Moskva

Letenky k Bajkalu přes letní prázdniny z Pardubic - 8.295 Kč.

17 komentářů
2015-03-18T16:34:10+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Prožijte nezapomenutelnou dovolenou u Bajkalu, jezera mnoha nej. Strávit týden či dva kempováním a trekováním podél pobřeží nejhlubšího jezera světa je jistě snem nejednoho cestovatele, jenž má slabost pro nedotčenou sibiřskou přírodu. Svou výpravu započnete na mezinárodním letišti v Pardubicích, odkud nyní zakoupíte velmi výhodné zpáteční letenky do města Irkutsk, ležícího 70 km od břehů Bajkalu. Po cestě bude i nebude nutné strávit pár hodin a nocí prohlídkou Petrohradu a Moskvy.

Čtěte: Celá letenka vyžaduje trochu složitější přístup. Nelze ji nalézt klasickým hledáním, nýbrž zkombinovat na 6 samostatných letů. Co to pro vás znamená? V případě neúspěchu hledání mi napište předpokládaný termín do diskuze a já vám pošlu konkrétní letenku. V rámci stopů v Moskvě je požadována změna letiště mezi Domodědovo a Vnukovo (čas je).

  • Pardubice - Irkutsk za 8.295 Kč rezervuj >>
  • Odlety pouze v sobotu
  • Tarif bez bližších omezení / do vyprodání
  • Před nákupem letenky si 2x překontrolujte jednotlivé lety a časy!
Letenky lze nalézt i za cenu 7,8tis., ale v průběhu září - října, což vzhledem k počasí nemá příliš význam.

Tip: dle dostupných informací jsou lety Petrohrad - Moskva - Irkutsk operovány v třídě Premium Economy. Kdo by moc chtěl, lze zakomponovat i město Bratsk, kam doplujete lodí za 600 Kč z Irkutsku po 12 hodinách.

Vízum do Ruské federace za 990 Kč

Před svou cestou nezapomeňte na vízovou povinnost do Ruska. Mimo poplatku za vízum je potřeba sehnat i zvací dopis. Jak na to se dozvíte např. zde.

K této letence se vám bude také hodit

Na základě délky vašeho pobytu a ranních odletů můžete uvítat ubytování v ruských městech, stejně tak jako odpočinek v Irkutsku. Podél pobřeží jistě využijete vlastní přístřešek v podobě stanu a jedinečného panoramata u Bajkalu. Užitečné čtení naleznete např. na hedvábné stezce a jejím putování po Bajkalském moři.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-03-18T17:34:10+01:00

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce