Letenky do New Yorku z Varšavy - 8.341 Kč.

Jak akci využít?

Big Apple – tak se odnepaměti přezdívá městu, které nikdy nespí. New York ve všech podobách je prostě fenomén, stejně tak je fenoménem opět funkční multi-city tarif britských aerolinek Virgin Atlantic z Varšavy nebo Prahy do New Yorku s návratem do Manchesteru či Edinburghu.

Rezervuj letenku:

Nezapomeňte na ESTA povolení a případně storno s cestovním pojištěním >>

Praha - Varšava za 7 Kč

Do Varšavy se svezete dopravcem Polskibus, který nabízí jednosměrné jízdenky z Prahy do Varšavy za 60 zł / 400 Kč, avšak s předstihem, kdy dopravce postupně uvolňuje jízdenky na další období, lze pořídit jízdenku i za pouhý 1 zlotý / 7 Kč. Polskibus jezdí také na trase Bratislava-Varšava.

- Další alternativou může být litevský dopravce Simple Express, se kterým se můžete do Varšavy svézt za 3 € / 83 Kč.

- Do Varšavy se můžete také pohodlně dopravit vlakem ČD, přímý spoj Praha-Varšava s lehátkem pořídíte za 952 Kč.

Z Manchesteru, Edinburghu do Prahy se dopravíte s EasyJet, jednosměrnou letenku pořídíte i do tisícikoruny. Z Edinburghu do Prahy létá taktéž Jet2. Trasu Edinburgh - Bratislava nalétává Ryanair.

Ubytování v New Yorku

Hotely na samotném ostrově Manhattan jsou poměrně drahé a pokud chcete spát v levném Chinatownu ve špinavém pokoji bez oken, radíme abyste se těmto "dírám" vyhnuli obloukem. Nejlepším kompromisem je ubytování ve čtvrti Long Island City v Queensu, kde najdete kvalitní a osvědčené hotely, např. Best Western PlazaSleep Inn či Ramada. Jmenované hotely jsou situovány v bezprostřední blízkosti stanic metra, ze kterých dojedete na Manhattan za pár minut, k Central Parku za 5 min. nebo na Time Square za 15 minut.

[start][odlet]Praha[/odlet][zeme]USA[/zeme][mezikrok][prg][usa][konec]

Sdílej akci s přáteli

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Andrea_Pernik

Ahojte. Chcem sa opýtať ako je do s prinesením liekov do USA. Viem, že so sebou treba mať predpis, ale nie som si úplne istá čo tým myslia, resp. čo im bude stačiť. Chcú ten malý papierik od doktora s ktorým chodíte do lekárne, alebo si mám vytiahnuť zo zdrav. karty tie stránky kde je diagnóza, čo mi predpísali atď, alebo ani jedno z toho? A je nutné to prekladať do angličtiny keďže lieky majú svoje ustálené názvy? A posledná vec - čo s liekmi ktoré nie sú na predpis (napr. Ibalgin)? Nechať ich doma? Ďakujem za odpoveď :)

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele HnanTo
HnanTo

Zdravím, myslíte, že by se vyplatilo si tuto akce objednat na březen, nebo máme radši ještě vyčkávat? :)

před 4 lety
David Eiselt

Tomáši, zvaž situaci - máš to daleko do WAW? Co přípoj z Manchestru, chceš se sem podívat? Hraje spoustu faktorů do takového rozhodování, které my za tebe rozhodně neučiníme ;)

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele m
m

Mam vzdelavaciu otazku: Preco niektore z tych terminov od Pelikana idu vyhladat na tom gol.idc.cz a niektore nie? Je to len timeoutom toho systemu? Dik.

před 4 lety
Lukáš Horák

Marku, některé termíny na Pelikánovi nejsou aktuální, k ověření ceny dochází po výběru termínu. Galileo (cestujlevne.gol.idc.cz) až na výjimky zobrazuje výsledky, které se dají za danou cenu koupit.

před 4 lety
Avatar uživatele m
m

Lukasi :) Samozrejme sa bavime len o terminoch, ktore su aktualne podla Pelikana. Taky blby nie som :)

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 72%
Jedem!
ušetříš až 25%
To musíš vidět!
ušetříš až 23%
To budou fotky!
3809 starších akcí