Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Akční tarify německého charterového dopravce Condor lákají k týdenní návštěvě Ibizy cestovatele, jimž nebude vadit doprava na letiště vlastním autem. Ať je již vaším cílem zábava ve vyhlášených klubech nebo relax na jednom z nejpopulárnějších Baleárských ostrovů, zpáteční letenky z nedalekého Lipska vás v průběhu celého června vyjdou na 60 €. Před nákupem doporučuji kalkulovat finální cenu i s ubytováním, viz níže.

Aktualizace 4.6.: cena klesla na 50 € s odlety 9. a 23. června a návratem za týden.

  • Lipsko - Ibiza za 60 € / 1.620 Kč 50 € / 1.350 Kč rezervuj na condor.com
  • Odlet: 2, 9, 16, 23.červen
  • Návrat: 9, 16, 23, 30.červen
V ceně je zahrnuto příruční zavazadlo o maximální váze 6 kg, v případě, že si přejete vzít i kufr k odbavení, připlatíte si 10 eur za let.

Ubytování a půjčení auta na Ibize

Rozhodnete-li se nepromarnit svůj čas a vidět co nejvíce krás z tohoto ostrova, budete jistě potřebovat auto. Nejlevnější týdenní pronájmy začínají na 1.800 Kč za auto. Vybírejte vždy vůz z návratem plné nádrže, nikoliv předplacené a zároveň věnujte pozornost dalším případným poplatků v závislosti na věku řidiče. Nabídka vozů na Ibize.

Poměrně horší situace je s ubytováním. Ačkoliv nejlevnější nabídka startuje na 1.000 Kč za pokoj, bydlení je skromné a nachází se spíše v centru města San Antonio. Doporučuji tedy předem zvážit všechny případné možnosti a také kouknout na nabídku soukromých apartmánů ve vnitrozemí ostrova na airbnb.cz se slevou 500 Kč, kde naleznete příjemné kompromisy za cenu okolo 1.500 Kč za noc.

Jak do Lipska - autem nebo spolujízdou

V závislosti na brzkých odletech (ráno v 5:30) je jedinou schůdnou alternativou doprava na letiště vlastním vozem. Parkování na týden vychází na 50 eur a kompletní nabídku parkovišť naleznete na holidayextras.de s možností rezervace.

Jak snížit náklady na cestu? Začněte se spolujízdou a nabídněte místo v autě nebo se podívejte na aktuální dostupné jízdy do Lipska.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ciernezlato
ciernezlato

Neviete poradiť, či sa dá niekto na nemeckých / rakúskych weobch cestoviek kúpiť iba hotel samostatne /+pripadne aj s polpenziou/ ? Proste bez dopravy. Dik.

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zkus např. lowcostholidays.com

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele pbrtinsky
pbrtinsky

S Condorem letím z Lipska opakovaně již teď na konci týdne a k tomu parkingu dodávám, že na letištním P 15, t.j. přes most přes dálnici nechávám auto na 8 dní za 20 Euro, je to oplocené venkovní v docházkové vzdálenosti cca 5 minut chůze. Je třeba ovšem ho v dostatečném předstihu bookovat na parkovacím webu letiště

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele paja.kutka
paja.kutka

Odlet Condorem z Lipska mohu (nejen) západočechům doporučit, loni jsme letěli v červnu z Lipska na Korfu rovněž za 1690 Kč, a vše naprosto super. Letiště v Lipsku je primárně určeno pro cargo letadla, takže v prostoru celého letiště bylo pouze pár lidí a letiště bylo čisté a s relativně levnými obchody. Condor letěl tam i zpátky bez zpoždění, letadlo bylo nové a čisté, příruční zavazadlo těžší o kilogram a půl nikdo neřešil, v ceně letenky byly i nápoje a malé občerstvení, což bych za 1690 skutečně nečekal :). Parkování jsme řešili přes ParkToFly24, za týden jsme platil tuším kolem 26 euro; jedná se o hlídané parkoviště pár km od letiště, dodávka ParkToFly vás bezplatně odveze k odletové hale a při příletu pro vás zajede :).

před 6 lety
Avatar uživatele lafayette
lafayette

Souhlasím. I pro Pražáky je to výhodné letiště :-)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Sofie
ušetříš až 60%
Hurá za zážitky!
Bosa
ušetříš až 67%
Všude dobře, co doma!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam jsi vždycky chtěl!
Borobudur
ušetříš až 59%
Všude dobře, co doma!
5559 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Španělsko - Valencia
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko