Letenky k Bajkalu přes letní prázdniny z Pardubic - 8.295 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Prožijte nezapomenutelnou dovolenou u Bajkalu, jezera mnoha nej. Strávit týden či dva kempováním a trekováním podél pobřeží nejhlubšího jezera světa je jistě snem nejednoho cestovatele, jenž má slabost pro nedotčenou sibiřskou přírodu. Svou výpravu započnete na mezinárodním letišti v Pardubicích, odkud nyní zakoupíte velmi výhodné zpáteční letenky do města Irkutsk, ležícího 70 km od břehů Bajkalu. Po cestě bude i nebude nutné strávit pár hodin a nocí prohlídkou Petrohradu a Moskvy.

Čtěte: Celá letenka vyžaduje trochu složitější přístup. Nelze ji nalézt klasickým hledáním, nýbrž zkombinovat na 6 samostatných letů. Co to pro vás znamená? V případě neúspěchu hledání mi napište předpokládaný termín do diskuze a já vám pošlu konkrétní letenku. V rámci stopů v Moskvě je požadována změna letiště mezi Domodědovo a Vnukovo (čas je).

  • Pardubice - Irkutsk za 8.295 Kč rezervuj >>
  • Odlety pouze v sobotu
  • Tarif bez bližších omezení / do vyprodání
  • Před nákupem letenky si 2x překontrolujte jednotlivé lety a časy!
Letenky lze nalézt i za cenu 7,8tis., ale v průběhu září - října, což vzhledem k počasí nemá příliš význam.

Tip: dle dostupných informací jsou lety Petrohrad - Moskva - Irkutsk operovány v třídě Premium Economy. Kdo by moc chtěl, lze zakomponovat i město Bratsk, kam doplujete lodí za 600 Kč z Irkutsku po 12 hodinách.

Vízum do Ruské federace za 990 Kč

Před svou cestou nezapomeňte na vízovou povinnost do Ruska. Mimo poplatku za vízum je potřeba sehnat i zvací dopis. Jak na to se dozvíte např. zde.

K této letence se vám bude také hodit

Na základě délky vašeho pobytu a ranních odletů můžete uvítat ubytování v ruských městech, stejně tak jako odpočinek v Irkutsku. Podél pobřeží jistě využijete vlastní přístřešek v podobě stanu a jedinečného panoramata u Bajkalu. Užitečné čtení naleznete např. na hedvábné stezce a jejím putování po Bajkalském moři.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele alexandra.seidlova

Ahoj Dejve, snazim se najit termin s odletem 11.7. Do Irkutsku a navratem do 30 dnů z Moskvy a nejak se mi nedari. Nemohl bys mi prosim prosim pomoct? :) dekuju mnohokrat, snad neotravuju...

Avatar uživatele lukas

Ahoj Alex, na tento termín jsou letenky jen za skoro dvojnásobné ceny, něco by šlo sestavit na srpen, ale musely by být stopovery v Moskvě a Petrohradě, tak jak to je v příspěvku.

Avatar uživatele misa.cakrtova

Ahoj, naklikala jsem si tohle https://dl.dropboxusercontent.com/u/256814/bajkal.jpg, ale "Vámi zvolený let nebyl dopravcem potvrzen. Vyberte prosím jinou nabídku.". :( Jak se udržet na téhle ceně v co nejpodobnější termín?

Avatar uživatele Dominik

Já si to tam zkouším navolit sám, ale nikdy mi to nic nenajde :-(

Dominiku, zkus např. 7/8. - 23/25.7. (Praha - Pce)

Avatar uživatele Dominik

Našel jsem že to jede cca 4 dny, nešlo by to prosím tedy posunout a letět z Moskvy 18. a z Petrohradu 19?

Avatar uživatele zdinak

Myslite ze taketo letenky budu aj buduci rok v marci? Kvoli pocasiu je to pre vacsinu asi neatraktivny termin, ale su aj magori, ktorym sa tam bude pacit http://www.baikal-marathon.org/ :)

Avatar uživatele b3t0n

Dave, náhodou nějaký termín na květen/červen (8-11 dní)? Ať hledám jak hledám, tak nic nemůžu najít :( Díky moc za pomoc!

Avatar uživatele qquest

Pozor: Tato stránka obsahuje popis programového vyhledávní letenek. V případě, že jste sem byli přesměrování z vyhledávacího formuláře, kontaktujte prosím jeho provozovatele s tím, že jeho napojení je chybné.

Díky Jirko, vložilo se mi do url pár mezer, tak proto to nešlo. Opraveno.

Avatar uživatele pliva.j

Nešlo by v červenci či sprnu najít něco k Bajkalu a pak transibiřskou magistrálou do Moskvy? Je mi jedno jestli poletím do Mosky a pak vlakem, nebo se budu vracem vlakem do Moskvy. Termín jakkoli během letnách prázdnin. Díky

Honzo, problém to určitě není. Letenky budou zhruba za 6tis., jak dlouho bude trvat celá cesta?

Avatar uživatele Dominik

Dave jestli prosím tě najdeš nějaké termíny jako psal honza, pošli mi to taky prosím chtěl bych to taky podniknout a je mi to taky jedno jak tam a jak zpět :-) díky mooc

Avatar uživatele Dominik

preferoval bych červenec a na cca 10 dnů pokud by to bylo možné

Mám tu např. Praha-Irkutsk Mosvka-Pardubice za 7.663 Kč s pohodlným přestupem, takže to dost uspoří čas http://bit.ly/1MMu2i7 (1 den na Petrohrad).

Avatar uživatele Dominik

To je super Dejve...prosím tě jak dlouho jede BAM z Bajkalu do Moskvy? Kvůli času na místě...a ten letecký interval je vždy 10 dní nebo to může být třeba 12, kdyby jel BAM dlouho? Díky!

Avatar uživatele Dominik

Našel jsem že to jede cca 4 dny nešlo by to posunout o den ten odlet z moskvy a petrohradu, zkouším si to upravit sám, ale nejde mi to :-(

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

Všude dobře, co doma!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

Jedem!

Z Pardubic do Londýna za pětikilo
-48 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce