Letenky z Krakova na prodloužený víkend v Lyonu od 863 Kč.

Jak akci využít?

Se zajímavou nabídkou především pro obyvatele Moravy a Slezska do poměrně netradiční a neprávem opomíjené evropské destinace a neprávem, francouzského Lyonu, přichází společnost easyJet. Na několik lednových a únorových termínů můžeme zakoupit zpáteční letenky od 938 Kč při cestě ve dvou a po užití tzv. Stockholmského patentu. Během ledna a února jen zřídkakdy cena vystoupí nad 1.300 Kč, což je stále třikrát méně, než například při odletu z Prahy a dvakrát méně, než je na lince z Krakova obvyklé.

  • Krakov – Lyon od 863 Kč rezervuj na easyjet.com
  • Cestovní období leden – únor 2017
  • Platí do vyprodání míst
V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm.

Jak na nejlevnější letenku?

  • Vyberte let ze Stockholmu do Lyonu na libovolné datum,
  • kliknete na tlačítko "+Přidat další lety" v pravé části obrazovky a vyberte svůj let z Krakova do Lyonu,
  • křížkem odstraníte původní lety ze Stockholmu,
  • vyjde vám cena 618 SEK, což je po přepočtu zhruba 1.725 Kč za dvě osoby, tedy 863 Kč na osobu,
  • úspora oproti přímé rezervaci tak činí 165 Kč u nejlevnějšího termínu. Pravda, není to moc, ale celá procedura zabere maximálně 5 minut :)

Ubytování

Lyon patří po stránce ubytování v běžných hotelech mezi dražší evropské destinace. Noc pro dva seženete zhruba od 1.500 až 1.600 Kč. Ideální tak bude vyzkoušet možnosti Airbnb, které vám jednak ušetří nemalé prostředky (noc lze pořídit již od cca 750 Kč) a jednak o něco více poznáte místní život.

Doprava po Lyonu

Z letiště do centra města máte jedinou možnost veřejné dopravy, kterou je tramvaj Rhônexpress. Jízdenky jsou velmi drahé, za zpáteční cestu zaplatíte 23,20 € (jednosměrná 13,20 €) a můžete je zakoupit online na webu dopravce.

Lyonská MHD se skládá hlavně z metra a autobusů, doplněných několika tramvajovými linkami a lanovou dráhou, která je velmi podobná té petřínské. Jednodenní jízdenka na celou síť MHD stojí 5,50 €, neplatí však pro cestu na letiště. Více informací o MHD v Lyonu naleznete na webu tcl.fr.

Sdílej akci s přáteli

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele x00xTheEv1l
x00xTheEv1l

Po Lyonu se skvele jezdi na kole ... az na jeden kopec je to placka. Pujceni kola je naprosto bezproblemova zalezitost - staci mit platebni kartu.

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 72%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 25%
To musíš vidět!
ušetříš až 23%
Tam to bude krásný!
3809 starších akcí