Letenky na trase: Benátky - PEKING - Praha za 7.790 Kč.

Čína
Před 4 lety

Jak akci využít?

Arrrgh ! Dlouho netrvalo a italové se vrací do akce ! :)

Zpáteční letenky do čínského Pekingu zakoupíte za skvělých 7.790 Kč na trase Benátky (VCE) - Peking - Praha ! V ceně je zahrnuto zavazadlo do max. 23kg a cestovní komfort v italském stylu ala Alitalia! Cena je vykoupena cestovním obdobím - na cestu se totiž můžete vydat zatím pouze v lednu.

Termíny zjistíte v tomto přehledném kalendáři Peking 7.790 Kč >>

Jak do Benátek? V předcházející akci jste se jasně dozvěděli, že letenky z Prahy do Benátek zakoupíte za 237 Kč a méně - pro mnohé jistě menší náklady jak na dopravu na pražské letiště ;) Letenky najdete u společnosti Wizzair - nezapomeňte však, že je nutné přejet na druhé letiště, neboť s touto společností doletíte na Treviso (TSF). Další variantou je let se společností AirOne přímo na letiště Venice za menší příplatek - cesta vyjde na cca 20-40€.

[important title="Ubytování"]Nocleh v Pekingu zakoupíte již za 134 Kč pro 2 osoby! Pokud máte tedy vstupní vízum v kapse, není co řešit a hurá na Čínskou zeď ![/important]

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

Komentáře

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele
Zavřít
Ikona pinu
Čína  

Nejlidnatější země světa plná kontrastů

O Číně se často mluví jako o zemi kontrastů a je tomu skutečně tak. V Číně můžete navštívit krásnou neposkvrněnou přírodu, ale i moderní metropole, chudý venkov i obrovská nákupní centra, ochutnat jídla, kde se nechává vyniknout chuť hlavní suroviny, ale i jídla, která jsou tak pálivá, až se vám zatočí hlava.

Můžete jít na tradiční představení pekingské opery, ale i na divokou rave party. V Číně může být uspokojeno srdce dobrodruha, ale i těch, kteří si potrpí na komfortnější cestování. 

Průvodce pro Čína