Jak akci využít?

Pokud stejně jako já milujete legendární film Prázdniny v Římě, pak věřím, že si nenecháte ujít ani dnešní skvělou nabídku letenek od Wizzairu, u kterého můžete zakoupit na prodloužený víkend zpáteční letenku za necelých šest stokorun s členstvím Wizz Discount Club. Jedná se sice u únorový termín, ale vězte, že jde o nejlepší období k návštěvě nejen Věčného města, čekají vás příjemné teploty, všude je podstatně méně turistů a taktéž ubytování je za pakatel.

  • Rezervuj letenku Praha - Řím za 598 Kč na www.wizzair.com
  • Termín 18.-21. února
  • V momentě zveřejnění příspěvku k dispozici 6 míst
Cena je podmíněna vlastnictvím nebo pořízením členství Wizz Discout Club (Co to je, jak jej získám). Na cestu si musíte vystačit s malým kabinovým zavazadlem nepřesahujícím rozměry 42×32×25 cm, což představuje klasický 18-25 litrový batoh. Pokud si přikoupíte k letence službu Priority boarding za 140 Kč/za let a pasažéra, můžete si vzít s sebou další věc s maximálními rozměry 40×30×18 cm.

Z Ciampina

Pro dopravu z letiště Ciampino můžete využít autobusy společností Terravision, nebo Autostradale, jednosměrné jízdenky za 4, resp. 5 eur. Velcí spořílci mohou využít autobus z letiště na nedaleké nádraží Ciampino a pak sednout na regionální vlaky FR4 nebo FR6, tato kombinace vyjde na 1,20 + 1,50 €.

Roma Pass

Pokud jedete do Říma poprvé, určitě si nenecháte ujít ty nejdůležitější památky, podstatnou úsporu na vstupném vám přinese Roma Pass, který také platí v celém systému městské dopravy v rámci Říma. 72 hodinová verze vyjde na 38,50 €, můžete jej zakoupit on-line nebo na místě na nádraží Ciampino, případně na Termini, dále v informačních stáncích nebo muzeích.

Ubytování

Na zadaný termín seženete ubytování v okolí nádraží Termini na tři noci ve dvolůžkovém pokoji kolem dvou tisíc, nabídek je mnoho. Věnujte pozornost vybírané lokalitě, nejlevnější ubytování může být vzdáleno od centra Říma i hodinu jízdy MHD.

Zkuste také kouknout na Airbnb. Nabídky soukromých pokojů v okolí Vatikánu stojí určitě za zvážení.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jp302.jt
jp302.jt

Londýn by byl letecky za kolik??

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele djmouse
djmouse

Kdyby chtěl někdo lastminute do říma :-): Z důvodu nečekané nemoci prodám pouze dnes 2 letenky z prahy do říma - odlet z prahy 12.1.2017 v 7:10 ráno, odlet z říma 18.1.2017 9:20. Včetně ubytování poblíž nádraží Termini včetně snídaně na uvednou dobu. V ceně i transfer z letiště a na letiště v římě, případné parkování u letiště Praha také v ceně. cena za vše 9000,-kč

před 3 lety
Avatar uživatele Karel
Karel

A přepis letenky je vůbec možný?

před 3 lety
Avatar uživatele djmouse
djmouse

Ano je, ale už je to pryč :-(

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele jirka
jirka

To asi nevadi, protoze "standardni" cenu maji tam za 669.00 a zpet za 529.00... :)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele radomirvyoral
radomirvyoral

Už je to pryč, bohužel :(

před 3 lety
Avatar uživatele paoloroma74
paoloroma74

V případě zájmu o levné ubytování v centru Říma mi napište na email ubytovani.rim@seznam.cz

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 49%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 22%
To budou fotky!
ušetříš až 37%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 40%
Všude dobře, co doma!
4578 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie