New York

Letenky do New Yorku během července a srpna - 11.932 Kč.

12 komentářů
2016-06-27T13:54:38+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Vydat se přes letní prázdniny do New Yorku s levnými letenkami bývá um. Vyšší poptávka nahrává i vyšším cenám, a proto letenky z Prahy či Německa zakoupíte v červenci standardně za 20 tisíc! Naprosto jiná situace však panuje na sousedících letištích ve Vídni a Košicích. Odtud do New Yorku poletíte již za 11.932 Kč. Cena více nahrává chybě, než oficiální nabídce - s rezervací proto příliš neváhejte.

Upozornění: lety z Vídně mohou zahrnovat přestup mezi letišti v Londýn Heathrow a Londýn Gatwick - vyhněte se takovým. Detail letu zobrazíte kliknutím na položku.

  • Vídeň - New York za 12.304 Kč rezervuj >> (1 přestup)
  • Košice - New York za 11.932 Kč rezervuj >> (2 přestupy)
  • Praha - New York za 11.939 Kč rezervuj >> (pouze od 15.srpna)
V ceně je vždy zahrnuto zavazadlo o maximální hmotnosti 23 kg. Před odletem si nezapomeňte zařídit povolení ke vstupu ESTA - online za 14 $.

Ubytování v New Yorku chytře i levně

Pokud tápete po rozumné lokalitě na přespání, doporučuji Long Island City v Queensu a hotely Sleep InnBest Western Plaza či Ramada Long Island City. Hotely jsou vhodné při ceně do dvou tisíc za noc bez daně. Pokud nejsou na váš termín dostupné, poohlídněte se jinde i mimo Queens. Snažte se však vyhnout hotelům v Chinatownu.

Další oblíbenou variantou je Airbnb, zde si můžete najít volný pokoj u někoho doma nebo si pronajmout celý byt, loft či dům. Na první rezervaci budete mít slevu 640 Kč. Při dotazování na adresu pobytu v New Yorku při imigrační kontrole je Airbnb všeobecně známou a akceptovanou variantou ubytování v USA, proto se nemusíte ničeho obávat.

  • Zkuste tedy štěstí na Airbnb

Kam na výlet z New Yorku za 1$?

Jakmile vám v letních dnech přestane vyhovovat betonová lázeň, vydejte se z New Yorku na jih do hlavního města USA. Přímé autobusové spoje mezi New Yorku a Washingtonem DC jezdí několikrát denně a ceny startují na směšném 1 dolaru. Jízdenky naleznete na stránce dopravce megabus.com.

Nákupy v New Yorku

Nákupům v New Yorku se detailně věnujeme v našem fóru, kde naleznete nejen tipy na obchodní centra, ale i příklady cen našich úlovků.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-06-27T14:54:38+02:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce