Algarve

Letenky na Madeiru

Letenky přes web aerolinky

TAP Air Portugal logo sleva
z Prahy, Vídně, Mnichova,..
přes Lisabon
Eurowings logo sleva
z Prahy
přímý let

Na jaká letiště se létá?

Na Madeiru se létá na 1 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Funchal Madeira.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky na Madeiru?

V průměru se ceny letenek na Madeiru z Prahy nebo Vídně pohybují kolem 6 500 Kč během roku, nad 8 000 Kč o letních prázdninách. Akční letenky se objevují asi 4x do roka a můžou klesnout i pod 4 000 Kč z Prahy i Vídně.

Levnější spojení nabízí easyJet na své přímé lince z Berlína, kdy se ceny pohybují mezi 2 500 a 4 500 Kč.

Kombinovat lze také různá low-cost spojení, kdy zejména z Vídně a Berlína nabízí levné letenky do Lisabonu či Porta Ryanair nebo Wizz Air. Mezi portugalskou pevninou a Madeirou se pak levně dostanete zejména s aerolinkou easyJet.

Kde koupit nejlevnější letenky na Madeiru?

Kvůli většímu počtu různých spojení s přestupem se vyplatí prohledat náš vyhledávač letenek, který varianty letů srovná od nejlevnější nebo nejrychlejší. Můžete také letenky hledat na webech aerolinek, které na Madeiru nabízejí nejfrekventovanější spojení, tj. TAP či KLM nebo nízkonákladový easyJet při cestě z Berlína.

Z Prahy se výjimečně objeví i last-minute letenky kolem 4 až 5 000 Kč, v letním období se může vyplatit sledovat i last-minute zájezdy na Madeiru.

Pokud budete kombinovat low-cost aerolinky, letenky kupujte přímo na jejich stránkách, především Ryanair, Wizz Air při cestě z Rakouska/Německa do Portugalska a easyJet při cestě z Lisabonu nebo Porta na Madeiru.

Kdy jsou letenky na Madeiru nejlevnější?

Nejlevnější letenky máte šanci ulovit vždy na zimní nebo jarní období, kdy ceny klesají spolu s poptávkou. Nejvyšší ceny pak očekávejte o letních prázdninách, v červnu a září.

Letenky na Madeiru se vyplatí nakupovat alespoň 3-4 měsíce před odletem. Pokud se objeví cena z Prahy pod 5 000 Kč i na letní období, neváhejte rezervovat s větším předstihem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu na Madeiru?

Přímé lety na Madeiru zajišťují pouze Smartwings z Prahy. Častěji se dostanete z Prahy i Vídně s přestupem, kdy poletíte s aerolinkou TAP přes Lisabon nebo KLM přes Amsterdam.

Z portugalské pevniny létají přímé lety z Porta a Lisabonu (obojí easyJet i TAP).

Jak dlouho se letí na Madeiru?

Přímý let z Prahy na Madeiru trvá asi 4,5 hodiny. Spojení s přestupem pak většinou mezi 8 a 15 hodinami v závislosti na délce transferu.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců