Cinqueterre

Letenky na Silvestr a Nový rok do Florencie - 2.729 Kč.

4 komentáře
2015-06-25T11:47:19+02:00

O akci

Možná předčasně, ale za to v pravou chvíli, je možné zakoupit zpáteční letenky na období oslav začátku nového roku do renesanční Florencie. Aerolinie Vueling nabízí již druhým rokem přímé lety mezi Prahou a Florencií pouze na týdenní období okolo Silvestra a Nového roku, jindy tedy tyto lety k návštěvě Toskánska využít nelze. Florencie skrývá až třetinu všech kulturních pokladů celé Itálie. Historické centrum města je od roku 1982 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO a mimo něj vás uchvátí nejznámější atrakce město, kterou je florentský most Ponte Vecchio - uprostřed mostu nad řekou Arno naleznete malé náměstíčko.

  • Praha - Florencie za 100€ / 2.729 Kč rezervujte na vueling.com
  • Nejlevnější termíny: 29.12. - 2.1., 31.12. - 2.1. (doporučuji), 31.12. - 4.1.
Přílet je naplánován na 11 hodinu dopoledne, naopak odlet na 20 hodinu večerní - tedy naprosto ideální časy letů. Z letiště jezdí do centra autobus značený jako Vola in Bus - odjíždí co půl hodiny a cestu urazí za 15 minut. Cena 6 € za jízdu.

K letenkám patří i ubytování v centru či na kraji města

Když už Nový rok, tak ve stylu. Aktuálně lze rezervovat výhodně i kvalitnější ubytování, např. 4* Hilton na kraji města je možné zakoupit v termínu 31.12. - 2.1. (2 noci) za 4.916 Kč včetně snídaně a hotelového autobusu do centra města, který jezdí každou 1 hodinu.
  • Hotely nejnižší kvality a hostely od 2.205 Kč - nabídka zde
  • Hotely 4* kvality se snídaní od 3.910 Kč - nabídka zde
Jak z nabídky vidíte, hostel v centru vychází cenově v tomto termínu stejně jako Hilton (pokud jej zvolíte, nezapomeňte na HHonors Silver status zdarma) na kraji města. Vzhledem k pravidelné hotelové dopravě bych volil spíše kvalitu nad lokalitou. Levnější 4* hotel Hotel Villa Gabriele D'Annunzio je zase dobře dostupný městskými autobusy. Celkově se tedy pohybujeme s náklady za jednu osobu okolo 5.000 Kč při ubytování v 4* hotelu, za low-cost variantu zaplatíte o tisícovku méně.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-06-25T12:47:19+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele n.mirka
n.mirka
před 8 lety

Díky moc, rezervovala jsem si! :-)

Avatar uživatele tedystonline
tedystonline
před 8 lety

Nechapu proc tyto lety jsou jenom na Vanoce a Silvestra, nejak mi unika smysl tohoto, ale jinak akce je to skvela kluci :)

Avatar uživatele tedystonline
tedystonline
před 8 lety

tedy Novy rok, ne Vanoce

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Odpověď je jednoduchá - slabá poptávka :) A dle cen je i jasně vidět, pro koho je linka dělaná - pro Italy jedoucí na párty do Prahy ;)

Další akce