Grand Anse

Letenky na Seychely

Na jaká letiště se létá?

Na Seychelách najdete 2 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Letiště na Seychelách

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky na Seychely?

Obvyklá cena zpátečních letenek z Prahy a okolí se pohybuje mezi 16–18 tisíci korun. Součástí ceny je i minimálně jedno odbavené zavazadlo.

Kde koupit nejlevnější letenky na Seychely?

U letenek na Seychely vám doporučujeme porovnat ceny v našem vyhledávači letenek. Srovnáme ceny všech leteckých společností a přehledně najdete časy letů i délku přestupů u jednotlivých variant.

Zakoupit letenku můžete případně i na přímo u letecké společnosti. Nejčastěji poletíte s swiss.com, etihad.com, emirates.com, qatarairways.com či klm.com.

Kdy jsou letenky na Seychely nejlevnější?

Díky celoroční sezóně na Seychelských ostrovech nejsou v průběhu roku znatelné výkyvy cen u letenek. Počítejte samozřejmě s citelně vyššími cenami přes Vánoce.

Ideální doba k nákupu je 2–4 měsíce před odletem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu na Seychely?

Pokud byste si chtěli ušetřit cestu o přestup. musíte se vydat na letiště ve Frankfurtu, což je jediné nejbližší letiště, které nabízí přímý let na Seychely. Linky provozují aerolinie Condor.

Po započtení nutného času na dojezd na letiště se časově, ale i cenově vyplatí letět s jedním přestupem.

Jak dlouho se letí na Seychely?

Nejrychlejší doba letu na Seychely s přestupem je okolo 13 hodin. Počítejte ale u většiny variant s cestou okolo 16 hodin.

Letenky na jednotlivá letiště

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců