New York

Letenky do New Yorku z Varšavy - 8.341 Kč.

6 komentářů
2014-07-29T12:14:38+02:00

O akci

Big Apple – tak se odnepaměti přezdívá městu, které nikdy nespí. New York ve všech podobách je prostě fenomén, stejně tak je fenoménem opět funkční multi-city tarif britských aerolinek Virgin Atlantic z Varšavy nebo Prahy do New Yorku s návratem do Manchesteru či Edinburghu.

Rezervuj letenku:

Nezapomeňte na ESTA povolení a případně storno s cestovním pojištěním >>

Praha - Varšava za 7 Kč

Do Varšavy se svezete dopravcem Polskibus, který nabízí jednosměrné jízdenky z Prahy do Varšavy za 60 zł / 400 Kč, avšak s předstihem, kdy dopravce postupně uvolňuje jízdenky na další období, lze pořídit jízdenku i za pouhý 1 zlotý / 7 Kč. Polskibus jezdí také na trase Bratislava-Varšava.

- Další alternativou může být litevský dopravce Simple Express, se kterým se můžete do Varšavy svézt za 3 € / 83 Kč.

- Do Varšavy se můžete také pohodlně dopravit vlakem ČD, přímý spoj Praha-Varšava s lehátkem pořídíte za 952 Kč.

Z Manchesteru, Edinburghu do Prahy se dopravíte s EasyJet, jednosměrnou letenku pořídíte i do tisícikoruny. Z Edinburghu do Prahy létá taktéž Jet2. Trasu Edinburgh - Bratislava nalétává Ryanair.

Ubytování v New Yorku

Hotely na samotném ostrově Manhattan jsou poměrně drahé a pokud chcete spát v levném Chinatownu ve špinavém pokoji bez oken, radíme abyste se těmto "dírám" vyhnuli obloukem. Nejlepším kompromisem je ubytování ve čtvrti Long Island City v Queensu, kde najdete kvalitní a osvědčené hotely, např. Best Western PlazaSleep Inn či Ramada. Jmenované hotely jsou situovány v bezprostřední blízkosti stanic metra, ze kterých dojedete na Manhattan za pár minut, k Central Parku za 5 min. nebo na Time Square za 15 minut.

[start][odlet]Praha[/odlet][zeme]USA[/zeme][mezikrok][prg][usa][konec]

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2014-07-29T13:14:38+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce