Letenky na Mallorcu přes zimu z Vídně - 1.790 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Baleárské ostrovy nejsou jen doménou letních dovolených, na Mallorce jsou i v zimním období příjemné teploty, které jsou jako stvořené pro poznávací pobyt. Můžete tu podniknout nespočet treků, neboť severním pobřežím se táhne téměř 100 km dlouhý pás pohoří Serra de Tramuntana s nejvyšším vrcholem Puig Major 1.445 m n.m. Celá oblast vápencového pohoří je zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Hlavní město ostrova nabídne mnoho historických památek, dominuje jim především gotická katedrála La Seu. Z Palmy pak musíte vyjet stylovým vlakem do malebného města Sollér.

Pokud hledáte odpočinkovou a klidnou mimosezónní dovolenou bez davů turistů, vydejte se Mallorcu. Ceny zpátečních letenek z Vídně jsou velmi lákavé a hlavně máte možnost vybírat z mnoha termínů. Stejně tak nebudete mít problém se sháněním levného ubytování či pronájmu auta.

  • Letenku Vídeň – Palma de Mallorca za 66 € / 1.790 Kč rezervujte na www.germanwings.com
Termíny za 33 € / 895 Kč v jednom směru
  • Vídeň – Palma de Mallorca
  • 10, 12, 21, 24, 26, 28. listopad
  • 3, 5, 10, 12, 17. prosinec
  • 7. leden
  • Palma de Mallorca – Vídeň
  • 12, 14, 19, 21, 24, 26. listopad
  • 3, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31. prosinec
  • 9. leden
Letenky jsou v tarifu BASIC, zahrnují tedy jen příruční zavazadlo maximálních rozměrů 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti 8 kg. Pokud byste potřebovali zavazadlo do podpalubí, připočítejte si k ceně dalších 15 € v jednom směru za max. 23 kg.

Jak do Vídně?

Pokud jste z Jižní Moravy nebo ze Slovenska, do Vídně se dostanete velmi snadno a levně. Jízdenka na vlak z Brna na letiště Schwechat s ČD vyjde jednosměrně na 9 € / 248 Kč, můžete také využít přímé autobusové spoje Student Agency až na letiště. Z Prahy využijte aktuální nabídku Eurolines 1+1 zdarma, ve které je možné zakoupit dvě zpáteční jízdenky do Vídně za 995 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele michelle.bar

Ahoj dotaz letím na Mallorcu, takřka můj první výlet snad ne poslední :-) tóó odlet je v 6h ráno a autobus do Vídně na letiště přijede v 5h ráno, stíhám to nebo tam musím být dřív na letišti k odbavení. Díky za info

Avatar uživatele v.nojack

Šílenĕ nadupaný to máš, brachu, a vzhledem k tomu, že je to tvůj první let, tak na 100% nestíháš! I cestující "mazák" si na letiště rezervuje minimálně dvě hoďky. Přeju hezký výlet, Vlady ;-)

Avatar uživatele kolevskaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to je s možnostmi spaní v autě na Mallorce. Zda se to dá, nebo je to přísně hlídané. Díky!

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam to bude krásný!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam chceš!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Španělsko  

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko