Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Arrrgh ! Dlouho netrvalo a italové se vrací do akce ! :)

Zpáteční letenky do čínského Pekingu zakoupíte za skvělých 7.790 Kč na trase Benátky (VCE) - Peking - Praha ! V ceně je zahrnuto zavazadlo do max. 23kg a cestovní komfort v italském stylu ala Alitalia! Cena je vykoupena cestovním obdobím - na cestu se totiž můžete vydat zatím pouze v lednu.

Termíny zjistíte v tomto přehledném kalendáři Peking 7.790 Kč >>

Jak do Benátek? V předcházející akci jste se jasně dozvěděli, že letenky z Prahy do Benátek zakoupíte za 237 Kč a méně - pro mnohé jistě menší náklady jak na dopravu na pražské letiště ;) Letenky najdete u společnosti Wizzair - nezapomeňte však, že je nutné přejet na druhé letiště, neboť s touto společností doletíte na Treviso (TSF). Další variantou je let se společností AirOne přímo na letiště Venice za menší příplatek - cesta vyjde na cca 20-40€.

[important title="Ubytování"]Nocleh v Pekingu zakoupíte již za 134 Kč pro 2 osoby! Pokud máte tedy vstupní vízum v kapse, není co řešit a hurá na Čínskou zeď ![/important]

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Podmořský život
ušetříš až 31%
To musíš vidět!
Plage d'Agadir
ušetříš až 24%
Všude dobře, co doma!
Dominikánská republika
ušetříš až 35%
Tam chceš!
Doprava v Berlíně
ušetříš až 90%
To budou fotky!
5461 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Velká čínská zeď
Čína

Nejlidnatější země světa plná kontrastů

O Číně se často mluví jako o zemi kontrastů a je tomu skutečně tak. V Číně můžete navštívit krásnou neposkvrněnou přírodu, ale i moderní metropole, chudý venkov i obrovská nákupní centra, ochutnat jídla, kde se nechává vyniknout chuť hlavní suroviny, ale i jídla, která jsou tak pálivá, až se vám zatočí hlava.

Můžete jít na tradiční představení pekingské opery, ale i na divokou rave party. V Číně může být uspokojeno srdce dobrodruha, ale i těch, kteří si potrpí na komfortnější cestování. 

Průvodce pro Čína