Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pokud stejně jako já milujete legendární film Prázdniny v Římě, pak věřím, že si nenecháte ujít ani dnešní skvělou nabídku letenek od Wizzairu, u kterého můžete zakoupit na prodloužený víkend zpáteční letenku za necelých šest stokorun s členstvím Wizz Discount Club. Jedná se sice u únorový termín, ale vězte, že jde o nejlepší období k návštěvě nejen Věčného města, čekají vás příjemné teploty, všude je podstatně méně turistů a taktéž ubytování je za pakatel.

  • Rezervuj letenku Praha - Řím za 598 Kč na www.wizzair.com
  • Termín 18.-21. února
  • V momentě zveřejnění příspěvku k dispozici 6 míst
Cena je podmíněna vlastnictvím nebo pořízením členství Wizz Discout Club (Co to je, jak jej získám). Na cestu si musíte vystačit s malým kabinovým zavazadlem nepřesahujícím rozměry 42×32×25 cm, což představuje klasický 18-25 litrový batoh. Pokud si přikoupíte k letence službu Priority boarding za 140 Kč/za let a pasažéra, můžete si vzít s sebou další věc s maximálními rozměry 40×30×18 cm.

Z Ciampina

Pro dopravu z letiště Ciampino můžete využít autobusy společností Terravision, nebo Autostradale, jednosměrné jízdenky za 4, resp. 5 eur. Velcí spořílci mohou využít autobus z letiště na nedaleké nádraží Ciampino a pak sednout na regionální vlaky FR4 nebo FR6, tato kombinace vyjde na 1,20 + 1,50 €.

Roma Pass

Pokud jedete do Říma poprvé, určitě si nenecháte ujít ty nejdůležitější památky, podstatnou úsporu na vstupném vám přinese Roma Pass, který také platí v celém systému městské dopravy v rámci Říma. 72 hodinová verze vyjde na 38,50 €, můžete jej zakoupit on-line nebo na místě na nádraží Ciampino, případně na Termini, dále v informačních stáncích nebo muzeích.

Ubytování

Na zadaný termín seženete ubytování v okolí nádraží Termini na tři noci ve dvolůžkovém pokoji kolem dvou tisíc, nabídek je mnoho. Věnujte pozornost vybírané lokalitě, nejlevnější ubytování může být vzdáleno od centra Říma i hodinu jízdy MHD.

Zkuste také kouknout na Airbnb. Nabídky soukromých pokojů v okolí Vatikánu stojí určitě za zvážení.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jp302.jt
jp302.jt

Londýn by byl letecky za kolik??

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele djmouse
djmouse

Kdyby chtěl někdo lastminute do říma :-): Z důvodu nečekané nemoci prodám pouze dnes 2 letenky z prahy do říma - odlet z prahy 12.1.2017 v 7:10 ráno, odlet z říma 18.1.2017 9:20. Včetně ubytování poblíž nádraží Termini včetně snídaně na uvednou dobu. V ceně i transfer z letiště a na letiště v římě, případné parkování u letiště Praha také v ceně. cena za vše 9000,-kč

před 5 lety
Avatar uživatele Karel
Karel

A přepis letenky je vůbec možný?

před 5 lety
Avatar uživatele djmouse
djmouse

Ano je, ale už je to pryč :-(

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele jirka_3
jirka_3

To asi nevadi, protoze "standardni" cenu maji tam za 669.00 a zpet za 529.00... :)

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele radomirvyoral
radomirvyoral

Už je to pryč, bohužel :(

před 5 lety
Avatar uživatele paoloroma74
paoloroma74

V případě zájmu o levné ubytování v centru Říma mi napište na email ubytovani.rim@seznam.cz

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam jsi ještě nebyl!
Ibiza
ušetříš až 87%
Honem, dokud jsou místa!
Podmořský život
ušetříš až 31%
Tam chceš!
Plage d'Agadir
ušetříš až 24%
Tam jsi ještě nebyl!
5463 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie