New York

Letenky na přímém letu z Prahy do New Yorku - 12.790 Kč.

16 komentářů
2015-04-24T16:13:10+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Výhodných nabídek směrem za velikou louži není nikdy dost, mnohdy jsou však tlačeny cenově na úkor pohodlí. Na poslední dubnový víkend proto přidávám tip na zpáteční letenky z Prahy do New Yorku na přímém letu za 12.790 Kč. O této letence jsme váš již informovali, aktuálně byl však tarif obnoven a k dispozici jsou nové termíny na období květen a červen s možností návratu v červenci i srpnu.

Doba letu z Prahy do New Yorku činí zhruba 8,5 hodin a délka letu je přes 6.500 km. Na cestu si můžete sbalit do zavazadla o maximální hmotnosti 23 kg.

  • Praha - New York za 12.790 Kč (přímý let) rezervuj letenku >>
  • Praha - New York za 11.969 Kč (1 přestup v Berlíně) rezervuj letenku >>
  • Odlety do 30.06.2015 s maximální délkou pobytu 3 měsíce
Před odletem nezapomeňte na vstupní povolení ESTA - vyřízení online za 14$ zde. Přílety jsou plánovány na letiště New York JFK odkud se nejen na Manhattan snadno dopravíte metrem. Nejprve z terminálu využijete AirTrain na stanici metra Jamaica Station, kde přesednete na metro do New Yorku.

Ubytování v New Yorku chytře i levně

Pokud tápete po rozumné lokalitě na přespání, doporučujeme Long Island City v Queensu a hotely Sleep InnBest Western Plaza či Ramada Long Island City. Pokud však nenacházíte ceny pod 2 tisíce za noc, což se o letních prázdninách zdá utopií, poohlídněte se jinde, nejen v Queensu, ale snažte se za každou cenu vyhnout Chinatownu.

Jak už jsme zmínili, letní sezóna může být při výběru vhodného hotelu limitujícím faktorem, co se vyšších cen týče, proto zvažte velmi oblíbenou variantu ubytování přes Airbnb, můžete tak využít nabídky volného pokoje u někoho doma nebo si pronajmout celý byt, loft či dům. Na první rezervaci budete mít slevu 640 Kč. Při dotazování na adresu pobytu v New Yorku při imigrační kontrole je Airbnb všeobecně známou a akceptovanou variantou ubytování v USA, proto se nemusíte ničeho obávat.

  • Zkuste tedy štěstí na Airbnb

Kam na výlet z New Yorku? Do Washingtonu DC

Jakmile vám v letních dnech přestane vyhovovat betonová lázeň, vydejte se z New Yorku na jih do hlavního města USA. Přímé autobusové spoje mezi New Yorku a Washingtonem DC jezdí několikrát denně a ceny startují na směšném 1 dolaru. Jízdenky naleznete na stránce dopravce megabus.com.

Nákupy v New Yorku

Nákupům v New Yorku se detailně věnujeme v našem fóru, kde naleznete nejen tipy na obchodní centra, ale i příklady cen našich úlovků. A poslední tip na diskuzi – co vidět v 5 dnech v NY.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-04-24T17:13:10+02:00

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce