Pfff - Letenky: Los Angeles / San Francisco - 7.917 Kč.

Jak akci využít?

V tuto chvíli stále můžete zakoupit letenky na trase Ženeva - USA - Benátky. Pokud mluvím o USA, tak mám na mysli drtivou většinu letišť - Boston, New York, Filadelfie, Washington DC, Los Angeles, San Francisco, Las Vegas atd. atd. Navíc není potřeba letět do Benátek, ale za menší příplatek letět přes Paříž (CDG) či Řím (FCO) a odtud mnohem snadněji do Prahy.

Rezervace provádějte na stránkách Alitalie:

anglická mutace: http://booking.alitalia.com/Booking/GB_EN a promo kód WKND15UK

americká mutace: http://booking.alitalia.com/Booking/US_EN a promo kód WKND15US

německá mutace: http://booking.alitalia.com/Booking/DE_DE a promo kód WKND15DE

polská mutace: http://booking.alitalia.com/Booking/PL_PL a promokód WKND15PL

Jak do Ženevy? Nejsnadnější cesta vede přes Budapešť (BUD). Jízdenky z Prahy zakoupíte u Eurolines za 350 Kč nebo u Orangeways za cca 400 Kč. Odtud pak letecky s easyJetem do Ženevy – dle výběru termínů lze nakombinovat i let bez nutnosti s přespáním!

Jak z Benátek? Přímým letem z VCE do Prahy se společností AirOne nebo ze sousedícího letiště Treviso (TSF) s Wizzairem taktéž do Prahy.

Levné ubytování po celé Americe naleznete zde.

Vstupní elektronické vízum ESTA za 14$ na 2 roky - https://esta.cbp.dhs.gov/esta/

Dopravu mezi Los Angeles a San Franciscem buďto řešte vrácením auta z autopůjčovny v jiném městě, nebo let LAX - SFO za 60$ !

Sdílej akci s přáteli

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele trubicka.m
trubicka.m

Dobry den, chtela bych se zeptat jak se bookuje zpatecni let  kdyz chci letet do San Francisca a zpet z New Yorku a z jakeho evropskeho mesta mame odletet aby byla takova vyhodna cena?   Odlet 10teho rijna 2012 a zpet nekdy zacatkem listopadu.  Dekuji moc! 

před 6 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Dobrý den Moniko, tato akce již neplatí a proto Vám doporučuji v tuto chvíli tyto letenky: Budapešť - San Francisco / New York - Varšava za 13.008 Kč + bus z Prahy cca 600 Kč Případně to můžete vzít zpět rovnou do Prahy o 1.000 Kč dráže BUD - SFO/NYC - PRG za 14.040 Kč a v neposlední řadě letenky přímo z Prahy za 15.804 Kč - zbytečné! V případě, že zvolíte první možnost, bude rozdíl mezi touto ukončenou akcí a současnou nabídkou, kterou jsem Vám poskytl cca 2-3 tisíce na dopravě Praha - Praha

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele ladycatherine
ladycatherine

Jsou tyto ceny platné také pro lety na rok 2013?

před 6 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Ahoj Lado, tarif tam je, ale problém je ten, že nejde uplatnit slevový kód. Čili ta letenka vyjde na 467$ (9.313 Kč). To bych spíš doporučil odlet z Dublinu a návrat do Frankfurtu za něco přes 10k - ale jak se to vezme, prostě záleží co chceš při cestě ještě vidět. Obě ceny jsou super !

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 35%
To budou fotky!
ušetříš až 36%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 27%
To budou fotky!
3812 starších akcí