Letenky na ostrov BALI - 11.414 Kč.

Jak akci využít?

Stále čekáte na výhodnou nabídku pro lety do JV Asie ? Pokud je Vaším cílem právě indonéský ostrov Bali, či sousední ráj Lombok, využijte tuto nabídku a ušetřete pár kaček na cestu.

Letenky na trase Řím - Bali - Frankfurt zakoupíte na pár posledních termínů v hlavní sezoně za 11.414 Kč. Příkladem může být cesta v období 3.-19.února 2013 - letenky rezervujte online zde

Jak na přípoje ? Atraktivní nabídkou může být nakombinovaná letenka Praha - Řím a Frankfurt - Praha za cca 4.600 Kč na 3.-20.února (přílet z Indonésie je právě 20. ráno v 5h) Letenky z Prahy zde

Poněkud levnější variantou jsou lety společnosti Wizzair z Prahy nebo Ryanair z Bratislavy. Ovšem přípoje nejsou již na den odletu a je nutné strávit pár dní v Římě. Další variantou je letět se společností Smart Wings za cca 2.000 Kč vč. zavazadla do 15kg.

Naopak z Frankfurtu můžete jet autobusy Student Agency za 950 Kč v ten samý den večer. Nabízí se tedy prohlídka této německé metropole.

Ubytování stejně tak jako půjčovné či občerstvení na Bali pořídíte na místě za pár šupů! Rozpočet si můžete stanovit na 500 Kč na den All In a neuděláte rozhodně chybu. Pokud nepotřebujete vyloženě luxus, vystačíte se i se 300 Kč na den ;) Po příletu na letiště je nutné zaplatit vízum, které stojí 25$ na 30 dní. Dalším poplatek činí odletová taxa, která je ve výši 10$ za každý odlet z tohoto letiště.

[important title="Kuta - město zábavy a surfu"]Vaší první zastávkou bude pravděpodobně známé město Kuta. To je považováno za centrum dění a naleznete zde opravdu vše. Nezapomeňte však smlouvat. Půjčení surfu na den stojí cca 100 Kč! Rozhodně nedávejte více ;)

Ubytování v Kutě zakoupíte již za 347 Kč pro 2 osoby ve 2* pokoji.[/important]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S 50% slevou do Turecka, Bahrajnu, SAE, Kuvajtu, Kataru, Íránu, Libanonu a dalších
-50 %

A už tam budem?

Výprodej letenek z Prahy do zimního Norska
-36 %

Tam jsi ještě nebyl!

Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko
-20 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce