Grand Anse

Letenky na panenské Seychelské ostrovy - 9.869 Kč.

8 komentářů
2014-10-15T15:48:15+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Exotická příležitost pro skutečné dobrodruhy, která se jen tak neodmítá - to jsou levné letenky na Seychely. Zkombinujte svou cestu na jeden ze seychelských ostrovů, které vynikají svým panenským vzhledem, s návštěvou irského pubu a Eiffelovou věží. To vše již za 9.869 Kč.

  • Dublin - Mahé - Paříž za 9.869 Kč rezervuj >>
  • Dublin - Mahé - Mnichov za 12.949 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období: 10.01. - 30.06.2015
  • Prodej do 31.10. / aktualizace
Na cestu si můžete přibalit až do 30 kg, pozor však na omezení u přípojů.

O tom, že ceny na Seychelách nejsou o moc vyšší než u nás se přesvědčíte na portálu numbeo.com, který porovnává náklady na život v jednotlivých destinací.

Informace o Seychelách

Letiště na Seychelách se nachází na ostrově Mahé, který není nutné po dobu vaší dovolené vůbec opouštět. Na Mahé se totiž nachází oblast zvaná Beau Vallon, která je vyhledávaným cílem turistů.

Pokud byste chtěli zažít skutečnou dávku jedinečné atmosféry, vydejte se na ostrov Praslin. Patří hned po Mahé k nejnavštěvovanějšímu ostrovu na Seychelách a je zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. Respektive jeho oblast čítající na 7 tisíc kokosových palem – Vallé de Mai. Na Praslin doplujete katamarány z Mahé za 100€/zpáteční cesta trvající přibližně 1 hodinu. Z Praslinu je to pak již jen kousek na ostrov La Digue, který je právem označován za nejhezčí ze všech seychelských ostrovů.

Ceny a náklady na Seychelách

Co každého čtenáře jistě bude zajímat, je otázka jak jsou na tom Seychely co do nákladů a cen za občerstvení a ubytování. Ačkoliv jsou Seychely považovány za luxusní destinaci, většina větších ostrovů se dá přežít bez újmy kreditní karty. Autobusy se po ostrovech dopravíte za 10 Kč/jízda. Oběd v restauraci pořídíte od 170 Kč. Za nealko nedáte o moc víc  než v ČR. Oproti tomu milovníci piva si budou muset sáhnout hlouběji do kapsy – za půllitr místního piva SeyBrew zaplatíte 50 Kč. BigMac index je na úrovni ČR.

Přikupujeme přípoje

Do Dublinu doletíme přímým letem z Prahy nebo Bratislavy, a to se společností Ryanair. Jednosměrné lety začínají na cca 700 Kč s příručním zavazadlem.

Z Paříže létá do Prahy aerolinie easyJet, jednosměrné lety se pohybují okolo 1.000 Kč - výhodou easyJetu je odlet ze stejného letiště Charles de Gaulle.

Přípoje si můžete snadno dohledat na portálu airixo.com, který porovnává veškeré nízkonákladové dopravce.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-10-15T16:48:15+02:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce