New York

Letenky na Work and Travel do Ameriky (z Prahy) - 7.355 Kč.

28 komentářů
2015-05-20T09:34:49+02:00

O akci

Nedávno jsem vás informoval o jednosměrných letenkách z Prahy do USA umožňující podniknout dlouhodobější cestu nejen za účely pracovních programů Work and Travel. Aktuálně jsou tyto letenky nejenže stále dostupné, ale rovnou o 30 eur levnější. Jak je správně seskládat a co ve výsledku získáte se dočtete dále.

Letenky budeme kombinovat jako 2 jednosměrné, čímž získáme obrovskou flexibilitu v rámci tohoto tipu. Nebude nutné se vracet zpět z New Yorku, ale klidně z Kalifornie či Floridy - vše je na vás.

Jednosměrná letenka do USA koncem června

Providence se nachází ve státe Rhode Island a je vzdálené zhruba 4 hodiny jízdy od New Yorku. Jízdenky z Providence do New Yorku zakoupíte pouze za 1$, naleznete je na megabus.com, případně také další varianty do okolních měst na Greyhound.com.

Jednosměrné letenky z USA na podzim

Zpáteční let budeme rezervovat u nízkonákladového dopravce Norwegian. Zde vás nasměřuji pouze na některé varianty, které se opírají o návrat koncem listopadu do Skandinávie, odkud se levně dopravíte se stejným dopravcem či Ryanairem a Wizzairem ze sekundárních letišť do Polska.

Nejlevnější letenky jsou dostupné v norské mutaci stránek a platbě v norských korunách.

Toto jsou pouze nejlevnější příklady letenek, které můžete nalézt v systému dopravce v rámci roku 2015. Plánujete-li návrat až v roce 2016, najdete ještě nepatrně levnější nabídku. U Norwegianu je nutné si připlatit za odbavené zavazadlo 900 - 1.150 Kč, na druhou stranu poletíte nejmodernějším strojem Boeing 787 s bezplatným internetem na palubě.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-05-20T09:34:49+02:00

28 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce