Letenky do Lisabonu, Funchalu nebo Ponta Delgady od 3.042 Kč.

Jak akci využít?

Výhodné ceny na přímých letech společnosti TAP Portugal lze využít k naplánování podzimní a zimní dovolené nejen na pevninské části Portugalska, ale také na Azorách či Madeiře. Akční nabídky směrem do Portugalska se doposud České republice vyhýbaly a bylo nutné za rozumnými cenami cestovat na bližší letiště do Berlína či Mnichova, který je i dnes součástí nabídky.

  • Cestovní období: listopad 2016 – březen 2017
  • Prodej do aktualizace tarifu
V ceně je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximální váze 8 kg a souhrnných rozměrů 115 cm (55x40x20 cm).

Pro inspiraci před cestou nebo příjemné počtení ke kávě doporučuji cestopis napříč Portugalskem a Azorami od Lukáše.

Sdílej akci s přáteli

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

mikir

Nevim ale na tech cenach nic zvlastniho nevidim snad jen jete ten Lisabon je slusny jinak si myslim ze Madeira i Azory se daji letet mnohem levneji ,,jiste s prestupy a ne z Prahy ,,,ale kazde info je pro nekoho dobre pro jineho nezajimave ,, takze i tak diky

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele centrum
centrum

PARADOX TĚCHTO CEN, JE ŽE NA URLAUBSGURU.DE JSOU AKCE DO PORTA VČETNĚ LETENKY A 5 HVĚZDIČKOVÉHO HOTELU KOLEM 120 EU......... TÍMTO NECHCI NIJAK HEJTOVAT TYTO STRÁNKY, FANDÍM VÁM, JEN JE ZVLÁŠTNÍ, ŽE TI NĚMCI MAJÍ VŠE LEVNĚJŠÍ/VÝHODNĚJŠÍ:))) T.

před rokem
Avatar uživatele Karel
Karel
  • Právě online
  • Přidal se před 4 lety
  • Napsal 197 komentářů
  • Poslat zprávu

Díky za info, Tome. Můžeš mi ještě zjistit, jak přesně se liší Nutella prodívaná v Německu od té, která se prodává u nás?

Avatar uživatele Rachel
Rachel

my sme si zabukovali z Madeiry do Terceiry cez Pontu Delgadu letenku vo februari za 80e.spiatocnu so SATA...tak sa tesime..snad nam pocasie vyjde,zijeme 2 roky na Madeire,potrebujeme zmenu..bol niekto na Terceire a ma info?

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele kamiladovole
kamiladovole

Tak letenky do Lisabonu už za plnou cenu :/

před rokem
Avatar uživatele kamiladovole
kamiladovole

Omlouvám se, já měla nastavený filtr na přesné dny, ne +3 apod. :)

Kateřina Musilová

Technická. Chtěla bych na Madeiru + stop-over v Lisabonu. A když hodím 4.3. PRG-LIS, 5.3. LIS-FUCH, 11.3. FUCH-PRG, tak mi celková cena vyjde ještě asi o litr méně. Normální, nebo jsem trubka?

před rokem
David Eiselt

Mě tento termín vychází na 6.409 Kč, je nutné zachovat stop na méně jak 24 hodin, protože tarif klasicky stop-over neumožňuje.

před rokem
Kateřina Musilová

Díky za přidání linku :)

Avatar uživatele petr.gold85
petr.gold85

V únoru/březnu bude asi na Azorech ještě docela zima a deštivo, že? nedokážu to podle informací po internetu přesně odhadnout :D

před rokem
Kateřina Musilová

Ani ne, je to o štěstí, ale byla jsem druhý únorový týden a bylo to super. Ono teploty jsou dost podobné (jasně, je rozdíl, jestli je 14 nebo 24, ale zas pršet může kdykoliv, stejně tak být mlha). Takže bych se nebála.

před rokem
Avatar uživatele p.z
p.z

Na Azory jezdíme pravidelně jenom v únoru a nemá to chybu. Míň lidí, nižší ceny za ubytko než v létě. Počasí bych se nebál, na koupání to sice není, ale to moc ani v létě :-)

před rokem
mikir

Azory me lakaji uz delsi dobu ale urcite z Ryanairem nebo s EesyJet ,,ovsem to pocasi ,,podle infa nejmene destivych dnu v srpnu jinak pak v tabulce uz polovina a nad polovinu dnu v mesici,,,o teplotu nejde ta je celkem prijatelna i v zime ..

Avatar uživatele unhumen
unhumen

Čauves, je chci říct, že v Listopadu není v Lisabonu hezky. Taková naše teplejší zima..

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele Tomek
Tomek

Díky za info, nebylo by něco do Porta někdy ke konci listopadu?

před rokem
David Eiselt

Dá se za 4,4tis. z Prahy taktéž přes TAP, případně o těch 700 levněji z Mnichova nebo rovnou přes Ryanair z Berlína za 60-80€.

před rokem
Avatar uživatele Nicaragua
Nicaragua

Nebo s EasyJet od 42 EUR při 2 cestujících přímý let, ale ze Stuttgartu. To má smysl jen pokud jsi z jihozápadního koutu ČR. Tuhle linku proletím v listopadu, v Portu je 3 hodinový přestup na Ryanair do Ponta Delgady za dalších 25 EUR.

Avatar uživatele eremi
eremi

K tomu přeletu, není tomu tak. Musela by být na samostatné rezervaci letenka z Lisabonu do Ponte Delgada. Pokud let začíná v Praze není na přelet nárok. Řešil jsem se SATA asi před 2 měsíci.

před rokem
David Eiselt

Díky za info!

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 39%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 72%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 25%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 23%
Honem, dokud jsou místa!
3809 starších akcí