Letenky na Korfu na týden (13. - 20.5.) z Bratislavy - 1.550 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Pouze na jeden jediný termín v druhé polovině května nabízí Ryanair zpáteční letenky z Bratislavy na řecký ostrov Korfu za 57 € / 1.550 Kč. Více termínů naleznete za mírný příplatek s konečnou cenou nepřesahující 80 eur. Polovina května přináší na Korfu slunečné počasí s průměrnými teplotami okolo 25°C, ideálních nejen k prozkoumávání celého ostrova.

Apartmán si na celý týden objednáte do 3.000 Kč a auto s vyzvednutím i vrácením na letišti vychází na 3.650 Kč.

Celý balíček si tedy seskládáte do 5.000 Kč v případě cesty dvou osob, do 3.500 Kč při dělení nákladů mezi čtyřmi.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahojte, leti niekto 13.5. a poziciava auto? Let nam posunuli na poobedie a trochu sa bojim, ze nestihneme posledny bus. Ubytko mame 30 km severne od letiska. Samozrejme, ze odvoz nechceme zadarmo, len aby to bolo za normalnejsiu sumu ako taxi :) Dakujem.

Avatar uživatele jlomnicka

Ahoj, letíme síce až 10.6. ale zaujíma ma či máš nejaký tip na stránku kde sú aktuálne odchody autobusov. Dik.

Avatar uživatele mahan

Na Korfu jsme loni v září nepotkali jediného uprchlíka (jak by se tam dostal?)... Jak píše Eremi, ani v Německu to není tak strašné. Na velikonoce v Drážďanech jich bylo možná pár kolem nádraží, ale to je ten kolorit postaviček jako v Praze, těžko říct, zda to vůbec byli uprchlíci... Reálné problémy jsem měl loni v srpnu s cestou do Bělehradu - přechod Rozske-Horgoš cestou zpět 5 hodin čekání. Přesně ty výjevy co znají lidi ze zpráv. Přímo v Bělehradu byl stanový tábor v parku mezi autobusákem a vlakáčem. Když se zvedneš z gauče zjistíš, že v Evropě na uprchlíka zatím narazit nemusíš když nechceš. Ale bude to horší :(

Avatar uživatele Ludek

o týden později to je za stejnou cenu, mimochodem dobrý spoj pro návštěvu Albánie, jezdí tam loď ...

Avatar uživatele eremi

Mě úplně fascinují plky lidí, kteří sedí doma, koukají na tv a pak hloupě mluví. Za posledního půl roku jsem byl v místech, které by měly být z hlediska uprchlíků ty nejexponovanjší (např. Mnichov, Berlin, Turecko, Jordánsko, Maďarsko atd.) a nikde běžného cestovatele nezalévají vlny uprchlíků. To, že je to bezpečnostní riziko pro Evropu o tom žádná, ale to, že to určitě a zvlášť na Korfu (možná si nejdřív nastuduj mapu) nebude nikoho obtěžovat, tím jsem si jistej taky!

Avatar uživatele jihoafricancz

Pravdepodobne divak tv nova...

Avatar uživatele gomez.johnny

Tak se jed podivat do Vidne a honem rychlr zmenis názor - jesou jich tam neuveritelny kvanta uplne všude!!

Avatar uživatele marel.sjdj

A par arabacu k tomu...

Avatar uživatele drnda

Tak jeď na mácháč a nelez sem :D

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

Honem, dokud jsou místa!

Na MS v hokeji 2018 do Kodaně proti Rusku

Honem, dokud jsou místa!

Přímé low-cost lety z Mnichova do Namibie
-40 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko