Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Baleárské ostrovy nejsou jen doménou letních dovolených, na Mallorce jsou i v zimním období příjemné teploty, které jsou jako stvořené pro poznávací pobyt. Můžete tu podniknout nespočet treků, neboť severním pobřežím se táhne téměř 100 km dlouhý pás pohoří Serra de Tramuntana s nejvyšším vrcholem Puig Major 1.445 m n.m. Celá oblast vápencového pohoří je zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Hlavní město ostrova nabídne mnoho historických památek, dominuje jim především gotická katedrála La Seu. Z Palmy pak musíte vyjet stylovým vlakem do malebného města Sollér.

Pokud hledáte odpočinkovou a klidnou mimosezónní dovolenou bez davů turistů, vydejte se Mallorcu. Ceny zpátečních letenek z Vídně jsou velmi lákavé a hlavně máte možnost vybírat z mnoha termínů. Stejně tak nebudete mít problém se sháněním levného ubytování či pronájmu auta.

  • Letenku Vídeň – Palma de Mallorca za 66 € / 1.790 Kč rezervujte na www.germanwings.com
Termíny za 33 € / 895 Kč v jednom směru
  • Vídeň – Palma de Mallorca
  • 10, 12, 21, 24, 26, 28. listopad
  • 3, 5, 10, 12, 17. prosinec
  • 7. leden
  • Palma de Mallorca – Vídeň
  • 12, 14, 19, 21, 24, 26. listopad
  • 3, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31. prosinec
  • 9. leden
Letenky jsou v tarifu BASIC, zahrnují tedy jen příruční zavazadlo maximálních rozměrů 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti 8 kg. Pokud byste potřebovali zavazadlo do podpalubí, připočítejte si k ceně dalších 15 € v jednom směru za max. 23 kg.

Jak do Vídně?

Pokud jste z Jižní Moravy nebo ze Slovenska, do Vídně se dostanete velmi snadno a levně. Jízdenka na vlak z Brna na letiště Schwechat s ČD vyjde jednosměrně na 9 € / 248 Kč, můžete také využít přímé autobusové spoje Student Agency až na letiště. Z Prahy využijte aktuální nabídku Eurolines 1+1 zdarma, ve které je možné zakoupit dvě zpáteční jízdenky do Vídně za 995 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele michelle.bar
michelle.bar

Ahoj dotaz letím na Mallorcu, takřka můj první výlet snad ne poslední :-) tóó odlet je v 6h ráno a autobus do Vídně na letiště přijede v 5h ráno, stíhám to nebo tam musím být dřív na letišti k odbavení. Díky za info

před 7 lety
Avatar uživatele v.nojack
v.nojack

Šílenĕ nadupaný to máš, brachu, a vzhledem k tomu, že je to tvůj první let, tak na 100% nestíháš! I cestující "mazák" si na letiště rezervuje minimálně dvě hoďky. Přeju hezký výlet, Vlady ;-)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele kolevskaz
kolevskaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to je s možnostmi spaní v autě na Mallorce. Zda se to dá, nebo je to přísně hlídané. Díky!

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
Tam chceš!
Sofie
ušetříš až 60%
To bude jízda!
Bosa
ušetříš až 67%
Hurá za zážitky!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam chceš!
5560 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Španělsko - Valencia
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko