Norsko

Letenky na letní víkendy v Norsku (pá-po) - 419 Kč.

19 komentářů
2014-05-12T12:46:36+02:00

O akci

Máte pár dní volna, které byste chtěli využít v aktivnějším stylu? Poté se vydejte na krátký výlet do norské oblasti Vestfold. Jste-li příznivci autostopu a spaní ve stanu, víkend v Norsku vás vyjde opravdu na pár korun.

Letenky na víkend - pátek až pondělí - zakoupíte za 419 Kč na trase Wroclaw - Oslo Torp. Cena je platná pro členy WDC - v opačném případě stojí letenka 510 Kč.

V okolí Vestfoldu se nachází města Tønsberg, Larvik, Porsgrunn, Sandefjord či Skien. Přejet můžete trajektem taktéž do severního Dánska či s Color Line do švédského Strömstadu.

Alternativou k výše zmíněným aktivitám může být eurovíkend v Oslu, kam dojedete za 2 hodiny a cenu 1.390 Kč / zpáteční jízdné.

Wizzair umožňuje přepravu zavazadla zdarma o rozměrech max 42 x 32 x 25 cm.

Do Vratislavi jezdí z Prahy přímý spoj autobusového dopravce Polskibus a nově taktéž Simple Express. Autem lze zaparkovat v centru města bezplatně na sídlištích. Z Pardubic pak můžete využít služeb ČD, kdy jízdenka stojí 275 Kč.

Nejdražším nákladem celé cesty bude bez pochyby ubytování, a to nehledě na to, zda zvolíte kvalitní hotely či low-costové hostely. Jistou alternativou je půjčení osobního automobilu na letišti a přespání v něm či si vzít s sebou na cestu spacák a stan - v Norsku můžete stanovat kdekoliv, avšak minimálně 50 metrů od obydlí.

[start][odlet]Wroclaw[/odlet][prilet]Oslo Torp[/prilet][mezikrok][wro][trf][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-05-12T13:46:36+02:00

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce