Cinqueterre

Letenky z Prahy na prodloužený víkend v Římě za 598 Kč.

7 komentářů
2017-01-11T09:40:17+01:00

O akci

Pokud stejně jako já milujete legendární film Prázdniny v Římě, pak věřím, že si nenecháte ujít ani dnešní skvělou nabídku letenek od Wizzairu, u kterého můžete zakoupit na prodloužený víkend zpáteční letenku za necelých šest stokorun s členstvím Wizz Discount Club. Jedná se sice u únorový termín, ale vězte, že jde o nejlepší období k návštěvě nejen Věčného města, čekají vás příjemné teploty, všude je podstatně méně turistů a taktéž ubytování je za pakatel.

  • Rezervuj letenku Praha - Řím za 598 Kč na www.wizzair.com
  • Termín 18.-21. února
  • V momentě zveřejnění příspěvku k dispozici 6 míst
Cena je podmíněna vlastnictvím nebo pořízením členství Wizz Discout Club (Co to je, jak jej získám). Na cestu si musíte vystačit s malým kabinovým zavazadlem nepřesahujícím rozměry 42×32×25 cm, což představuje klasický 18-25 litrový batoh. Pokud si přikoupíte k letence službu Priority boarding za 140 Kč/za let a pasažéra, můžete si vzít s sebou další věc s maximálními rozměry 40×30×18 cm.

Z Ciampina

Pro dopravu z letiště Ciampino můžete využít autobusy společností Terravision, nebo Autostradale, jednosměrné jízdenky za 4, resp. 5 eur. Velcí spořílci mohou využít autobus z letiště na nedaleké nádraží Ciampino a pak sednout na regionální vlaky FR4 nebo FR6, tato kombinace vyjde na 1,20 + 1,50 €.

Roma Pass

Pokud jedete do Říma poprvé, určitě si nenecháte ujít ty nejdůležitější památky, podstatnou úsporu na vstupném vám přinese Roma Pass, který také platí v celém systému městské dopravy v rámci Říma. 72 hodinová verze vyjde na 38,50 €, můžete jej zakoupit on-line nebo na místě na nádraží Ciampino, případně na Termini, dále v informačních stáncích nebo muzeích.

Ubytování

Na zadaný termín seženete ubytování v okolí nádraží Termini na tři noci ve dvolůžkovém pokoji kolem dvou tisíc, nabídek je mnoho. Věnujte pozornost vybírané lokalitě, nejlevnější ubytování může být vzdáleno od centra Říma i hodinu jízdy MHD.

Zkuste také kouknout na Airbnb. Nabídky soukromých pokojů v okolí Vatikánu stojí určitě za zvážení.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-01-11T09:40:17+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce