stanu a jedinečného panoramata u Bajkalu. Užitečné čtení naleznete např. na hedvábné stezce a jejím putování po Bajkalském moři.

Sdílej akci s přáteli

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele alexandra.seidlova
alexandra.seidlova

Ahoj Dejve, snazim se najit termin s odletem 11.7. Do Irkutsku a navratem do 30 dnů z Moskvy a nejak se mi nedari. Nemohl bys mi prosim prosim pomoct? :) dekuju mnohokrat, snad neotravuju...

před 3 lety
Avatar uživatele lukas
lukas

Ahoj Alex, na tento termín jsou letenky jen za skoro dvojnásobné ceny, něco by šlo sestavit na srpen, ale musely by být stopovery v Moskvě a Petrohradě, tak jak to je v příspěvku.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele misa.cakrtova
misa.cakrtova

Ahoj, naklikala jsem si tohle https://dl.dropboxusercontent.com/u/256814/bajkal.jpg, ale "Vámi zvolený let nebyl dopravcem potvrzen. Vyberte prosím jinou nabídku.". :( Jak se udržet na téhle ceně v co nejpodobnější termín?

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele Dominik
Dominik

Já si to tam zkouším navolit sám, ale nikdy mi to nic nenajde :-(

před 3 lety
David Eiselt

Dominiku, zkus např. 7/8. - 23/25.7. (Praha - Pce)

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele Dominik
Dominik

Našel jsem že to jede cca 4 dny, nešlo by to prosím tedy posunout a letět z Moskvy 18. a z Petrohradu 19?

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele zdinak
zdinak

Myslite ze taketo letenky budu aj buduci rok v marci? Kvoli pocasiu je to pre vacsinu asi neatraktivny termin, ale su aj magori, ktorym sa tam bude pacit http://www.baikal-marathon.org/ :)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele b3t0n
b3t0n

Dave, náhodou nějaký termín na květen/červen (8-11 dní)? Ať hledám jak hledám, tak nic nemůžu najít :( Díky moc za pomoc!

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele qquest
qquest

Pozor: Tato stránka obsahuje popis programového vyhledávní letenek. V případě, že jste sem byli přesměrování z vyhledávacího formuláře, kontaktujte prosím jeho provozovatele s tím, že jeho napojení je chybné.

před 3 lety
David Eiselt

Díky Jirko, vložilo se mi do url pár mezer, tak proto to nešlo. Opraveno.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele pliva.j
pliva.j

Nešlo by v červenci či sprnu najít něco k Bajkalu a pak transibiřskou magistrálou do Moskvy? Je mi jedno jestli poletím do Mosky a pak vlakem, nebo se budu vracem vlakem do Moskvy. Termín jakkoli během letnách prázdnin. Díky

před 3 lety
David Eiselt

Honzo, problém to určitě není. Letenky budou zhruba za 6tis., jak dlouho bude trvat celá cesta?

před 3 lety
Avatar uživatele Dominik
Dominik

Dave jestli prosím tě najdeš nějaké termíny jako psal honza, pošli mi to taky prosím chtěl bych to taky podniknout a je mi to taky jedno jak tam a jak zpět :-) díky mooc

před 3 lety
Avatar uživatele Dominik
Dominik

preferoval bych červenec a na cca 10 dnů pokud by to bylo možné

před 3 lety
David Eiselt

Mám tu např. Praha-Irkutsk Mosvka-Pardubice za 7.663 Kč s pohodlným přestupem, takže to dost uspoří čas http://bit.ly/1MMu2i7 (1 den na Petrohrad).

před 3 lety
Avatar uživatele Dominik
Dominik

To je super Dejve...prosím tě jak dlouho jede BAM z Bajkalu do Moskvy? Kvůli času na místě...a ten letecký interval je vždy 10 dní nebo to může být třeba 12, kdyby jel BAM dlouho? Díky!

před 3 lety
Avatar uživatele Dominik
Dominik

Našel jsem že to jede cca 4 dny nešlo by to posunout o den ten odlet z moskvy a petrohradu, zkouším si to upravit sám, ale nejde mi to :-(

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 41%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 45%
A už tam budem?
3805 starších akcí