Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Stále dostupný tarif společnosti Alitalie nabízí extrémně levné letenky do USA. Zpáteční letenku na trase Ženeva - New York (JFK) - Milán zakoupíte za 8.294 Kč. Termíny naleznete od listopadu do dubna 2013 ! Kalendář s nejlevnějšími termíny.

Pokud si lámete hlavu s tím, jak do Ženevy či z Milána, čtěte dále.

Jak do Ženevy? Nejlevnějším způsobem je let z Budapešti (BUD). Letenky u společnosti easyJet zakoupíte již za 219 Kč (+ manipulační poplatek za rezervaci 270 Kč). Při rezervaci letenek využijte našeho tipu jak ušetřit až 10€ na letenku! Do Budapešti dojedete autobusy jak z Prahy, tak například i z Bratislavy za několik stokorun. Konkrétně z Prahy Vás jízdenka vyjde na max 400 Kč u společnosti Orangeways či Eurolines.

Jak z Milána? Z Milána (MXP) můžete letět přímou linkou zpět do Prahy či můžete přejet na vedlejší letiště Bergamo (BGY) a odtud do Prahy, Brna, Bratislavy a X dalších letišť se společností Wizzair nebo Ryanair. Informace o aerolinkách či letištích naleznete v horním vysouvacím menu.

Vstupní vízum do USA zařídíte elektronicky přes tyto oficiální stránky americké vlády, cena víza je 14$.

Ubytování v New Yorku seženete od 1.362 Kč za pokoj pro 2 osoby a to vč. snídaně. Osobně mohu doporučit hotel Best Western Plaza***, nachází se hned vedle stanice metra odkud do centra Manhattanu dojedete za necelých 20 minut, do Central Parku jsou to 3 stanice. Nejvýhodnějších cen dosáhnete pokud budete cestovat ve 4 a zarezervujete si tak 4 lůžkový pokoj.

Příklad cesty na jarní období. Odjezd z Prahy libovolně 19.března za 400 Kč. 19.března odlet do Ženevy za 309 Kč, zde je přílet v 18:05 a je nutné přečkat noc. Nejlépe na letišti neboť druhý den, 20.března, je odlet v 7:15 ráno. Pobyt v New Yorku Vás vyjde například v 3* Ramada Long Island hotelu se snídaní na 8.622 Kč / 5 nocí / 2 osoby. Zpět z USA zvolte odlet např. 25.března s příletem 26.března v 6:20 do Milána a následně odlet ten samý den z toho samého letiště v 10:30 taktéž se společností easyJet za 450 Kč. K celkové rezervaci pak připočteme 135 Kč (270 Kč za 2 osoby, rezervační poplatek u easyJet). Konečná cena za pobyt v New Yorku s odjezdem a příletem zpět do Prahy, ubytováním v 3* hotelu se snídaní činí 13.899 Kč !

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Lukasz
Lukasz

GVA-New York 10.01 Miami-VCE 17.01 Alitalia 284E

Odpovědět
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Honem, dokud jsou místa!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To budou fotky!
Ragusa
ušetříš až 60%
To bude jízda!
Gambie
ušetříš až 36%
A už tam budem?
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?