New York

Letenky do New Yorku z Katovic - 9.367 Kč.

6 komentářů
2013-09-04T08:00:33+02:00

O akci

Jsme opět tady s dobře známým tarifem do New Yorku. Tentokrát jsme nabídku přizpůsobili pro obyvatele severní Moravy, kteří mají na dosah letiště v polských Katovicích. Velkou výhodou je, že nemusíte nikde cestu ukončovat ani nocovat při přestupech - nemáte dodatečné výdaje. Při přestupech "mezi letenkami" budete mít dostatečnou časovou rezervu.

Za kompletní kombinaci letenek na cestu do USA zaplatíte částku, která nepřesahuje deset tisíc korun! Na téměř celé trase máte nárok na odbavené zavazadlo do 23 kg, pouze u Ryanairu nesmí hmotnost překročit 20 kg.

Jako příklad jsme zvolili termín 4. – 10. 12. 2013

Pro celý itinerář je potřeba učinit 3 nákupy letenek:

  1. 1.  jednosměrnou letenku kupte u polského LOTu na trasu Katovice – Varšava,
  2. 2. multi-city letenku na trasu Varšava – New York – Manchester koupíte přes náš rezervační systém,
  3. 3. jednosměrnou letenku koupíte u Ryanairu na trasu Manchester – Katovice, k rezervaci přidejte 20 kg zavazadlo k odbavení.
Za stejnou cenu lze nakoupit letenky i na jiné termíny a delší pobyty, např. 6. – 12. 11., 12. – 19. 11. Termínů k nalezení je spousta, záleží také na dostupnosti a cenách. Budete-li chtít najít nějaký konkrétní termín, napište nám do komentáře.

Vstup do USA

Pro vstup na území USA je nutné vlastnit víza. Mnohem pohodlnější způsob je obstarat si vstupní povolení ESTA, lze žádat pouze, jste-li vlastníky tzv. biometrického cestovního pasuOnline žádost o povolení ke vstupu ESTA, které je platné 2 roky. Bude po Vás vyžadován poplatek 14 USD.

Ubytování v Queensu

Osobně mohu doporučit hotel Best Western Plaza nebo Howard Johnson Inn, který naleznete hned vedle předchozího hotelu v Queensu. Hotely jsou 1 minutu chůze od metra F, kterým jste za 5 minut u Central Parku, za 10 minut u Rockefellerova centra nebo do 15 minut u nákupního domu Macy´s. Navíc není nutné přesedat. Na letiště JFK jedete taktéž stejnou linkou metra s 1 přestupem a cesta z letiště do hotelu trvá cca 30 minut.

Akční nabídky hotelů v New Yorku naleznete v tomto odkazu.

Doprava na letiště v Katovicích

K přesunu z Ostravy na letiště v Katovicích byste mohli využít dopravce Tigerexpress.eu, který 4x denně spojuje svými komfortními minibusy Severní Moravu s polskými letišti.

Parkování na letišti v Katowicích

Pokud plánujete dopravu na letiště automobilem, pak vězte, že levnější parkování na letištích v celé Evropě nenaleznete. Letiště v Katovicích nabízí 90% slevu na parkování před letištním terminálem automobilům s českou poznávací značkou. Podmínkou k získání slevy je předložení slevové karty Fly Silesia, kterou obdržíte v informačním stánku letiště. Za týden parkování nezaplatíte více než 15 złotých.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2013-09-04T08:00:33+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce