Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Stále čekáte na výhodnou nabídku pro lety do JV Asie ? Pokud je Vaším cílem právě indonéský ostrov Bali, či sousední ráj Lombok, využijte tuto nabídku a ušetřete pár kaček na cestu.

Letenky na trase Řím - Bali - Frankfurt zakoupíte na pár posledních termínů v hlavní sezoně za 11.414 Kč. Příkladem může být cesta v období 3.-19.února 2013 - letenky rezervujte online zde

Jak na přípoje ? Atraktivní nabídkou může být nakombinovaná letenka Praha - Řím a Frankfurt - Praha za cca 4.600 Kč na 3.-20.února (přílet z Indonésie je právě 20. ráno v 5h) Letenky z Prahy zde

Poněkud levnější variantou jsou lety společnosti Wizzair z Prahy nebo Ryanair z Bratislavy. Ovšem přípoje nejsou již na den odletu a je nutné strávit pár dní v Římě. Další variantou je letět se společností Smart Wings za cca 2.000 Kč vč. zavazadla do 15kg.

Naopak z Frankfurtu můžete jet autobusy Student Agency za 950 Kč v ten samý den večer. Nabízí se tedy prohlídka této německé metropole.

Ubytování stejně tak jako půjčovné či občerstvení na Bali pořídíte na místě za pár šupů! Rozpočet si můžete stanovit na 500 Kč na den All In a neuděláte rozhodně chybu. Pokud nepotřebujete vyloženě luxus, vystačíte se i se 300 Kč na den ;) Po příletu na letiště je nutné zaplatit vízum, které stojí 25$ na 30 dní. Dalším poplatek činí odletová taxa, která je ve výši 10$ za každý odlet z tohoto letiště.

[important title="Kuta - město zábavy a surfu"]Vaší první zastávkou bude pravděpodobně známé město Kuta. To je považováno za centrum dění a naleznete zde opravdu vše. Nezapomeňte však smlouvat. Půjčení surfu na den stojí cca 100 Kč! Rozhodně nedávejte více ;)

Ubytování v Kutě zakoupíte již za 347 Kč pro 2 osoby ve 2* pokoji.[/important]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Hagia Sophia, Istanbul
ušetříš až 62%
To musíš vidět!
Istanbul nejlevněji z Prahy
1 155 Kč
2022-08-16T15:49:43+02:00 5 komentářů
Pantheon
ušetříš až 60%
Všude dobře, co doma!
Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
To budou fotky!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
Jedem!
5564 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?