Letenky na Mallorcu přes zimu z Vídně - 1.790 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Baleárské ostrovy nejsou jen doménou letních dovolených, na Mallorce jsou i v zimním období příjemné teploty, které jsou jako stvořené pro poznávací pobyt. Můžete tu podniknout nespočet treků, neboť severním pobřežím se táhne téměř 100 km dlouhý pás pohoří Serra de Tramuntana s nejvyšším vrcholem Puig Major 1.445 m n.m. Celá oblast vápencového pohoří je zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Hlavní město ostrova nabídne mnoho historických památek, dominuje jim především gotická katedrála La Seu. Z Palmy pak musíte vyjet stylovým vlakem do malebného města Sollér.

Pokud hledáte odpočinkovou a klidnou mimosezónní dovolenou bez davů turistů, vydejte se Mallorcu. Ceny zpátečních letenek z Vídně jsou velmi lákavé a hlavně máte možnost vybírat z mnoha termínů. Stejně tak nebudete mít problém se sháněním levného ubytování či pronájmu auta.

  • Letenku Vídeň – Palma de Mallorca za 66 € / 1.790 Kč rezervujte na www.germanwings.com
Termíny za 33 € / 895 Kč v jednom směru
  • Vídeň – Palma de Mallorca
  • 10, 12, 21, 24, 26, 28. listopad
  • 3, 5, 10, 12, 17. prosinec
  • 7. leden
  • Palma de Mallorca – Vídeň
  • 12, 14, 19, 21, 24, 26. listopad
  • 3, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31. prosinec
  • 9. leden
Letenky jsou v tarifu BASIC, zahrnují tedy jen příruční zavazadlo maximálních rozměrů 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti 8 kg. Pokud byste potřebovali zavazadlo do podpalubí, připočítejte si k ceně dalších 15 € v jednom směru za max. 23 kg.

Jak do Vídně?

Pokud jste z Jižní Moravy nebo ze Slovenska, do Vídně se dostanete velmi snadno a levně. Jízdenka na vlak z Brna na letiště Schwechat s ČD vyjde jednosměrně na 9 € / 248 Kč, můžete také využít přímé autobusové spoje Student Agency až na letiště. Z Prahy využijte aktuální nabídku Eurolines 1+1 zdarma, ve které je možné zakoupit dvě zpáteční jízdenky do Vídně za 995 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele michelle.bar

Ahoj dotaz letím na Mallorcu, takřka můj první výlet snad ne poslední :-) tóó odlet je v 6h ráno a autobus do Vídně na letiště přijede v 5h ráno, stíhám to nebo tam musím být dřív na letišti k odbavení. Díky za info

Avatar uživatele v.nojack

Šílenĕ nadupaný to máš, brachu, a vzhledem k tomu, že je to tvůj první let, tak na 100% nestíháš! I cestující "mazák" si na letiště rezervuje minimálně dvě hoďky. Přeju hezký výlet, Vlady ;-)

Avatar uživatele kolevskaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to je s možnostmi spaní v autě na Mallorce. Zda se to dá, nebo je to přísně hlídané. Díky!

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

A už tam budem?

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Španělsko  

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko