Letenky: New York, USA - 9.094 Kč.

Jak akci využít?

Od dnešních 00:01 po dobu 48 hodin jsou k dispozici letenky od polského dopravce LOT-u se slevou až 50%. New York sice nepatří mezi ty, kde sleva dosáhla až 50%, avšak cena je velmi atraktivní. Nejlevnější cenu dosáhnete při odletu z Varšavy. Pokud však dáváte přednost Vratislavě, Katovicím nebo Krakovu, letenky Vás o moc dráž nevyjdou. V průměru z těchto letišť zpáteční letenka stojí totiž 9.565 Kč.

Lety jsou dostupné od října do konce roku, pokud nevíte co letos pod stromeček, zaleťte si do New Yorku. Určitě Vaši přátelé ani vy nebudete zklamaní :-) Online rezervace letenek.

Do Varšavy, případně Vratislavi se můžete z Prahy dopravit společností Polskibus a nově také i s Eurolines, avšak ceny a frekvence nejsou zatím plně konkurenční. Do Katovic dojedete z Bratislavy taktéž s polským dopravcem Polskibus. Zpáteční jízdenky zpravidla nepřekračují 800 Kč.

Ubytování v New Yorku je dostupné již za 1.192 Kč. Osobně Vám však z vlastní zkušenosti doporučuji tento kvalitní 3* hotel Best Western Plaza! Stojí 1.998 Kč pro 2 osoby/noc vč. snídaně. Stanici metra máte ani né minutu chůze od hotelu a na Manhattan dojedete pohodlně s jedním přestupem do půl hodiny. U Central Parku jste za 5 minut jízdy metrem.

Sdílej akci s přáteli

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele host
host

 Vratislavi...

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 35%
A už tam budem?
ušetříš až 36%
To musíš vidět!
ušetříš až 27%
Všude dobře, co doma!
3812 starších akcí