Letenky na prodloužený víkend do italské Lombardie - 558 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Na víkend do Milána, zábavního parku Gardaland nebo k jezerům u městeček Como a Lecco? Nejen tyto možnosti nabízí prodloužený červnový víkend, na který naleznete zpáteční letenky z Prahy do Bergama za 558 Kč. Za tuto cenu lze letět pouze v jediném termínu, další jsou za mírný příplatek.

Nejnižší ceny dosáhnete s členstvím Wizz Discount - v opačném případě jej zakupte během rezervace za 899 Kč pro vás a další osobu. Slevu na letenky uplatníte okamžitě, proto budete mít členství "zdarma".

  • Praha - Bergamo od 558 Kč rezervuj na wizzair.com
  • Termín: 10.-14. a 10.-16. června
Na cestu si sbalte do batohu či malého kufříku o rozměrech max 42x32x25 cm.

Jak dál?

Vyjma cest do Milána, kam přímo z letiště jezdí několik autobusů za 5 €, se budete muset přesunout na nádraží v Bergamu. Jízdenka na bus stojí 2.40 € a na vlak dalších 3.30 € do vaší destinace v blízkém okolí.

Ubytování přehledně vyhledáte na portálu Booking.com, předtím však doporučuji porovnat i další prodejce na hotely.cestujlevne.com.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Pardislava

Tato levna varianta se mi neobjevuje, jen v 15:45 z Prahy za 999 bez clenstvi a zpet cca 800kc. Poradite prosim?

Příspěvek byl publikován před několika dni, ceny už nejsou aktuální.

Avatar uživatele lucie.ferdinandova

Můžete mi poradit ? Koupili jsme letenky do Bergama a přes Economycarrental si půjčujeme auto.S půjčováním u této firmy máme zkušenost.Jen jsme si posledně zaplatili dodatečné pojištění,které má krýt spoluúčast na nehodě či krádeži.Spoluúčast je totiž počítána na 1000,-Eur.Nepochopila jsem ale,jestli je to spoluúčast pokud zaviním nehodu já,nebo v každém případě. Díky za pomoc

Avatar uživatele dfsfgown

spoluucast sa vyskytuje pri havarijnom poisteni tj. v pripade, ze nehodu zapricinite vy

Avatar uživatele lucie.ferdinandova

Prima,děkuju za info.Mysleli jsme,že to platí i v případě,že nehodu zaviní druhá strana.Tak to riskneme bez doplatku pojištění.

Před pár lety jsem si tímto způsobem udělal prima levný výlet do Švýcarska. Z Bergama vlakem okolo jezera Como do Tirana na hranicích IT-CH za nějakých 10-12 EUR, odsud Bernina Expresem směr Alp Grum, Pontresina, St. Moritz... vystoupit kdekoliv, trekovat okolo 4-tisícovek, v červnu luxusní příroda plná vodopádů z tajícího sněhu, vřele doporučuji. Stejnou cestou zpět.

Na kolik tě vyšel Bernina Exp.?

Tak koukám na výpis z účtu... Tirano-Pontresina CHF 26, pak Pontresina-Bernina CHF 7.80, a poslední úsek Cavaglia-Tirano CHF 14.20. Samozřejmě jsem nejel turistickou první třídou s prosklenými stěnami, ale jako normální cestující.

Supr, takto mi to stačí pro inspiraci :) díky.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam to bude krásný!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie